Magistrantūros Plėtros Tyrimai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros plėtros studijos - tai nauja ir įdomi vienerių metų (dvejų metų neakivaizdinė) programa, kurią sudaro Socialinių ir ekonominių studijų instituto seras Arturas Lewisas (SALISES). Jis pakeičia anksčiau dėstomus laipsnius valdymo ir viešosios politikos, ekonominės plėtros politikos ir socialinės politikos srityse. Vystymosi tyrimų magistras iš tikrųjų atitinka UWI strateginę viziją, kuria siekiama sukurti idealų absolventą, reikalaujantį vadovavimo mokymo ir tarpdisciplininio supratimo apie socialinius mokslus.

Šiuolaikinėse socialinėse, politinėse ir ekonominėse srityse, be to, šis laipsnis yra naujas vadovavimo seminaras, praktinis kursų metodas ir labai naudingas techninio rašymo seminaras. Svarbi vieta yra pasirenkant iš UWI pasirinktų dalykų, kad būsimieji kandidatai, padedami SALISES fakulteto, galėtų kurti savo laipsnį, kad atitiktų galiojančius ar numatomus darbo reikalavimus.

"SALISES" siūlo nedidelę grupės atmosferą, savo dokumentacijos centrą ir kompiuterių laboratoriją bei nenutrūkstamą ir specialųjį fakultetą (iš Monos, Cave Hill ir St Augustine) ir administracijos personalą.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2019

Apie mokyklą

With a unique assimilation of graduate teaching and research, SALISES offers two excellent programmes at the MSc and MPhil/ Ph.D. levels. The courses are mainly delivered by research fellows with a st ... Skaityti daugiau

With a unique assimilation of graduate teaching and research, SALISES offers two excellent programmes at the MSc and MPhil/ Ph.D. levels. The courses are mainly delivered by research fellows with a strong history of research and excellent teaching. Conceptualized and implemented by former Director Professor Brian Meeks, SALISES has become known for its inter-faculty and inter-campus research clusters which examine social, political and economic issues facing small island developing states. Skaityti mažiau