Pradžios data: rugsėjis, sausis, gegužė

Mokestis už mokslą (2019/20): UK / EU: £ 6,990 Tarptautinis: £ 15.000

Ką mokysiu?

Ši magistrantūros tarptautinė projektų vadyba išnagrinės poveikį projekto kultūros valdymui, kalbų variantams, religinėms, sutartinėms, reguliavimo ir teisinėms praktikoms, technologijų skverbimui, laiko orientacijai, lyčių klausimams, korupcijai, etikai, asmeninei laisvei ir politinei situacijai. Efektyviai naudojant praktiką ir technologijas, sužinome, kaip patenkinti tarptautinius projektų iššūkius. Programoje bus panaudoti turimi atvejų tyrimai ir pasaulinių kompanijų pavyzdžiai, padedantys pagilinti įgūdžius, reikalingus sėkmingai tarptautinei projekto aplinkai atpažinti ir skatinti

Kaip man bus mokoma ir vertinama?

Jums bus mokoma paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų deriniu, kad galėtumėte auginti savo žinias apie projektų valdymo sistemas ir įgūdžius. Be to, tikimasi, kad dalyvausite savarankiškame tyrime, susijusiame su kryptingu ir savarankišku mokymusi. Patobulintas technologijų mokymasis (TEL) yra įterptas visais kurso įrankiais, pvz., „Blackboard“ el. Mokymosi portale ir elektroniniais skaitymo sąrašais, kurie padės jums pasirengti seminarams ir nepriklausomiems tyrimams. Savo studijų metu, jums bus vertinama per kursinių, įskaitant kritinių ataskaitų rašymas, praktinių pratimų ir mokslinių tyrimų projekto darbą.

Karjera ir tolesnis mokymasis

Šis kursas atvers galimybes projektų valdymo vaidmenims daugelyje pramonės šakų. Pastarieji Northumbria universiteto absolventai pradėjo dirbti tarptautinėse įmonėse, tokiose kaip BAE Systems, „Volvo Car Group“, NHS, „Siemens“, „IBM“, „Hewlett-Packard“, „Shell“ ir „Virgin Money“. Darbo vaidmenyse dalyvavo projektų vadovai, programų vadovai, projektų portfelio valdytojai, valdymo konsultantai, verslo kūrėjai, verslininkai, kokybės vadybininkai ir direktoriai.

Mūsų " Northumbria University London Campus " dirba kartu su QA Higher Education - JK aukštojo mokslo paslaugų teikėju. Visos mūsų programos Londono mieste yra patvirtintos Universiteto ir mokomos QA aukštojo mokslo ir universiteto darbuotojų.

Šis kursas taip pat yra prieinamas su išplėstine praktika, kuri apima programos stažuotę arba projektą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Northumbria University London Campus »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Gegužė 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Gegužė 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?