Magistrantūros nanotechnologijos ir atsinaujinanti energija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ar atomai ir molekulės gali išsaugoti mūsų planetos paslaptį?

Mūsų magistrantūra nanotechnologijų ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityje leis jums atrasti praktinį nanomokslų ir kvantų inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnologijų įgyvendinimą atsinaujinančios energijos generavimui ir saugojimui.

Jus mokys tarptautiniu mastu pripažinti ekspertai Universiteto Pažangiųjų technologijų institute ir įgysite specializuotų įgūdžių per individualų tyrimų projektą mūsų tyrimų grupėse, naudodamiesi naujausia modernia įranga ir priemonėmis.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūros nanotechnologijų ir atsinaujinančių išteklių energetika tiria nanomokslų ir kvantinės inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnologijų, skirtų atsinaujinančiai energijai, praktinį įgyvendinimą.

Pradėsite išmokti nanotechnologijų pagrindų ir aptarsite jų diegimą naudojant nanomedžiagas - grafeną, anglies nanovamzdelius, 2D medžiagas ir perovskito saulės elementus. Sužinosite, kaip naudojamos pažangiausios nanotechnologinės priemonės, leidžiančios mums pamatyti dalykus nanoskalėje ir sužinoti apie ateities tendencijas bei energijos generavimo ir kaupimo taikymo sritis.

Kurso pabaiga suteiks jums būtiniausių įgūdžių, reikalingų norint tobulinti savo karjerą šioje sparčiai augančioje srityje.

Studijos ir darbas užsienyje

Gali būti galimybių įgyti vertingos Europos patirties dirbant ar atliekant mokslinius tyrimus užsienyje jūsų studijų metu ar netrukus po to. Tai galima padaryti vasaros laikotarpiu naudojant „Erasmus“ stipendiją dirbant su jūsų disertacija arba neseniai baigus studijas. Norėdami gauti savo „Erasmus“ kvalifikaciją, ji turi būti ne trumpesnė kaip du mėnesiai.

Tyrimai

Mūsų Pažangių technologijų institutas turi daugiau nei 15 metų mokslinių tyrimų patirtį nanomedžiagų srityje, o mūsų patirtis elektronikos ir fotonikos srityse prisidėjo prie kelių milijardų dolerių pramonės. Jūs ne tik mokysitės iš šio tyrimų instituto akademikų, bet ir turėsite galimybę atlikti įdomius tyrimus aukštos kokybės gamybos įrenginiuose

Absolventų perspektyvos

Šis kursas yra specialiai sukurtas siekiant suteikti jums energijos pramonei, visų pirma saulės energijos ir saugojimo, taip pat suteikti jums galimybę tęsti mokslinius tyrimus per doktorantūros kursą.

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai 2: 2 JK apdovanotas laipsnis pažangių medžiagų, kompiuterių inžinerijos, elektronikos inžinerijos, elektronikos ir elektrotechnikos, medžiagų mokslo, nanomokslų, fizinės chemijos ar fizikos srityse arba pripažinta lygiaverte tarptautine kvalifikacija. Mes taip pat atsižvelgsime į atitinkamą darbo patirtį, jei neatitiksite šių reikalavimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2019

Apie mokyklą

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Skaityti daugiau

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Skaityti mažiau