Magistrantūros Statybos Valdymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sparčiai augančiose pasaulio šalyse įvyko didžiulė urbanizacijos, infrastruktūros ir miesto augimo raida. Poreikis prisitaikyti prie šio augimo reikalauja kvalifikuotos, kvalifikuotos darbo jėgos, išmanančios statybų valdymo ir statybos inžinerijos metodus.

Magistrantūros statybos vadybos patenkina šį poreikį su tarpdisciplinine programa, orientuota į statybos inžinerijos projektų valdymą. Tai apima pažangias vadybos, ekonomikos, informacijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, aplinkos inžinerijos ir technologijų žinias.

Šios programos projektas integruoja socialinius, ekonominius ir aplinkos aspektus į statybos inžinerijos projektų gyvavimo ciklą; ir atkreipiamas dėmesys į tvarumo svarbą statyboje užtikrinant, kad statyba būtų vykdoma esant ribotam poveikiui aplinkai ar neigiamai visuomenei.

Kodėl turėčiau studijuoti statybos vadybą XJTLU ?

Skirta dirbantiems specialistams, norintiems išmokti specializuotų inžinerijos vadybos metodų, apimančių inžinerinio projekto planavimą, projektavimą ir konstravimą per projekto gyvavimo ciklą;

 • Tęskite savo kelionę statybų valdymo srityje Kinijoje ir už jos ribų, kad taptumėte užsakomu statybininku, ypatingą dėmesį skirdami kritiniam mąstymui ir savarankiškam mokymuisi;
 • Dėstoma anglų kalba, labai patyrusiems akademiniams darbuotojams, turintiems daug įvairių tarptautinių žinių;
 • Uždirbkite Liverpulio universiteto laipsnį, kurį pripažįsta Kinijos švietimo ministerija.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę statybos vadybos magistrantūrą, galėsite:

 • taikys pažangą statybų technologijose, finansavime ir metoduose, kad pabrėžtų tinkamo ir tvaraus statybos projektų valdymo poreikį;
 • suprasti organizacines struktūras, verslo modelius ir gebėjimą diegti ir pritaikyti naujas technologijas praktikoje;
 • produktyviai dirbti tobulindami organizavimo, informacijos tvarkymo ir projektų valdymo įgūdžius.

men, onsite, man

Moduliai

Mūsų absolventai įgyja labai teorinių ir profesinių specialiųjų žinių ir geba išspręsti labai sudėtingas technines problemas. Programos modulių kontekste studentai išmoksta įvertinti ir vertinti technines problemas bei įgyvendinti paprastus, tačiau efektyvius metodus, laikydamiesi profesionalaus požiūrio.

Privalomi moduliai

 • Projektų valdymo pagrindai
 • Pažangus statybos valdymas
 • Projekto rizikos valdymas
 • Statybos proceso modeliavimas
 • Statybos informacinis modelis (BIM)
 • Aplinkos inžinerijos ir vadybos praktika
 • Projekto suinteresuotųjų subjektų valdymas
 • Statybos planavimas ir kontrolė
 • Disertacija

Papildoma mokymosi veikla

Norint baigti magistro laipsnį, reikia atlikti papildomą mokymosi veiklą . Paprastai reikalaujamos ALA valandos bus paskirstomos tolygiai per kiekvieną semestrą, ty 200 valandų per semestrą. Neakivaizdinėms programoms paprastai reikės 100–150 valandų per semestrą.

Karjera

Kinijos ir viso pasaulio statybų pramonė ragina absolventus imtis specializuotų vadybininkų vaidmenų šioje dinamiškoje greitai kintančioje pramonėje. Programa skirta patenkinti augančią specialistų, turinčių pažangių techninių, inžinerinių, vadybos ir taikomųjų tyrimų įgūdžių, poreikį ne tik statybų pramonėje, bet ir susijusiose pramonės šakose.

Mokesčiai

90 000 RMB už visą 18 mėnesių trukmės dieninę programą.

Universiteto studijų įmokos padengia jūsų studijų su mumis išlaidas.

Alumni nuolaida

Jei esate XJTLU , Liverpulio universiteto ar XJTLU Jiaotongo universitetas, automatiškai gausite 20 procentų nuolaidą už mokslą.

Mokėjimo būdai

Magistrantai turi galimybę mokėti mokestį už mokslą dalimis kiekvieną semestrą. Taip pat galite pasirinkti sumokėti mokesčius iš anksto registracijos metu. Tokiu atveju bus siūloma penkių procentų nuolaida nuo visų mokesčių.

