Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ar atomai ir molekulės gali išsaugoti mūsų planetos paslaptį?

Mūsų magistrantūra nanotechnologijų ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityje leis jums atrasti praktinį nanomokslų ir kvantų inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnologijų įgyvendinimą atsinaujinančios energijos generavimui ir saugojimui.

Jus mokys tarptautiniu mastu pripažinti ekspertai Universiteto Pažangiųjų technologijų institute ir įgysite specializuotų įgūdžių per individualų tyrimų projektą mūsų tyrimų grupėse, naudodamiesi naujausia modernia įranga ir priemonėmis.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūros nanotechnologijų ir atsinaujinančių išteklių energetika tiria nanomokslų ir kvantinės inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnologijų, skirtų atsinaujinančiai energijai, praktinį įgyvendinimą.

Pradėsite išmokti nanotechnologijų pagrindų ir aptarsite jų diegimą naudojant nanomedžiagas - grafeną, anglies nanovamzdelius, 2D medžiagas ir perovskito saulės elementus. Sužinosite, kaip naudojamos pažangiausios nanotechnologinės priemonės, leidžiančios mums pamatyti dalykus nanoskalėje ir sužinoti apie ateities tendencijas bei energijos generavimo ir kaupimo taikymo sritis.

Kurso pabaiga suteiks jums būtiniausių įgūdžių, reikalingų norint tobulinti savo karjerą šioje sparčiai augančioje srityje.

Studijos ir darbas užsienyje

Gali būti galimybių įgyti vertingos Europos patirties dirbant ar atliekant mokslinius tyrimus užsienyje jūsų studijų metu ar netrukus po to. Tai galima padaryti vasaros laikotarpiu naudojant „Erasmus“ stipendiją dirbant su jūsų disertacija arba neseniai baigus studijas. Norėdami gauti savo „Erasmus“ kvalifikaciją, ji turi būti ne trumpesnė kaip du mėnesiai.

Tyrimai

Mūsų Pažangių technologijų institutas turi daugiau nei 15 metų mokslinių tyrimų patirtį nanomedžiagų srityje, o mūsų patirtis elektronikos ir fotonikos srityse prisidėjo prie kelių milijardų dolerių pramonės. Jūs ne tik mokysitės iš šio tyrimų instituto akademikų, bet ir turėsite galimybę atlikti įdomius tyrimus aukštos kokybės gamybos įrenginiuose

Absolventų perspektyvos

Šis kursas yra specialiai sukurtas siekiant suteikti jums energijos pramonei, visų pirma saulės energijos ir saugojimo, taip pat suteikti jums galimybę tęsti mokslinius tyrimus per doktorantūros kursą.

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai 2: 2 JK apdovanotas laipsnis pažangių medžiagų, kompiuterių inžinerijos, elektronikos inžinerijos, elektronikos ir elektrotechnikos, medžiagų mokslo, nanomokslų, fizinės chemijos ar fizikos srityse arba pripažinta lygiaverte tarptautine kvalifikacija. Mes taip pat atsižvelgsime į atitinkamą darbo patirtį, jei neatitiksite šių reikalavimų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 43 daugiau kursų University of Surrey »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 19, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2020
Duration
1 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
21,700 GBP
JK / ES studentai: £ 10 300 užjūrio studentai: £ 21 700 dieninių) | JK / ES studentai: 1 100 GBP * Užsienio studentai: 2 400 GBP * (ne visą darbo dieną) * už 15 kreditų
Deadline
Liepa 20, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2020
End Date
Spal. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 20, 2020

Spal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 20, 2020
End Date
Spal. 2021