Magistrantūros Verslo Finansų Valdymas

Bendradarbiaudami su GISMA verslo mokykla, šį kursą galima studijuoti universitete Berlyne. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.gisma.com. Tiems, kurie ieško didesnio lankstumo, šis kursas taip pat gali mokytis 100% internete. Šis laipsnis yra idealus tiems, kurie domisi būsima bankininkystės, asmeninių finansų ir įmonių finansų karjeros, arba kaip buhalterio, teikiančia puikų pagrindą savo karjerai ar tolesniam tyrimui. Be oficialios kvalifikacijos, jūs sukursite įgūdžių portfelį, kurį galite parodyti būsimiems darbdaviams.

Mes orientuojamės į studentų mokymosi patirtį ir norime užtikrinti, kad mūsų absolventai būtų pasirengę karjerai, su žiniomis, įgūdžiais ir atributais, kurių reikalauja darbdaviai. Galite studijuoti programą internete arba universitete. Mūsų dėstytojai turi didelę praktinę patirtį, o studentai mokomi mažų grupių dydžiu, skatinančiu gerus mokymosi santykius su dėstytojais.

Mes taip pat sėkmingai akreditavome savo internetinę magistro programą su profesionaliai pripažinta CMI kvalifikacija. Tie, kurie baigiasi internetu, taip pat gaus CMI 7 lygio apdovanojimą strateginio valdymo ir vadovavimo srityje.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Trukmė

  • 1 metai visą darbo dieną, 21 mėn. Ne visą darbo dieną
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų The University of Law Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Sau. 2020
Duration
12 - 21 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,000 EUR
Berlynas: 15 000 EUR (UK / EU / INT), Online: £ 8,750
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date