Magistrantūros duomenų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Thames" švietimo grupės "Duomenų valdymas" magistrantūros magistrantūra, bendradarbiaujant su Bekingemo universitetu, orientuota į esminius minkštus ir sunkius įgūdžius, kurie leis jums pereiti į kitą lygį. Ši magistrantūra yra ideali tiems, kurie turi bakalauro lygio kvalifikaciją verslo, duomenų mokslo ar susijusioje srityje. Programa prasideda 2019 m. Vasario mėn., O ribotas vietų skaičius vis dar pasiekiamas įžanginiu mokesčiu £ 8.200 .


Priėmimo kriterijai

Bakalauro laipsnį, pageidautina susijusioje srityje.

Ne gimtoji anglų kalbos:

  • IELTS: 6.5
  • TOEFL balas 575 arba didesnis už popieriaus testą, arba 232 arba didesnis už kompiuterio testą;

Arba lygiavertis.


Programos detalės

Duomenų valdymo valdymo magistrė orientuota į tai, kaip dabar plačiai prieinama duomenų rinkimo, valdymo ir analizės priemonė transformuoja verslo valdymo kraštovaizdį. Programa yra skirta studentams, norintiems pradėti savo karjerą vaidmenis, kuriems reikia suprasti įrankius ir metodus, kad būtų galima suprasti įmonės duomenų turtą, kad būtų galima juos suprasti. Mes tikime, kad už žiniatinklio "Data Scientist" kursų, kuriuose yra daugybė turimų kiekybinių įgūdžių, atsirado poreikis sukurti programą, skirtą verslo žmonėms, norintiems geriau panaudoti duomenis savo organizacijoje.

Pirmojoje programos dalyje daugiausia dėmesio skiriama " duomenų įgūdžiams ", ty reikalingoms kompetencijoms, reikalingoms rinkti ir analizuoti skaitmeninius duomenis, gautus vykdant kasdienę verslo veiklą. Antroje programos dalyje daugiausia dėmesio skiriama " valdymo įgūdžiams ", ty anksčiau įgytų techninių įgūdžių ir kompetencijų pritaikymui realiame verslo situacijose. Programa baigiama naujuoju projektu, ty tradicine teorine disertacija arba ataskaita, kurioje studentai supranta, vertina ir kuria verslo tyrimui taikomus sprendimus.

Duomenų valdymo inžinerijos magistrantūra nėra duomenų mokslų arba verslo analitikų programa - tai valdymo programa, kurioje daug dėmesio skiriama organizacijos duomenų turtui, kuri gali būti struktūrizuota, analizuojama ir interpretuojama, siekiant paremti sprendimų priėmimą ir palengvinti konkurencinį pranašumą.

Mokestis už mokslą yra £ 8 200 , programa yra neabejotinai labiausiai priimtina verslo magistrantūros programa Londone.


1-ojo semestro moduliai

Akademiniai įgūdžiai

Šio modulio tikslas - aprūpinti studentus iš įvairių kultūros ir akademinės patirties, pagrįstų moksliniais tyrimais ir argumentacijos įgūdžiais, taip pat kurti kritinį mąstymą, skaitymą ir pagrindinius kiekybinius įgūdžius. Taip pat persvarstomos ir plėtojamos nuorodos ir akademinio rašymo įgūdžiai.

Sprendimų priėmimo ir analizės įgūdžiai

Pagrindinis šio modulio tikslas yra aprūpinti moksleivius plačiąja prasme esminiais kiekybiniais metodais ir priemonėmis, padedančioms jiems priimti sprendimus. Skaičiuoklių pagrindu pagrįstas mokymas (daugiausia paremtas "Microsoft Excel" ir mažesniu mastu "SPSS") skiriamas standartinėms statistinėms sąvokoms. Studentai galės naudotis analitiniais metodais sudėtingose ​​situacijose, kaupti ir interpretuoti informaciją laikui bėgant, taip pat nustatyti ir įvertinti variantus pagal iš anksto nustatytus kriterijus.

