Magistrantūros Programos ir Projektų Valdymo (PPM)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Registracijos numeris (ne vietos aukštasis ir profesinis ugdymas (reglamentas) potvarkis: 251907)


Ar norite pereiti į projektų valdymą savo dabartinėje technikos ir verslo srityje arba į naują kompetencijos sritį? Šio kurso dalyviai gali turėti labai platų akademinį ir profesinį išsilavinimą. Jis tinka tiems, kurie turi darbo patirties, taip pat tiems, kurie turi mažai ar visai neturi verslo.


Koks bus kursas?

Kursas suteikia metodikas, priemones, principus ir filosofijas, kurios veiksmingai prisideda prie mažų ir didelio masto projektų ir programų kūrimo ir valdymo. Jūs sužinosite apie žmogiškųjų išteklių valdymą projektuose ir programose, taip pat apie rizikos valdymą ir pokyčių valdymą. Taip pat bus sukurtas metodinis požiūris į projektų ir programų finansinių aspektų valdymą.


Baigę darbą

PPM absolventai gali tikėtis būti įdarbinti paslaugų pramonėje, informacinėse technologijose, inžinerijoje ar kitose verslo srityse, kurioms reikia projektų valdymo įgūdžių.


Apdovanojimas

Tinkamai baigus programą, "Programos ir projektų valdymo laipsnio magistrantūra" suteiks University of Warwick. Tai yra identiška JK suteiktam laipsniui.


Pagrindinės WMG programų ypatybės

  • Warwick yra Top 10 universitetas Didžiojoje Britanijoje.
  • Visus modulius Honkongas dėsto mokslininkai iš WMG universitete Warwick, UK, išskyrus tris modulius, kuriuos atlieka Honkongo patentų tarnybų institutas.
  • Gerbiamieji pranešėjai iš pramonės ekspertų.
  • Vienas ar du jūsų kurso moduliai gali būti studijuojami Jungtinėje Karalystėje arba su kitomis WMG partnerių institucijomis, tokiomis kaip Singapūras, Malaizija, Tailandas ir Kipras.
  • Studentams suteikiamos stipendijos už mokslą.
  • Naujoviški ir patikrinti mokymo metodai.
  • Kursai taikomi su realia, naujausia pramonės prasme.
  • Lankstus klasių tvarkaraštis ir programos maršrutas.
  • Karjeros perspektyvų viliojimas.
  • Nėra rašytinių egzaminų. Įvertinta pagal užduotis ir projektą.


Pastaba: Tai yra registruotas kursas pagal ne vietinį aukštąjį ir profesinį išsilavinimą (reglamentą). Atskirų darbdavių diskrecija yra pripažinti bet kokią kvalifikaciją, kuri gali būti kuriama.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2019

Apie mokyklą

Sharing the same vision of providing quality education and striving for excellence, WMG at the University of Warwick and the Vocational Training Council (VTC) have aligned themselves to provide a valu ... Skaityti daugiau

Sharing the same vision of providing quality education and striving for excellence, WMG at the University of Warwick and the Vocational Training Council (VTC) have aligned themselves to provide a valued choice to those who wish to acquire values, knowledge, and skills for enhancing their employability. Skaityti mažiau