Magistrantūros kibernetinis saugumas ir duomenų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros kibernetinis saugumas ir duomenų valdymas

Kibernetinės saugos ir duomenų valdymo saugumo magistrantūra išmokys jus apie šiandienos skaitmeninį pasaulį. Per pagrindinį dėmesį skiriant kritinių problemų sprendimo įgūdžius, programa užtikrins, kad esate pasirengę priimti iššūkius, pateiktus įmonių finansų valdymo srityje.

Ši vienerių metų specialisto magistro programa apima duomenų valdymo ir kibernetinio saugumo pagrindus, pagrindinį dėmesį skiriant technologijoms, verslui ir politikai. Studentai tobulins savo profesinius įgūdžius, kad atitiktų nuolat kintančius šiandienos skaitmeninio pasaulio reikalavimus.

119852_MScDataManagementandCyberSecurity.jpg

„Amazon Web Services“ (AWS) moko

Tai suteikia dėstytojams ir studentams prieigą prie geriausių bendradarbiavimo priemonių, mokymo su turiniu ir AWS technologijos, susijusios su debesiu susijusiam mokymuisi. Baigę moksleivius, jie turi visus praktinius įgūdžius, reikalingus technologinei karjerai. Studentai taip pat turi prieigą prie „AWS Educate Job Board“, kad ieškotų darbo technologijos srityje ir stažuotųsi.

Akreditacijos ir reitingai

Teisės universitetas yra ilgiausiai įsteigtas JK specializuotas teisinio ir verslo švietimo specialistas, kurio užimtumo lygis yra 97% *. Šis institutas turi daugiau nei 100 metų patirtį, padedančią studentams kurti sėkmingą karjerą.

* 97 proc. Visą darbo dieną dirbančių LPC studentų, baigę 2014 m. Ir 2015 m., Dirbo per devynis mėnesius.

Kas yra programa?

Šis kursas idealiai tinka visiems, norintiems įgyti išsamių žinių ir kritiškai suprasti pagrindinius duomenų valdymo aspektus. Kursas daug dėmesio skiria įsidarbinimo galimybėms, suteikiant studentams pagrindus, reikalingus sėkmingai karjerai nuolat besikeičiančioje darbo aplinkoje.

Berlynas yra artėjantis ir artėjantis technologijų centras, kuriame gausu įvairių gyventojų, puiki vieta patirti tarptautinį išsilavinimą. Jūs gausite galimybę pasinerti į gyvą kultūrą, kurią gali pasiūlyti Berlynas, tuo pačiu įsigilindami į Vokietijos verslą, pavyzdžiui, „Sony“, „Deutsche Bahn“ ir kitus svarbiausius verslo atstovus.

Kaip mokysi?

Magistrantūros duomenų valdymo ir kibernetinio saugumo kursai yra pristatomi interaktyviu būdu su realaus pasaulio dėmesiu, siekiant parengti studentus nuolat besikeičiančiam verslo pasauliui baigus studijas. Be tradicinio mokymosi klasėje, gausite pagrindinius vadovėlius ir įvairias skaitymo medžiagas. Studentai taip pat turės galimybę naudotis „Financial Times“ ir kitų profesinių organizacijų internetu teikiamomis galimybėmis. Šie ištekliai sudaro įvairias sektoriaus ir verslo medžiagas, kurios atspindi tiesioginius apskaitos ir finansų pokyčius bei analizės ataskaitas. Nuolatinė prieiga prie šių straipsnių užtikrina, kad mūsų studentai yra naujausi su šiandienos sparčiai besivystančia finansų pramone ir todėl yra profesionaliai pasirengę dirbti šioje srityje.

Karjeros kryptis

Dėl skaitmeninės revoliucijos duomenų saugumas ir sukčiavimas įmonėms daro didelę įtaką. Studentai, kurie pasirenka šį kursą, bus mokomi atlikti bet kokias operacijas ar strateginį vaidmenį įmonėse, kurios keičiasi arba kurias reikia pakeisti į skaitmeninį saugumo modelį. Taip pat dėka šio kurso ir jo dalykinių sričių specializuotumo studentai, baigę šį laipsnį, galės įgyti tolesnę profesinę kvalifikaciją arba daktaro laipsnį.

Įgiję svarbius duomenų tvarkymo ir kibernetinius įgūdžius, jums bus suteikta įvairių duomenų valdymo politikos, procedūrų ir sistemų galimybių įvairiose organizacijose. Nesvarbu, ar norite daryti karjerą šioje srityje, ar norite pereiti į dabartinį darbą, ar pakeisti karjerą, tai jums skirta programa.

Lankstūs mokėjimai

„GISMA“ siūlo lanksčius mokėjimo planus, leidžiančius paskirstyti savo programų mokesčių išlaidas trimis dalimis.

Be to, galite pasirinkti mėnesines įmokas. Galimos nuolaidos. Pradedant reikia sumokėti 2 000,00 EUR užstatą.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai apima:

 • Kibernetinio saugumo sistemos
 • Kibernetinio saugumo kraštovaizdis
 • Duomenų valdymas
 • Tyrimo metodai, profesinis tobulėjimas ir disertacija / projektas

Pasirenkamieji yra:

 • Naujos technologijos
 • Blockchain
 • Fintech
 • Pirkimas ir SCM

Kodėl GISMA?

 • „Boutique“ verslo mokykla - pritaikytas požiūris į studentus
 • Bendradarbiaujant su Teisės universitetu, 150 metų senumo įstaiga. Tai yra vienas ilgiausiai JK specializuotų teisinio švietimo paslaugų teikėjų.
 • Tarptautinė studentų grupė, kurioje atstovaujama daugiau kaip 40 tautybių
 • Galimos stipendijos ir lankstūs mokėjimo planai
 • Puikios miesto centro vietos Berlyne
 • Nemokamos vokiečių kalbos pamokos
 • Programose 100% mokoma anglų kalbos

Kodėl Vokietija?

 1. Vokietija turi antrąjį geriausią nedarbo lygį ES - 3,4% *
 2. 4-oji geriausia absolventų darbo užmokesčio mokestis - 40 650 svarų sterlingų Europoje.
 3. Vokietija yra populiariausias pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti Europoje; Jis yra pripažintas dėl aukštos kokybės išsilavinimo ir jūs galite tai patirti naudodamiesi GISMA ***.
 4. Berlynas, Vokietijos sostinė yra Europos pradžios technologijų sostinė
 5. Berlynas yra antras pagal dydį miestas ES ir turi klestinčią verslo sritį, siūlanti daugybę galimybių jauniems specialistams ir absolventams.

Vokietija yra gerai žinoma dėl savo turtingos kultūros ir meno istorijos, siūlanti studentams praturtinančią tarptautinę patirtį, derinant pasaulinio lygio švietimą iš mūsų visame pasaulyje įsitraukusių partnerių institucijų.

* Statista

** Verslo informacija

*** Pagal statistiką ir duomenis iš ICEF stebėtojo.

Reikalavimai kursui

 • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos.
 • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.
 • Nestandartinis įrašas: standartiniai pareiškėjai kviečiami kreiptis į GISMA. Pareiškėjai, neturintys bakalauro laipsnio, gali kreiptis, jei jie turi ne mažiau kaip 5 metų vadovavimo patirtį. Norėdami gauti daugiau informacijos ir informacijos apie nestandartinį taikymo procesą, prašome susisiekti su mumis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Skaityti daugiau

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Skaityti mažiau