Magistrantūros Profesinės ir Organizacinės Psichologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinė informacija

 • Trukmė: 1 metai visą darbo dieną, 2 metai ne visą darbo dieną
 • Pradžia: 2020 m. Rugsėjis
 • Kreipkitės iki: 2020 m. Rugpjūčio 1 d. (Tarptautinė), 2020 m. Rugsėjo 1 d. (JK / ES)

Jei jus domina, kaip žmonės mąsto ir elgiasi darbe, ir padėkite jiems optimizuoti savo savijautą ir efektyvumą, tai yra jūsų kursas. Išmoksite atlikti pagrindinį vaidmenį plėtojant žinias ir daryti įtaką geriausios praktikos pavyzdžiams bei politikai tiek šiandien, tiek greitai besikeičiančioje ateities darbo vietoje.

Dėstoma psichologijos mokykloje ir University of Sussex Business School , jūs įgysite vertingų įgūdžių ir žinių:

 • Psichologinis vertinimas darbe;
 • Mokymasis, mokymas ir tobulinimas;
 • Lyderystė, įsitraukimas ir motyvacija;
 • Gerovė ir darbas;
 • Organizacijų kūrimas, keitimas ir plėtra.

Kursas taip pat apims su darbo ateitimi susijusius klausimus, atnešančius naujausią mintį įvairiomis temomis, tokiomis kaip skaitmeninis ryšys, santykinis prisirišimas darbe, klasė ir vyriškumas, požiūris į įvairovę, vartotojų psichologija ir moderni lyderystė.

Stažuotės

Galbūt turėsite galimybę užsitikrinti stažuotę naudodamiesi mūsų vietinėmis profesinėmis partnerystėmis kartu su taikomųjų tyrimų projektų pasiūlymais.

Akreditacija ir partnerystė

Šis kursas siekia akreditacijos atsižvelgiant į Britanijos psichologinės visuomenės (BPS) absolventų narystės pagrindus (GBC). Pasinaudoti BPS akredituotu kursu yra būtina, jei norite tęsti profesijos psichologo karjerą ir siekti atestuoto statuso. Norintieji gauti 1 etapo akreditaciją, privalo turėti GBC iš BPS.

Mūsų profesionalūs tinklai yra „Roffey Park“ institutas ir Užimtumo studijų institutas (IES). Abu yra susiję su mūsų studentais, teikdami specialių užsiėmimų, profesinio kuravimo ir kitas specialias galimybes.

Dieninės ir neakivaizdinės studijos

Pasirinkite studijuoti šį kursą visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną. Būdamas neakivaizdiniu studentu, tu būsi mokomas daugiausia vienos darbo dienos ištisus metus, maždaug per dvi savaites intensyviai mokomi moduliai per 1 metų vasaros kadenciją, kad atitiktų tavo darbo įsipareigojimus.

Šis kursas šiuo metu yra patvirtinamas pagal mūsų tvarką, užtikrinančią mūsų laipsnių kokybę. Tai reiškia, kad kai kurios žinios gali pasikeisti. Patvirtinimo procesas bus baigtas prieš pradedant kursą.

Mokesčiai ir stipendijos

Kiek tai kainuoja?

Mokesčiai

 • JK / ES studentai: 12 450 svarų sterlingų per metus
 • Kanalo salų ir Meno salos studentams: 12 450 svarų sterlingų per metus
 • Tarptautiniams studentams: 22 500 svarų sterlingų per metus

Atminkite, kad kai jie bus nustatyti, jie gali būti didinami kasmet.

Jei esate savarankiškai finansuojamas tarptautinis studentas, pradedantis magistrantūros studijas 2020 m. Rugsėjo mėn., Turite sumokėti užstatą už mokslą.

Papildomos išlaidos

Britanijos psichologų draugijos (BPS) narystė

Galite pasirinkti tapti Britanijos psichologų draugijos (BPS) nariu. Tai kainuoja apie 26 svarus sterlingų (daugiau informacijos galima rasti BPS svetainėje). Jums nereikia būti savo kurso nariu.

Didžiosios Britanijos psichologų draugijos (BPS) patvirtinti mokymai

Jūs turite galimybę dalyvauti patvirtintuose Britų psichologinės visuomenės (BPS) mokymuose, pavyzdžiui, apie psichometrinių gebėjimų ir asmenybės testų naudojimą. Mokymus vykdo išorės tiekėjai, atsižvelgiant į jų prieinamumą. Kiekvienas kursas kainuoja apie 400 svarų sterlingų. Jums nereikia mokyti kurso.

Kursinės kelionės

Gali būti galimybių išvykti į kursus, pavyzdžiui, lankytis profesinėje praktikoje. Tai nėra privaloma kursui. Išlaidos skiriasi, bet svyruos nuo 50 iki 100 svarų. Turėsite susimokėti už savo transportą ir maistą.

Kaip galėčiau finansuoti savo kursą?

Antrosios pakopos magistro paskolos

Galite pasiskolinti iki 11 222 svarų sterlingų, kad galėtumėte padengti mokesčius ir pragyvenimo išlaidas, jei kursai prasideda 2020 m. Rugpjūčio 1 d. Arba vėliau. Paskolas galite gauti iš studentų paskolų bendrovės, jei esate iš JK arba jei esate ES pilietis, studijuojantis a meistrai.

Stipendijos

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas studentas, norintis mokytis pas mus, nepaisant finansinių kliūčių, sugebės ir toliau pritraukti talentingus ir unikalius asmenis. Šio kurso stipendijos dar nėra patvirtintos.

Magistrantūros stipendijos - Alekzandra Terzova, žurnalistikos magistras iš University of Sussex Vimeo srityje.

Dirbi, kol studijuoji

Mūsų karjeros ir užimtumo centras gali padėti susirasti darbą ne visą darbo dieną, kol studijuojate.

Karjera

Baigę studijas būsite gerai pasirengę profesinei praktikai kaip profesinis ar organizacinis / verslo psichologas tokiose srityse kaip:

 • Vidaus privačiame ir viešajame sektoriuose (MI6, kariuomenė, NHS, avarinės tarnybos, vyriausybė ir valstybės tarnyba);
 • Testų leidyklos;
 • Tyrimų konsultantai ir institutai;
 • Politikos ekspertų grupės;
 • Vadybos konsultacijos;
 • HR konsultacijos ir HR / žmonių / gerovės departamentuose organizacijose;
 • Savarankiškas darbas.

Kursuose esate kviečiami susitikti su įvairių pramonės sričių psichologais ir dalyvauti realiojo gyvenimo vertinimo dienose. Taip pat apimsite svarbias sritis, susijusias su darbo ateitimi, įskaitant technologijos poveikį, požiūrį į įvairovę ir ketvirtąją pramonės revoliuciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Skaityti daugiau

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Skaityti mažiau