Magistrantūros Tvarumas ir pritaikymas kuriamos aplinkos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkosaugos magistrai

Klimato kaita kelia du pagrindinius modernios architektūros uždavinius: kaip pastatai gali būti tvarūs ir kaip jie gali būti sukurti atsižvelgiant į klimato kaitos padarinius? Šis magistro laipsnis susiduria su šiais iššūkiais pasitelkiant unikalų akademinių studijų su praktišku praktiniu darbu derinį, suteikiantį jums žinių, įgūdžių ir patirties, reikalingos aplinkos karjerai kurti aplinkos srityje.

Kursas naudoja tvarumo ir adaptacijos transformacijos sąvokas, kad suprastų suplanuotą aplinką bendruomenėje ir atskirų pastatų lygį. Pagrindiniai statybos klausimai, kuriems taikomas šis kursas, yra: energijos vadyba ir mažo energijos dizaino, tvarių medžiagų, aplinkosauginio veiksmingumo vertinimo ir energijos tiekimo. Studentai gali toliau siekti miesto dizaino, bendruomenių, ekologijos, vandens, ekologinės sanitarijos, politikos ir ekonomikos interesų.

Kaip mokomas kursas?

Mūsų magistrantūros programa yra mokoma arba nuotoliniu būdu, arba per gyvenamuosius blokus viename iš labiausiai vaizdingų aplinkos pastatų Jungtinėje Karalystėje arba jų mišinyje.

Kokią kvalifikaciją turėsite gauti?

Sėkmingai baigus programą magistrantūros "Tvarumas ir pritaikymas" sukurtoje aplinkoje " Centre for Alternative Technology , UEL skiria magistro laipsnį.

Moduliai apima

 • Tvarumo ir prisitaikymo sąvokos bei planavimas
 • Ekosistemos paslaugos, žemės naudojimas ir vandens bei atliekų tvarkymas
 • Adaptacijos transformacijos politika ir ekonomika
 • Miestai ir bendruomenės
 • Pastatų energijos sąnaudos. A ir B dalys
 • Energijos tiekimas (atsinaujinanti energija)
 • Statybos veiklos vertinimas ir vertinimas
 • Tvarios medžiagos sukurtos aplinkos
 • Sukurtas Aplinkos Taikomasis Projektas arba "Built Environment" praktikos projektas

Kodėl studijuoti CAT?

Studijuojant Centre for Alternative Technology (CAT), tikrai unikali patirtis. Per pastaruosius 40 metų "CAT" buvo aplinkosaugos judėjimo, novatoriškų mažo anglies dioksido kiekio technologijų gyvavimo ir atsinaujinančių energijos šaltinių, priešakyje. Aplinkos aukštesniojoje mokykloje (GSE) studentai naudojasi mūsų praktinėmis ir akademinėmis žiniomis, įgiję įgūdžių, reikalingų tam, kad taptų pagrindiniais veikėjais tvarumo sektoriuje. Sužinokite daugiau apie mūsų galimybes čia: https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-and-adaptation/sa-site-and-facilities

Laisvas mokymasis

Tuo pačiu metu "CAT" praktinis mokymasis vyksta šalia akademinių studijų. Vietos blokų mokymo savaitės yra mokomos Centre for Alternative Technology (CAT), įkvepiančioje mokymosi aplinkoje. "CAT" yra gyvos praktinių ir tvarių sprendimų laboratorija, įsikūrusi "Snowdonia" nacionalinio parko pakraštyje esančiame nenaudojamame skalūnų karjere. Jame yra keletas novatoriškiausių ir žinomų ekologiškai švarių pastatų šalyje, taip pat vienas iš įvairesnių įrengtų atsinaujinančių energijos šaltinių, vandens ir nuotekų valymo vietoje, tvariai tvarkomos miško vietos ir ekologiškų sodų akmenys.

Lankstumas

Tai yra lankstus laipsnis, mokomas blokuose, kurių imamasi intensyvaus gyvenimo būdo penkių ar šešių nakvynių centre, arba nuotolinio mokymosi. Magistrantūros studentai gali pasirinkti vieną iš šių mokymo būdų kiekvienam moduliui. Yra modulių pasirinkimas, perimtas per metus ar du - tai reiškia, kad laipsnis gali būti ne visą darbo dieną. Tai yra magistro laipsnis, skirtas suteikti jums geriausią įmanomą patyrimą, tuo pačiu gerai prisiderinti prie šiuolaikinio profesinio ir šeimos gyvenimo.

