Magistrantūros Robotika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Robotų technika yra viena iš dažniausiai aptariamų temų pastaraisiais metais; Robotai tampa visur visur pramoninėje aplinkoje ir kasdieniame gyvenime. Tačiau, kadangi robotų technologijų priėmimas palaipsniui didėja, robotų inžinierių įgūdžių trūkumas taip pat atitinkamai plėsis. Šis robotų magistrantūros kursas suteiks studentams galimybę įgyti praktinės robotų programavimo patirties.

Kas tai yra?

Kadangi robotikos inžinieriaus paklausa didėja, šis kursas buvo sukurtas absolventams, kad jie galėtų įgyti įgūdžių ir žinių, reikalingų susijusiems karjeros procesams. Šis kursas tinka tiems, kurie turi esminių inžinerinių matematikos žinių ir pagrindinių kompiuterio programavimo įgūdžių.

Unikali robotikos srities patirtis, suteikianti studentams ne tik plačią jų naudojimo ir pritaikymo šiuolaikinėje visuomenėje supratimą, bet ir pagrindinį jų mokslą.

Kodėl šis kursas?

Robotikos technologijos vis dažniau naudojamos įvairiose pramonės šakose: automobilių, naftos ir dujų, kosminės erdvės ir energetikos srityse, taip pat galimas didelis paslaugų robotų domeno augimas ateityje. Šis kursas pagerins studentų užimtumo perspektyvas suteikiant jiems atitinkamas teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kad taptų robotikos inžinieriais ir robotikos specialistais, kad atitiktų augančius pasaulinius poreikius. Tai unikali tema, orientuota į žmogiškuosius aspektus, kuriuos palaiko praktiniai taikymai.

Šis magistrantūros kursas suteikia įžvalgų įvairiose taikomosiose srityse pažangioms ir savarankiškoms robotų sistemoms, įskaitant pramonę, pavojingą aplinką, sveikatos priežiūrą, buitines / pagalbines robotikas ir autonomines transporto priemones.

Mes labai gerai įsikūrę, kad lankotume ne visą darbo dieną dirbančius studentus iš viso pasaulio ir siūlome įvairias bibliotekos ir paramos paslaugas, kad galėtų remti jūsų studijas. Tai leidžia studentams iš viso pasaulio užpildyti šią kvalifikaciją, tuo pačiu suderinant darbo ir gyvenimo įsipareigojimus. Ši magistrantūros programa yra naudinga daugeliu kultūrinių užsiėmimų, todėl labai padidėja mokymosi patirtis tiek darbuotojams, tiek studentams.

Kurso informacija

Aštuoni savaitės įvertinami moduliai, grupės projektas ir atskiras projektas. Studentai taip pat remiami mokymosi ir asmeninio tobulėjimo veikloje; pramonės seminarai, grupinės plakatų sesijos, grupinės diskusijos, grupinės prezentacijos, vaizdo demonstracijos, atvejų tyrimai, laboratoriniai eksperimentai, kursiniai darbai ir projektų darbai. Studentai gaus praktinę patirtį su įvairiomis įprastomis ir bendradarbiaujančiomis robotais, esančiais Aerospace Integration Research Center - remti praktikos seminarus, studentų grupės projektus ir individualius projektus. Jūs dalyvausite "ABB Robotics" Milton Keynes vykdomoje studijų kelionėje, kurioje praleisite savaitę mūsų pramonės partnerėje "ABB Robotics" mokymo centre, kuris gaus praktinius robotų mokymo kursus.

Naujojoje Robotikos magistrantūroje bus naudojami standartiniai mokymo ir vertinimo metodai, taip pat technologiškai patobulinti mokymo (TET) metodai, tokie kaip Virtuali mokymosi aplinka (VLE), skirtos įvairiems mokymosi stiliams paremti. Robotikos teorijos ir pagrindai bus mokomi tiek paskaitos, tiek seminaruose, kur vaizdo ir technologijos demonstravimo priemonės bus naudojamos kaip mokymo priemonės. Pavyzdžiui, bendradarbiaujantis robotas bus naudojamas žmonijos-roboto sąveikos mokymui, o virtualiosios realybės technologija bus naudojama mokant skaitmeninę robotiką. Paskaitų vaizdo įrašai bus prieinami VLE, ​​kad būtų sudaryta interaktyvi mokymosi patirtis. Iš pradžių robotų modeliavimo laboratorijoje studentai gaus praktinę patirtį programuojant pramoninius robotai, kuriuos išplaukia praktinė robotų programavimo dirbtuvė, kurioje naudojami realūs ABB Robotics palaikomi pramoniniai robotai. Robotikos technologijų naudojimas leis studentams iš anksto pažvelgti į robotų inžinerijos reiškinius, kai jie gali išbandyti inžinerijos principus ir teorijas su realiais įrenginiais.

Privalomi moduliai

Visi šio kurso moduliai turi būti įtraukti į šį sąrašą

  • Robotikos pagrindai
  • Robotų valdymas
  • Dirbtinis intelektas ir mašininis mokymasis robotams
  • Robotikos programavimo metodai
  • Žmogaus-roboto sąveika
  • Mašinos vizija robotų technika
  • Autonomija robotų sistemose
  • Psichologija, etika ir standartai

Patekimo reikalavimai

Pirmoji ar antroji klasė Jungtinės Karalystės apdovanojimų laipsniui (ar lygiavertis), aeronautikos / aerokosminės inžinerijos, mechanikos inžinerija, elektrotechnikos / elektronikos inžinerijos, grynos matematikos, informatikos, programinės įrangos inžinerijos, mechatronikos inžinerijos, informacinių technologijų srityse, arba būti taikomos kaip pripažintos dvigubo laipsnio programa su savo namų ES institucija. Bus svarstomos paraiškos iš kandidatų, turinčių mažesnę kvalifikaciją, tačiau turinčios didelę atitinkamą darbo patirtį.

Pareiškėjai, kurie netenkina standartinių įstojimo reikalavimų, gali kreiptis dėl pasirengimo magistrantūros studijų programai, kurios sėkmingai baigusiems kandidatams bus suteikta teisė įstoti į šį kursą antraisiais studijų metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Skaityti mažiau
Cranfield , Svindonas + 1 Daugiau Mažiau