Magistrantūros duomenų analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

„Data Analytics“ - tai mokslas, leidžiantis sprendimų priėmėjams atskleisti naujas verslo įžvalgas, nagrinėjant didelius duomenų kiekius, kad būtų galima rasti paslėptų modelių, koreliacijų ir kitų svarbių įžvalgų. Šis kursas yra skirtas suteikti absolventams ir dirbantiems specialistams žinias ir įvairius įgūdžius, apimančius visus žinių atradimo sluoksnius, įskaitant saugojimą, kasybą, analitiką, sprendimų palaikymo sistemas ir vizualizacijas, taip pat praktinę patirtį su šiuolaikiniu įrankiai.

Visų pirma, studentai išmoks (i) analizuoti didelius duomenų rinkinius ir apibendrina jų pagrindines charakteristikas, naudodami patrauklius duomenų vizualizavimus; (ii) kurti ir kurti duomenų bazes, kurios leistų organizacijoms efektyviai valdyti ir ištirti savo įmonės duomenis; iii) nustatyti didelių duomenų rinkinių modelius su nustatytais metodais iš įvairių sričių, pvz., statistikos, mašinų mokymosi ir dirbtinio intelekto; ir (iv) suprasti šiandienos neramios verslo aplinkos ir sužinoti, kaip šiuolaikinės BI priemonės leidžia organizacijoms išgyventi ir tobulėti.

Karjeros galimybės

Šis kursas skirtas suteikti absolventams ir dirbantiems specialistams įgūdžius, kurie leidžia jiems organizuoti, analizuoti, ištirti, interpretuoti ir vizualizuoti savo duomenis, taip pat įgyti praktinės patirties su šiuolaikinėmis priemonėmis. Šie įgūdžiai gali būti naudojami beveik visuose pramonės sektoriuose, kuriuose naudojami duomenys, pvz., Bankininkystės vartotojų, sveikatos priežiūros, energetikos, gamybos, technologijų ir kt.

Be to, šis kursas suteikia daugybę karjeros galimybių tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse duomenų analizės įmonėse, pvz., „Data Analytics“ verslo konsultantas, duomenų analizės architektas, duomenų inžinierius, duomenų sprendimo architektas, duomenų analitikas, „Analytics“ asocijuotasis, verslo žvalgybos ir analizės konsultantas, metrika ir „Analytics“ specialistas ir daug daugiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation.

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation. Skaityti mažiau