Įkvepianti mokymosi aplinka

Neprivaloma gyvenamųjų namų modulio savaitės apima paskaitas, seminarus, grupės darbą ir praktiką. Taikomieji darbai linkę dominuoti vėliau savaitę, kai mes sukūrėme teorinį pagrindą. Šios modulinės savybės suteikia tikrai jaudinančią aplinką, kad būtų išvengta kasdienio gyvenimo ir pritaikytų save naujam mokymuisi. Daugelis žymių ekspertų teikia svečių paskaitas arba rengia seminarus šiais moduliais, nes tai yra kursas, kurio tikslas - pasinaudoti patirtimi ir mokytis viso aplinkos sektoriaus.

Ar tai yra jums skirtas kursas?

Jei norite aplankyti nakvynę modulio metu, kur galite lankyti paskaitas ir seminarus, susitikti su darbuotojais ir studentais, prašome atvykti į vieną iš mūsų atvirų durų dienų:

 • Penktadienis, 19 gegužės 2017 m. 10:45 - 16:30
 • Penktadienis 23 birželio 2017 m. 10:45 - 16:30
 • Šeštadienis, liepos 15 d. 2017 m. 10:45 - 16:30

Norėdami užsisakyti, kreipkitės į Shereen Soliman: study@cat.org.uk

Tvarumas ir prisitaikymas sukurtoje aplinkoje: patekimo į rinką reikalavimai

Tvarumas ir prisitaikymas sukurtuose aplinkos kursuose yra skirti patenkinti įvairius interesus. Norėdami priimti į programą, taikomi šie reikalavimai:

Bakalauro laipsnis.

Studentai, kurie neturi formalios kvalifikacijos, bet gali įrodyti, kad įgijo reikiamų žinių ir įgūdžių, lygiaverčių laipsnio standartams, ir kad jie naudosis programa ir prisidės prie jos, gali būti priimta. Studentai gali būti pripažįstami aukštesniuoju laipsniu pripažįstant kreditus arba patirtinio arba sertifikuoto mokymosi akreditavimą pagal Rytų Londono universiteto akreditavimą ("Experiential" learning) (A (E) L) politiką.

Studentas gali užsiregistruoti į programą, turėdamas aukštąjį išsilavinimą, iki pusės kreditų, susijusių su apdovanojimu, pasiekiama per akredituotą patirtinį mokymąsi arba iki dviejų trečdalių per akredituotą sertifikuotą mokymąsi. (Kai patirtinio ir sertifikuoto mokymosi derinys apima iki pusės kreditų, skirtų apdovanojimui, galima gauti akredituotą patirtinį mokymą, o tolesni kreditai pasiekiami akredituotą sertifikuotą mokymą iki ne daugiau kaip dviejų trečdalių kreditų už apdovanojimą )

Studentai, kurie kreipiasi į programos etapus, gali būti priimami per įprastą patyrę mokymą (AEL) arba sertifikuoto mokymosi (ACL) akreditaciją arba per patvirtintą susitarimą dėl susitarimų. Todėl tokie pareiškėjai turi sugebėti įrodyti ir įrodyti, kad jie turi reikiamus mokymosi rezultatus, išvardytus moduliuose, kuriems jie prašo išimties.

Rytų Londono universitetas ir CAT yra tvirtai įsipareigoję padidinti dalyvavimą ir lygias galimybes visiems.

Pareiškėjams, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, reikia IELTS 6.5 (arba lygiavertis).

Mokestis už mokslą 2017 m

 • UK / EEE studentai £ 6,250 *
 • Tarptautiniai studentai - 7500 svarų sterlingų *

Apgyvendinimas / Maistas / Paslaugų mokesčiai: £ 200 - £ 250 * už kiekvieną modulio lankomumo savaitę svetainėje

Baigiamojo darbo seminarų dienos (2 dienos lankomumas vietoje) £ 100 *

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... Skaityti daugiau

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: Skaityti mažiau