Jums bus paprašyta nurodyti, kaip norėtumėte sumokėti mokesčius, kai patvirtinsite, kad sutinkate su besąlyginiu pasiūlymu.

Stipendijos

XJTLU siūlo dosnias stipendijas, sudarančias iki 50 procentų viso studijų mokesčio už visas XJTLU magistrantūros programas, atsižvelgiant į akademinius nuopelnus. Jei norite kreiptis dėl XJTLU magistro stipendijos, prašyme pateikite prašymą stipendijai gauti, nurodydami priežastis, kodėl jūs turėtumėte būti laikomi.

Patekimo reikalavimai

Būtiniausi atvykimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Viršutinės antros klasės (2: 1) apdovanojimai

Kinija

 • 211 projektas; Top 100 2019 metų Šanchajaus reitingų - 75 procentai ar daugiau
 • „Non 211“ projektas; 2019 m. Šanchajaus reitingas, nepatenkantis į geriausiųjų sąrašą - 80–85% ar daugiau, atsižvelgiant į jūsų bakalauro įstaigą

Pastaba: Šanchajaus geriausių Kinijos universitetų reitingas kasmet atnaujinamas. Href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Kinijos pareiškėjai neprivalo dalyvauti AM magistrantūros studijų egzaminui.

Šiaurės Amerika

 • 3,0 kaupiamasis GPA (iš 4) arba 3,2 kaupiamasis GPA per paskutinius dvejus bakalauro programos metus.

Kiti regionai

 • Lygiavertė akademinė kvalifikacija.

Akademinė fone

 • Bakalauro laipsnis (JK 2: 1 arba lygiavertis) atitinkamoje srityje, pavyzdžiui, civilinės inžinerijos ar susijusios programos.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba arba jei nepermetėte anglų kalbos laipsnį, turėsite pateikti įrodymų apie savo anglų kalbos mokėjimą. Paprastai turėtumėte turėti vieną iš šių kvalifikacijų:

 • IELTS: 6.5 (ne mažiau kaip 5,5 visose sekcijose)
 • TOEFL iBT: 90 (bent 21 iš bet kokių įgūdžių)

Jei praleisite anglų kalbos reikalavimus nuo 0,5 iki 1,0 visos IELTS grupės, tačiau patenkinsite kalbos reikalavimus, taikomus prieš sesiją vykstantiems anglų kalbos (PSE) kursams (įskaitant minimalius komponentų balus ar jų atitikmenis), galite būti priimami į PSE kursus atsižvelgiant į Programos direktoriaus patvirtinimas. Sėkmingai XJTLU į PSE kursą, galėsite pakeisti savo „ XJTLU Master“ pasiūlymo laišką į „Besąlygišką“ anglų kalbos lygiu.

Jei esate sąlyginis pasiūlymas savininkas, taip pat galite siųsti el.laišką pgadmissions @ XJTLU .edu.cn taikyti imtis vietoje Slaptažodžio anglų kalbos testą pateiktą XJTLU vietoj IELTS / TOEFL arba jo ekvivalentą.

Atminkite, kad slaptažodžio testą gali naudoti tik studentai, kuriems buvo suteiktas sąlyginis pasiūlymas studijuoti XJTLU . Universitetas suteikia vieną slaptažodžio tikrinimo galimybę kiekvienam sąlyginio pasiūlymo turėtojui. Remiantis balais, studentai gali būti įleidžiami arba gali būti reikalaujama priimti ir sėkmingai baigti penkių ar aštuonių savaičių intensyvų anglų kalbos pirminį kursą.

Be to, studentai, priimami į magistrantūros programą pasirenkant anglų kalbos prieš sesiją kursą, privalo studijų metu baigti anglų kalbos modulius, nurodytus programos specifikacijose, jei jie yra papildomo mokymosi veiklos plano dalis. XJTLU .

"Mūsų programa praplečia švietimo ir karjeros galimybes, pateikdama holistinę ir integruotą šiuolaikinę mokymo programą ir suteiks studentams žinių, drausmės ir trokštamų įgūdžių tapti būsimais statybų pramonės lyderiais."

Jian Li Hao
„Pogramme“ direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Bet kuriuo metu galite prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą. Jei, pateikę paraišką internetu, turite pateikti papildomų patvirtinamųjų dokumentų, siųskite dokumentus pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (nurodydami savo programos ID, vardą ir taikomosios programos pavadinimą).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau