Magistrantūros Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas skaitmeniniame amžiuje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Programos trukmė: Vieneri mokslo metai (miesteliu) Galutinis valdymo projektas (gali būti baigtas nuotoliniu būdu dirbant)

Įstojimo reikalavimai: bakalauro lygio bakalauro laipsnį bet kokio dalyko. Laisvalaikis anglų kalba

Pilnas programos mokestis: 19 450 eurų

Universiteto vieta: Grenoblis, Prancūzija

Kalba: Anglų

Galima finansinė pagalba ir stipendijos

Mūsų misija:

Suteikti vadovams įrankius ir žinias dirbti žmogiškųjų išteklių srityje bet kurioje pasaulio vietoje, bet kurioje įmonėje. Šie vadovai turės įgūdžių, kaip pagerinti įmonės veiklą efektyviai valdant įmonės darbuotojus, ir sugebėti pritaikyti savo organizaciją ateičiai tiek žmogiškuoju, tiek skaitmeniniu lygmenimis.

Kodėl verta rinktis magistrantūros tarptautinį žmogiškųjų išteklių valdymą skaitmeniniame amžiuje:

 • Vykdykite savo srities novatorišką programą , apimančią IHRM pagrindus, ypatingą dėmesį skiriant naujiems darbo būdams, susijusiems su skaitmenine transformacija, ir jų iššūkius.
 • Sužinokite, kaip parengti HR strategijas, kad optimizuotumėte įmonių veiklą ir kaip tvarkyti IHR operacijas dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje.
 • Plėtoti tiek profesionaliu, tiek asmeninį lygmeniu intensyvios ir skatinančios programos daugiakultūrėje aplinkoje.
 • Gaukite savo laipsnį iš trijų akredituotų institucijų su visame pasaulyje pripažįstama

Programos akcentai:

 • Inovatyvi ir interaktyvi pedagogika, įskaitant rimtus žaidimus
 • Tiesioginės verslo bylos su realiomis įmonėmis, praktikuojantis mokymąsi
 • Žmogiškųjų išteklių tyrimo kelionė, jungianti klases ir verslo vizitus
 • Naujausios programos turinys, apimantis naujausias IHRM tendencijas

Programa

Programa tiria, kaip žmogiškųjų išteklių strategija atitinka bendrą įmonės strategiją, pagrindinius skirtumus tarp Tarptautinio žmogiškųjų išteklių valdymo (IHRM) ir vidaus HRM bei įgūdžius, reikalingus įdarbinti, valdyti ir tobulinti talentus. Ji skirta absolventams, norintiems tęsti vadybos karjerą nacionaliniu ir tarptautiniu lygiais.

Dalyviai plėtos žinias ir kompetencijas, norėdami nustatyti ir suvokti žmogiškuosius iššūkius, su kuriais susiduria šiandieninė verslo sritis, ir parengti atitinkamas strategijas, siekiant užtikrinti, kad veiksmingos žmonių valdymo strategijos sukurtų konkurencinį pranašumą ir vertybių šaltinius.

Ši programa taip pat specializuojasi analizuojant skaitmeninio transformavimo žmogiškiesiems ištekliams poveikį ir iššūkius šiandien.

Programos turinys *

1 metai - universiteto miestelio metai

Įvado sesija

Pagrindiniai žmogiškųjų išteklių valdymo įgūdžiai

 • Žmogiškųjų išteklių valdymo pagrindai
 • Asmenybės testas
 • Talentų valdymas
 • Kompensavimo praktika
 • Lyderystė, grupės ir komandos dinamika
 • HR kaip treneris
 • HR ataskaita
 • Vadovų tyrimo metodai

Tarptautinė verslo aplinka

 • Strateginis valdymas
 • Tarptautinis teisinis kontekstas
 • Darbuotojas

HR iššūkiai skaitmeniniame amžiuje

 • Skaitmeninė transformacija HR specialistams
 • CSR
 • Projektų valdymas
 • „People Analytics“
 • Žinių valdymas ugdant pagrindines kompetencijas
 • Gamifikacija
 • HRBP transformacijos širdyje
 • Naujos organizacijos
 • Gyvas verslo bylas

* Programos turinys gali būti pritaikomas kiekvienais metais, kad būtų atsižvelgta į pramonės poreikius. Klasės lankymas yra privalomas.

2 metai - galutinis valdymo projektas

Pasibaigus vienų akademinių metų dieninės programos daliai, kiekvienas studentas, vadovaujant dėstytojui, turės baigti maždaug 15 000 žodžių ilgio galutinį valdymo projektą. Tai yra taikomųjų arba teorinių tyrimų projektas, kuris gali būti baigtas per atstumą ir lygiagrečiai dirbant visą darbo dieną arba patvirtintą stažuotę. Norėdami sėkmingai įvykdyti galutinį vadybos projektą, studentai turi išspręsti tam tikrą tyrimo klausimą ar žinių spragą pasirinktoje studijų srityje. Tai bus orientuota į verslą ir derės su programos tikslais. Studentas gali pasirinkti parašyti savo projektą tema, pagrįsta stažuotės patirtimi.

Užsienio kalbos

Darbas tarptautinėje aplinkoje reikalauja užsienio kalbų sklandumo, todėl užsienio kalbos modulis yra visų studentų programos pasirinkimas.

Ne prancūziškai kalbantys žmonės gali mokytis prancūzų (pradedančiųjų iki aukštesnio lygio). Ši parinktis yra labai rekomenduojama tiems, kurie nori tapti profesionalais Prancūzijoje. Prancūzų kalba gali pasirinkti iš daugelio kitų kalbų pradedančiųjų lygiu.

Studijų kelionė

Programos studentai dalyvaus 2 dienų HR pažintinėje kelionėje aplankyti įvairių rūšių organizacijas. Anksčiau studentai susitiko su P

Gyvas verslo bylas

"Live Business Case" (LBC) suteikia studentams galimybę tiesiogiai pritaikyti mokymąsi į konkrečią dalyvaujančios bendrovės siūlomą HR kompetenciją. Studentai dirbs komandose ir kelis mėnesius vystysis savo LBC lygiagrečiai su mokoma programos dalimi. Jie reguliariai susitinks su paskirta kompanija ir LBC treneriu, kad nustatytų ir peržiūrėtų savo projekto tikslus ir laukiamus rezultatus. LBC tikslas - MSC IHRM studentams padėti realioms įmonėms rasti naujoviškus sprendimus, skirtus spręsti jų žmogiškųjų išteklių problemas, ir suteikti jiems galimybę pagerinti savo žmogiškųjų išteklių procesą naudojant skaitmenines priemones.

Asmeninio ir profesinio tobulėjimo seminarai

Be pagrindinių kursų, studentai gali lankyti asmenines ir profesinio tobulėjimo seminarus. Šie seminarai apibendrina dabartines dominančias temas, naujausias valdymo tendencijas ir karjeros plėtrą. Jie yra papildomi pagrindiniai moduliai.

Novatoriškas mokymasis siekiant karjeros

Būsite skatinami tobulinti savo profesinius įgūdžius įgyvendinant novatorišką mokymosi veiklą. Dalyvaudami realiuose profesiniuose eksperimentuose ir garsiuose „GEM“ „rimtuose žaidimuose“, būsite paraginti tobulinti savo minkštuosius įgūdžius (komandinį darbą, pristatymą, derybas, lyderystę).

Įsidarbinimo galimybės

Ši magistrantūros programa yra specialiai sukurta tiems, kurie nori dirbti organizacijose, įdarbinančiose tarptautinę ir įvairiapusę darbo jėgą, kuriant atsakomybę už vietinių ir pasaulinių HR sistemų plėtrą. Absolventai bus kvalifikuoti užimti pozicijas tiek tarptautinėse korporacijose, tiek vietinėse įmonėse, patiriančiose sparčią plėtrą tarptautinėse rinkose. Absolventai taip pat turės kvalifikaciją patekti į konsultavimo sritį žmogiškųjų išteklių ir organizacijos plėtros srityse. Ši programa tinka ir studentams, norintiems valdyti žmones.

Geriausi mūsų magistrantūros IHRM absolventų darbdaviai

„Aldes Aeraulique“, „Alstom Management“, „Roche“, „Auchan“ Prancūzija, „BCG“, „Copers“ vykdomoji paieška, „Diesel France“, Europos „Synchrotron“ radiacijos įrenginiai, „Kelly Services“, „Mecaplast“, „IOTA SA“, „Randstad“, „Renault Trucks“, „Essilor“, „Transatel“, „Saint-Gobain Interservices“, „VMware France“, „Kurt Salmon“, „Schneider Electric“, „Amadeus“, „Rexel“, „Hays“, „Spartoo“

Atsiliepimas

"Po to, kai aštuonerius metus dirbau su žmonėmis susijusiose pareigose nacionalinėje draudimo kompanijoje, nusprendžiau pagilinti savo patirtį HR srityje aukščiausioje" Financial Times "reitingo verslo mokykloje, būtent Grenoble Ecole de Management . MSc IHRM programa pasiūlė puikų HR pagrindų derinį. specializuoti kursai, tenkinantys tiek naujokų, tiek patyrusių specialistų lūkesčius.

Mažasis klasė leido dėstytojams patenkinti kiekvieno studento poreikius. Svarbiausias svarbiausias dalykas buvo klasių įvairovė, suteikusi man galimybę sužinoti, kokia kultūrinė kompetencija praktikoje iš tikrųjų reiškia, ir suteikė man įgūdžių sėkmingai dirbti daugiakultūrėje komandoje. Ši kultūrinė ekspozicija puikiai paruošė karjerą tarptautinėje aplinkoje.

Visų pirma tokie kursai kaip savęs tobulinimas, organizacijos vystymas, lyderystė, pokyčių valdymas, organizuota lauko komandos veikla, taip pat karjeros paslaugų centras - visa tai padėjo man užsitikrinti dabartinę darbo vietą vienoje didžiausių konsultantų visame pasaulyje, „Accenture Consulting“.

Dabar dirbu vyresniuoju vadybos konsultantu pokyčių valdymo ir žmogiškųjų išteklių transformavimo srityje, galiu retrospektyviai teigti, kad ši programa turėjo didelės įtakos mano profesinei karjerai.

Be profesinio ir asmeninio augimo, intensyvios darbo grupės padėjo užmegzti tarp kolegų studentų tarpusavio ryšį, kuris išlieka stiprus ir šiandien.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employe ... Skaityti daugiau

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employees learn and work every day to solve complex problems and overcome major challenges for business and society. Skaityti mažiau
Grenoblis , Medeljinas , Grenoblis , Tbilisis , Berlynas , Maskva , Île-de-France , Singapūras + 7 Daugiau Mažiau