Magistrantūros duomenų valdymas ir kibernetinis saugumas

Duomenų valdymo ir kibernetinio saugumo magistrantūros mokys jus apie šiandienos skaitmeninį pasaulį. Pagrindinis dėmesys skiriamas kritiniams problemų sprendimo įgūdžiams, todėl jūs užtikrinsite, kad esate pasirengę susidoroti su įmonių finansų valdymo srityje.

Ši vienerių metų specialisto magistro programa apima duomenų valdymo ir kibernetinio saugumo pagrindus, pagrindinį dėmesį skiriant technologijoms, verslui ir politikai. Studentai tobulins savo profesinius įgūdžius, kad atitiktų nuolat kintančius šiandienos skaitmeninio pasaulio reikalavimus.

Akreditacijos ir reitingai

 • Teisės universitetas yra ilgiausiai įsteigtas JK specializuotas teisinio ir verslo švietimo specialistas, kurio užimtumo lygis yra 97% *. Šis institutas turi daugiau nei 100 metų patirtį, padedančią studentams kurti sėkmingą karjerą.

* 97 proc. Visą darbo dieną dirbančių LPC studentų, baigę 2014 m. Ir 2015 m., Dirbo per devynis mėnesius.

Kas yra programa?

Šis kursas idealiai tinka visiems, norintiems įgyti išsamių žinių ir kritiškai suprasti pagrindinius duomenų valdymo aspektus. Kursas daug dėmesio skiria įsidarbinimo galimybėms, suteikiant studentams pagrindus, reikalingus sėkmingai karjerai nuolat besikeičiančioje darbo aplinkoje.

Berlynas yra artėjantis technologijų centras ir su įvairiapusišku gyventoju - puiki vieta norint patirti tarptautinį išsilavinimą. Jūs gausite galimybę pasinerti į energingą kultūrą, kurią Berlynas turi pasiūlyti, o susipažinti su tokiomis Vokietijos įmonėmis kaip „Sony“, „Deutsche Bahn“ ir kitais svarbiais įmonės dalyviais.

Kodėl GISMA?

 • „Boutique“ verslo mokykla - pritaikytas požiūris į studentus
 • AMBA akreditacija nuo 2011 m. Su trimis akredituotais partneriais, kuriuos gauna tik 1% pasaulio elito verslo mokyklų
 • Programos su geriausiais pasaulio reitingais - 2017 m. „Economist“ pasaulyje užima 20 vietą MIB
 • Tarptautinė studentų grupė, kurioje atstovaujama daugiau kaip 40 tautybių
 • Stipendijos, lankstūs mokėjimo planai ir ankstyvos paukščių nuolaidos
 • Puikios miesto centro vietos Berlyne
 • Nemokamos vokiečių kalbos ir 100% anglų kalba

Kodėl Vokietija?

 1. Vokietija turi antrąjį geriausią nedarbo lygį ES - 3,4% *
 2. 4-oji geriausia absolventų darbo užmokesčio mokestis - 40 650 svarų sterlingų Europoje.
 3. Vokietija yra populiariausia alternatyva studentams, norintiems studijuoti Europoje; Jis yra pripažintas aukštos kokybės švietimu ir tai galite patirti su GISMA ***.
 4. Berlynas, Vokietijos sostinė yra Europos pradžios technologijų sostinė
 5. Berlynas yra antras pagal dydį miestas ES ir turi klestinčią verslo sritį, siūlanti daugybę galimybių jauniems specialistams ir absolventams.

Vokietija yra gerai žinoma dėl savo turtingos kultūros ir meno istorijos, siūlanti studentams praturtinančią tarptautinę patirtį, derinant pasaulinio lygio švietimą iš mūsų visame pasaulyje įsitraukusių partnerių institucijų.

* Statista

** Verslo informacija

*** Pagal statistiką ir duomenis iš ICEF stebėtojo.

Kaip mokysis?

Magistrantūros duomenų valdymo ir kibernetinio saugumo kursai yra pristatomi interaktyviu būdu su realaus pasaulio dėmesiu, siekiant parengti studentus nuolat besikeičiančiam verslo pasauliui baigus studijas. Be tradicinio mokymosi klasėje, gausite pagrindinius vadovėlius ir įvairias skaitymo medžiagas. Studentai taip pat turės galimybę naudotis „Financial Times“ ir kitų profesinių organizacijų internetu teikiamomis galimybėmis. Šie ištekliai sudaro įvairias sektoriaus ir verslo medžiagas, kurios atspindi tiesioginius apskaitos ir finansų pokyčius bei analizės ataskaitas. Nuolatinė prieiga prie šių straipsnių užtikrina, kad mūsų studentai yra naujausi su šiandienos sparčiai besivystančia finansų pramone ir todėl yra profesionaliai pasirengę dirbti šioje srityje.

Karjera

Dėl skaitmeninės revoliucijos duomenų saugumas ir sukčiavimas įmonėms daro didelę įtaką. Studentai, kurie pasirenka šį kursą, bus mokomi atlikti bet kokias operacijas ar strateginį vaidmenį įmonėse, kurios keičiasi arba kurias reikia pakeisti į skaitmeninį saugumo modelį. Taip pat dėka šio kurso ir jo dalykinių sričių specializuotumo studentai, baigę šį laipsnį, galės įgyti tolesnę profesinę kvalifikaciją arba daktaro laipsnį.

Įgydami svarbių duomenų valdymo ir kibernetinių įgūdžių, įvairiose organizacijose bus pateikiamos įvairios duomenų valdymo politikos, procedūrų ir sistemų galimybės. Nesvarbu, ar norite tęsti karjerą šioje srityje, iš anksto eikite į dabartinį darbą ar perjunkite karjerą, tai programa jums.

Lankstus mokėjimas

GISMA siūlo lanksčius mokėjimo planus, kurie leidžia jums paskirstyti mokesčius už programas iš trijų dalių.

Be to, galite pasirinkti mėnesines įmokas. Galimos nuolaidos. Pradedant reikia sumokėti 2 000,00 EUR užstatą.

Reikalavimai kursui

 • 2: 2 ar daugiau iš JK bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos;
 • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, lygiavertis IELTS 6.5 ar naujesnei versijai, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename komponente;
 • Nestandartinis įrašas: standartiniai pareiškėjai kviečiami kreiptis į GISMA. Pareiškėjai, neturintys bakalauro laipsnio, gali kreiptis, jei jie turi ne mažiau kaip 5 metų vadovavimo patirtį. Norėdami gauti daugiau informacijos ir informacijos apie nestandartinį taikymo procesą, prašome susisiekti su mumis.

Suteikianti institucija / sertifikuota

 • Teisės universitetas
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų Arden courses at GISMA »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
19,250 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date