Magistrantūros Tarptautinė žurnalistika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų magistro kursas tarptautinėje žurnalistikoje supažindina studentus iš daugybės akademinių ir profesinių žinių, susijusių su žurnalistikos teorija ir praktika pasaulio kontekste. Kursas yra tarptautiniu mastu orientuotas ir nagrinėjamas žurnalistikos praktika įvairios žiniasklaidos, kultūros ir reguliavimo aplinkoje.

"Stirlingo" magistrantūros tarptautinė žurnalistika, kurioje yra praktikos ir teorijos, leidžia jums pritaikyti savo studijas pasirinkdami praktiką ar teoriją, priklausomai nuo jūsų interesų ir karjeros siekių.

Kursą teikia mūsų Ryšių, žiniasklaidos ir kultūros skyrius, turintis stiprų tarptautinį profilį ir remiantis esamomis stipriosiomis dėstymo ir tyrimų galimybėmis. Vien tik žurnalistikoje skyriuje dirba darbuotojai iš Pietų Afrikos, Venesuelos, Pakistano, Kinijos ir Airijos, taip pat JK.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

 1. 1 vieta Škotijoje ir 10 geriausių JK komunikacijos ir žiniasklaidos srityje („Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2018“).
 2. 98% mūsų baigusiųjų antrosios pakopos studijas įsidarbina arba toliau mokosi per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (DLHE 2015/16).
 3. University of Stirling yra 2-asis Škotijoje pagal žurnalistiką („The National Student Survey 2017“).

Kurso tikslai

Dėl magistrantūros tarptautinės žurnalistikos jūs:

 • Plėtoti pažangius tyrimo ir analizės įgūdžius.
 • Įgyti pažangių įgūdžių rašydami naujienų istorijas, funkcijas ir tinklaraščius.
 • Suprasti stilius ir jo santykis su turiniu.
 • Kurkite gebėjimus skelbti naujienų turinį keliose laikmenose.
 • Įgykite garso ir vaizdo įrašų kūrimo įgūdžių.
 • Suprasti žurnalistikos kultūrinę, socialinę ir politinę reikšmę.
 • Suprasti tarptautinę praktiką kultūrinėje, socialinėje, ekonominėje ir politinėje srityse.
 • Suprasti skirtingus teisinius, kultūrinius ir politinius kontekstus, į kuriuos jie gali veikti.

Kurso informacija

Magistrantūra vyksta per du 15 savaičių semestrus ir susideda iš dviejų komponentų; mokomas kursas, po kurio pateikiama disertacija arba tiriamas mokslinių tyrimų projektas. Dieninių studijų studentai iš viso šešis dėsto modulius per metus, arba per dvejus metus, jei ne visą darbo dieną.

Mokymas

Kursas vyks per paskaitas, seminarus ir praktinius seminarus. Jūs taip pat turėsite atlikti nepriklausomus tyrimus.

Vertinimas

Tikimasi, kad rašysite esė, rengsite turinį profesionaliomis sąlygomis ir dalyvausite klasės testuose. Mokymasis taip pat bus vertinamas disertacijos ar tiriamojo tyrimo projekto metu. Taip pat bus taikomas nuolatinis, neoficialus vertinimas per savaitę vykstančias diskusijas ir problemų sprendimo pratybas.

Kursų direktorius

Dr Idrees Ahmed
+44 (0) 1786 466214
miahmad@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2020/2021

 • Užsienyje: 16 950 svarų sterlingų
 • Pradžia / ES: 7000 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau