Šios programos tikslas - mokyti kompiuterių mokslininkus profesinėmis žiniomis, pagrįstomis tvirtomis teorinėmis žiniomis. Kompiuterių mokslininkas dažnai veikia kaip informacinių sistemų klientų ir gamintojų tarpininkas. Tokiu būdu kompiuterių mokslininko darbas sintezuoja konstruktorių konstruktyvią veiklą su bendrąja matematikų problemų sprendimo problema, dalyvaujant didelio masto projektų komandose.

Mūsų programos suteikia studentams platų informatikos išsilavinimą kartu su specializuotu darbu dirbtinio intelekto, programavimo kalbų, kibernetinio saugumo, duomenų mokslo, interneto inžinerijos, autonominių sistemų, daugialypės terpės dizaino ir kt. Srityse.

Studentai išmoksta teoriją, taip pat metodologijas ir technologijas kuriant ir diegiant kompiuterines sistemas. Praktinius programavimo kursus remia keli kursai grynais ir taikomosiomis matematikos ir teorinių informatikos kursų visoje mokymo programoje.

Ši programa yra rekomenduojama pareiškėjams, kurie:

 • nori įgyti patirties vienoje žaviausių ir sparčiausiai augančių kompiuterių mokslo sričių, dirbtinio intelekto. Kadangi kompiuteriams suteikiama galimybė mąstyti, mokytis ir adaptuotis, artimiausiu metu dirbtinis intelektas paveiks įvairius kasdienio gyvenimo segmentus.
 • nori įsitraukti į novatorišką ir pagrįstą švietimą naujos kartos paslaugų dizainerių ir programinės įrangos architektams, galintiems kurti ir inžinerijos naujos programinės įrangos sistemą.
 • nori atlikti tyrimus, kad aptiktų, atrastų ir geriau suprastų mus gausius duomenis, kuriuos sukūrė socialinė žiniasklaida, gamybos sistemos, medicinos prietaisai, logistikos paslaugos ir daugybė kitų kasdien.
 • nori būti atsakingas kibernetinio saugumo specialistas, turintis reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų prisidėti kuriant skaitmeninį pasaulį saugesne vieta

Ši programa suteikia studentams galimybę:

 • įgykite įgūdžių kurdami ir įgyvendindami naujos kartos programinės įrangos sprendimus, įgytus žmonėms būdingomis galimybėmis, įgyti naujausių žinių apie vieną iš dominuojančių technologinių tendencijų.
 • pritaikyti mašininio mokymosi koncepcijas, projektuoti neuroninius tinklus, kad būtų galima spręsti realaus pasaulio problemas naudojant intelektą.
 • dirbti komandose, kad galėtumėte orientuotis į programinės įrangos kūrimo procesą (modernios ir judrios programinės įrangos inžinerijos metodologijos, integruotos į projektavimo mąstymą ir "User-Centric" / "Service Design" metodus) sudėtingose ​​informacinėse sistemose.
 • gausite išsamių techninių įgūdžių, taikomų keičiamo dydžio duomenų rinkimo metodams ir duomenų analizės metodams. Jie išmoko naudoti ir kurti įrankių ir technologijų, skirtų duomenų surinkimo, apdorojimo, saugojimo, perdavimo, analizės, vizualizavimo ir susijusių koncepcijų (pvz., Duomenų prieigos, duomenų kainų ir duomenų privatumo), rinkinys.
 • būti atviri naujovių sąlygoms, kai įvairūs aspektai (rinka, vartotojai, socialiniai aspektai, žiniasklaidos technologijos) sujungiami per daugiadisciplininį požiūrį.

Programos stiprumas

Aukštą mokymo lygį užtikrina aukštos kvalifikacijos akademinis personalas. Mokymą palaiko moderni infrastruktūra ir gerai įrengtos kompiuterinės laboratorijos (dirbtinis intelektas, duomenų bazės ir robotų technika). Fakulteto bibliotekoje yra keli tūkstančiai tomų. Antrosios pakopos studentai ir Ph.D. studentai padeda pirmojo kurso studentams mentorių sistemoje įveikti pirmąsias problemas universitete.

Be aukšto teorinio mokymo lygio, fakulteto santykiai su verslo bendruomene, bendri moksliniai tyrimai ir plėtros projektai studentams suteikia naujausias praktines žinias ir patirtį. Fakultetas yra sudaręs dvišalius susitarimus su daugeliu pasaulio universitetų, kurie leidžia studentams studijuoti vieną ar du semestrus arba dalyvauti mokslinių tyrimų projektų partnerių institucijoje.

Neakivaizdines bakalauro studijų studentų studijas remia ir prižiūri pagrindiniai fakulteto mokslininkai. Šie studentai pateikia savo išvadas fakulteto surengtoje konferencijoje kiekvienais metais. Seminarai organizuojami kartu su tarptautiniais partneriais.

Priėmimo sąlygos

Įvežimo reikalavimas

Baigusi bakalauro programą, susijusią su kompiuterių mokslu, turėti bakalauro laipsnį informatikos srityje arba iš viso gauti ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų informatikos ir matematikos dalykuose.

Kalbos reikalavimai

 • Minimalus kalbų mokėjimo lygis (žodžiu) (A1-C2): B2
 • Minimalus kalbos mokėjimo lygis (raštu) (A1-C2): B2

Kiti komentarai:

Reikalingi bent vidutinio lygio anglų kalbos įgūdžiai. Anglų kalbos egzaminai yra pageidaujami (bet nebūtini) ir priimami visi pažymėjimai.

Karjeros galimybės

Absolventai kviečiami dirbti kuriant autonomines, pažangias programinės įrangos sistemas daugelyje informatikos, finansų, sveikatos priežiūros, transporto ir logistikos sektorių, klientų aptarnavimo ir daugybės kitų.

Darbo pavyzdžiai

AI specialistas, mašinų mokymosi programinės įrangos inžinierius, giluminio mokymosi specialistas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Eötvös Loránd University »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 9, 2019
Vas. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,000 EUR
per semestrą.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Spal. 31, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 9, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 31, 2019

Rgs. 9, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 31, 2019
End Date