Magistrantūros Tarptautinio Valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų tolesnis karjeros etapas vadovybėje privalo aprūpinti jus tarptautine profesine aplinka, kuri suteiks unikalią galimybę, jei esate gerai pasirengusi. Jei norite susieti savo karjerą su valdymu susijusioje srityje, mūsų magistrantūra tarptautiniame vadyboje yra lanksti, bet struktūrizuota studijų programa, suteikianti jums pažangių įgūdžių, kad galėtumėte naršyti sudėtingus nacionalinius, kultūrinius ir socialinius bei ekonominius kontekstus, kuriuose visi Šiandienos verslo ir kitos organizacijos veikia.

Plėtoti valdymo įgūdžius mūsų intymioje, tarptautinėje mokymosi aplinkoje

Šis laipsnis buvo sukurtas siekiant patenkinti naujausių absolventų poreikius, besidominčius vadybine karjera, arba ankstyvą ar vidurinį karjeros profesionalų, norinčių pereiti prie valdymo srities ar kito valdymo lygio. Jei norite pereiti nuo laisvosios meno ar humanitarinių mokslų srities į verslo ar valdymo sritį, programa taip pat bus ideali.

Programa apima pagrindinius ir pasirenkamuosius kursus, leidžiančius studentams sutelkti dėmesį į įvairias praktikos sritis, įskaitant bendrą valdymą, darnų vystymąsi arba NVO ir misijų valdymą.

Papildykite pagrindinius vadovavimo, strategijos, finansų, etikos ir operacijų reikalavimus, kad galėtumėte toliau išsiaiškinti galimas interesų sritis, pvz., Valdyti pasaulinius ryšius, ekonomiką, derybas ir tarptautinius santykius.

Sėkmingi projektų vadovai turi įgūdžių, reikalingų norint pasiekti norimų rezultatų komandoms, tvarkaraščiams, rizikoms ir ištekliams valdyti. Studentai išmoks projekto valdymo įgūdžius ir įrankius naudodamiesi praktiniais "praktiniais" metodais ir taikydami teoriją praktikoje. Šis kursas vadovauja mokiniams per daugelį pagrindinių operacijų ir projektų valdymo priemonių bei elgesio įgūdžių, reikalingų tiek privačiojo sektoriaus organizacijoms, tiek NVO ir vyriausybinėms organizacijoms.

Trys praktikos orientuoti metodai, skirti patenkinti jūsų konkrečius poreikius ir interesus

Programa remiasi trimis pagrindinėmis verslo formomis: dominuojančia šiuolaikine valdymo teorija ir praktika, subalansuota plėtra ir misija pagrįstas valdymas. Reikalingi ir pasirenkami kursai programoje siūlo kursų medžiagą ir atvejų tyrimus, susijusius su šiais metodais. Trys koncentracijos sritys yra:

  • Tarptautinis valdymas
  • Tvarumo sistemos
  • NVO ir misijų valdymas

Įsidarbinimo galimybės

Magistrantūros studijų baigėjai yra gerai pasirengę siekti karjeros įvairiuose sektoriuose ir organizacijų tipuose, įskaitant korporacijas, nevyriausybines organizacijas, steigėjų, ne pelno siekiančių įmonių ir šeimos verslą.

Kaip studentas, jūs gausite naudos iš praktinių sričių ir mokslinių tyrimų plėtros, nes įgysite profesinių įgūdžių per visą savo studijų laiką. Tai, kartu su griežtu akademiniu mokymu, gali paskatinti darbo vietas visame pasaulyje. Jūs būsite gerai pasirengę siekti karjeros įvairiuose sektoriuose ir organizacijų tipuose, įskaitant korporacijas, nevyriausybines organizacijas, steigėjų, ne pelno siekiančių įmonių ir šeimos verslą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in the heart of Paris, The American University of Paris is perfectly situated to help you embark upon your academic journey of discovery. We provide a learning experience that places your pers ... Skaityti daugiau

Located in the heart of Paris, The American University of Paris is perfectly situated to help you embark upon your academic journey of discovery. We provide a learning experience that places your personal, intellectual, and professional development at its core. You can choose from over 25 undergraduate majors and four core fields of graduate study, all taught in English. AUP students are those that choose to live and learn internationally. They bring to the classroom their diverse cultural backgrounds, languages and perspectives, and the sense of adventure to become part of a global learning community outside of their own nationality and experience. In this multi-cultural context, AUP provides you with a strong academic foundation that supports critical thinking and practical application, and enables you to become a translator of culture with the capacity to analyze, adapt, and thrive in any environment. Skaityti mažiau