Duomenų bazių valdymo pagrindai

Šiame modulyje pristatomos pagrindinės duomenų bazių kūrimo, diegimo ir valdymo koncepcijos. Jame pateikiama įvairių tipų duomenų bazių apžvalga kartu su dabartinės duomenų bazių rinkos įžvalga. Duomenų valdymo programinės įrangos ("Microsoft Access" ir "SQL") pagalba išsamiai aptariamos reliacinės duomenų bazės, įskaitant E / R modeliavimo ir įgyvendinimo praktiką.

Duomenų vizualizavimas ir pasakojimas apie istorijas

Baigę modulį, studentai galės pristatyti kūrybingus ir gerai pritaikytus pristatymus ir galės kurti įžvalgus informacijos suvestines, kurios paryškins verslo tendencijas, galimybes ir iššūkius. Pirmoji modulio dalis bus nukreipta į pagrindinius žodinius bendravimo ir pristatymo įgūdžius ir supažindins studentus su pažangiausiomis šiuolaikinių įrankių funkcijomis, kad būtų galima pateikti efektyvius pristatymus, įskaitant "PowerPoint" ir "Prezi". Antrojoje modulio dalyje mokiniai sužinos apie "Tableau" duomenų analizės ir vizualizavimo platformos praktinį taikymą pagal atvejų tyrimus ir sukurs savo mokslinių tyrimų ataskaitas.

Organizaciniai ir projektų valdymo įgūdžiai (verslo įgūdžiai pasirinktinai)

Modulis orientuojasi į pažangių žinių apie šiuolaikinius projektų valdymo įrankius ir metodus kūrimą, kad studentai galėtų kompetentingai išanalizuoti, suplanuoti ir įgyvendinti projektų planus.

Rinkos ir konkurencijos analizė (Verslo įgūdžiai pasirinktinai)

Modulio tikslas - suteikti studentams esminius analitinius įgūdžius, kuriuos reikia atrasti ir interpretuoti atvirojo kodo intelektą atliekant rinkos ir konkurencijos analizę. Mokiniai susipažins su naujausiais įmonės ir rinkos informacijos šaltiniais, statistiniais ir verslo duomenimis bei kitomis platformomis ir tyrimų metodais.


II semestro moduliai

Duomenų pagrindu priimami finansiniai sprendimai

Modulis leis studentams analizuoti ir interpretuoti finansinės apskaitos informaciją, ir suteiks jiems išsamų supratimą apie dabartines problemas, su kuriomis susiduria finansų pasaulis. Studentai gaus supratimą apie naujausias "fintech" tendencijas, technologijų ir finansų derinimą, taip pat priemones, kurios leistų atlikti veiklos įvertinimus ir analizę, siekiant paremti sprendimus dėl investicijų.

Klientų duomenų analizė

Modulis parengia studentus, kad jie reaguotų į iššūkius, kuriuos kelia didėjanti skaitmeninių ryšių kanalų svarba ir įvairių elektroninių priemonių, pvz., CRM arba rinkos tyrimų analizės paketų, skleidimas. Studentai gaus išsamių žinių apie santykių rinkodaros metodus, tinklų kūrimo ir klientų bendravimo įrankius, vertės kūrimą per paslaugų kūrimą ir pristatymą bei išsamų CRM programinės įrangos ("Salesforce") supratimą.

Duomenų valdymas

Pagrindinis šio modulio tikslas yra suteikti studentams plačią duomenų valdymo strategijų ir verslo žvalgybos sprendimų verslo apžvalgą. Bus aptarta teorinė ir praktinė skaitmeninės pertvarkos sistema: kaip didinti įmonių duomenų vertę, siekiant prisidėti prie konkurencinio pranašumo ir efektyvumo. Studentai išnagrinės realius duomenų valdomų organizacijų pavyzdžius ir analizuos mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto (AI) naudojimą bei įtaką įvairiose pramonės šakose ir kontekstuose.

Įvertintas žmogiškųjų išteklių valdymas

Modulio tikslas - sudaryti sąlygas studentams kritiškai analizuoti, vertinti ir išbandyti su žmogiškaisiais ištekliais susijusius iššūkius sprendžiant įvairiose organizacijose, ypatingą dėmesį skiriant iššūkiams, kuriuos laukia plačiai paplitusios įvairios elektroninės priemonės. Modulio tikslas - sustiprinti studentų strategijas sprendžiant įdarbinimo ir išlaikymo iššūkius, valdant darbuotojų vertinimus ir atlyginimo schemas, nustatant darbuotojų įtraukimo ir mokymo sistemas bei kuriant aukšto lygio verslo kultūrą.

Programavimo įgūdžiai pasirenkamieji

  • Įvadas į "Python"
  • Įvadas į R

Capstone projektas

"Capstone" projektas yra sudėtingas pratimas, grindžiamas įgūdžiais, įgytais ankstesnėse programos dalyse. Studentams bus paprašyta pasirinkti formą, skirtą jų galutiniam svarbiam akademiniam darbui: tai gali būti ir tradicinė teorija pagrįsta disertacija, išsami duomenų analizės verslo byla, kurią teikia jų dėstytojai, arba verslo atvejis, rinkos ar pramonės analizės pasiūlymas. Studentai turės kritiškai vertinti pasirinktą temą, taikydami duomenų analizės priemones ir pateikdami verslo įžvalgas bei galimas plėtros sritis, remiantis jų tyrimais.


Įdarbinimo įgūdžiai

Programa siekiama sutelkti dėmesį į keletą perduodamų įgūdžių, kurie yra svarbūs vadovams beveik visose pramonės šakose:

Problemų sprendimo įgūdžiai yra kuruojami per įvairias interaktyvias užduotis ir modeliavimą. Tikimasi, kad studentai aktyviai dalyvaus seminaruose, po to vyksiančiame diskusijose ir papildys mokymosi patirtį vadovaujantis mokymosi, skaitymo ir atvejo analizės analize.

Interaktyviuose seminaruose praktikuojami žodiniai, rašytiniai bendravimo ir pristatymo įgūdžiai, kuriuose studentai turės reguliariai dalyvauti atvirose diskusijose ir diskusijose, formuluoti nuomones ir pristatyti juos atskirai ir grupėmis, pristatyti prezentacijas ir instruktažus į kultūrinę įvairovę ir rašyti teorines esė ir verslo ataskaitas profesionaliai.

Analizės ir duomenų valdymo įgūdžiai bus sustiprinti įtraukiant internetinę pasiruošimo medžiagą ir tvirtą praktikoje pagrįstą metodą kompiuterinių laboratorijų sesijose.

Studentai reguliariai dalyvaus projektuose, kuriems reikalingas komandinis darbas ir bendradarbiavimas : nuo grupės užduočių, grupinių pristatymų, vaidmenų žaidimų ir dramos pedagogikos elementų. Tikimasi, kad mokiniai dalyvaus vadovaujamoje veikloje klasėje.

Mūsų mokymo metodika ir mokymosi patirtis

Apverstas klasių požiūris yra gana nauja mokymo metodika, kurioje įprasta mokymosi klasėje sąvoka yra apversta ir studentai pristatomi į mokomąją medžiagą prieš klasę, o klasė yra tada, kai naudojama gilinti supratimą per diskusijas su bendraamžiais ir problemų sprendimo mokytojų pagalba. Šis metodas bus plačiai naudojamas programos metu. Ši koncepcija leidžia spręsti problemas pagrįstą metodą, pagal kurį mokiniai turės galimybę dirbti realiuoju gyvenimo scenarijumi ir situacijų tyrimais, praktikoje spręsti problemas ir kritiškai vertinti tarpusavio peržiūros įgūdžius kartu su komandiniu darbu ir bendradarbiavimo įgūdžiais bei metodais. Tai apima įvairius seminarus, diskusijas, modeliavimus, pristatymus ir grupines užduotis, kompiuterių laboratorijos sesijas ir tam tikrais atvejais vizitus lauke ir svečių paskaitas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

Thames Education Group is an international higher education provider offering cutting-edge degree programmes in business and data analysis. We have been delivering high-quality British degree programm ... Skaityti daugiau

Thames Education Group is an international higher education provider offering cutting-edge degree programmes in business and data analysis. We have been delivering high-quality British degree programmes across Europe in the past three decades. Members of the Group have been primarily based in Central Europe and offer an academic programme portfolio from foundation programmes, undergraduate degree programmes to postgraduate and PhD offerings. Skaityti mažiau