Apžvalga

Apibendrinkite technologijos pažangą ir padedate formuoti ateitį. 3D spausdinimas yra pažangios technologijos priešakyje; revoliucija gamybos, sveikatos priežiūros, produktų kūrimo ir net mados pramonės.

Su didelėmis bendrovėmis, tokiomis kaip "Boeing", NASA, "Nike", "L'Oreal" ir NHS, daug investuojančios į šią technologiją, dabar yra laikas įgyti kvalifikuotą įdomią karjerą, galinčią padėti jums daugeliu krypčių.

Mūsų novatoriškas naujas magistro laipsnis siūlo praktinius mokymus įdomių skaitmeninės gamybos ir 3D dizaino srityse, gaminančių aukštos kvalifikacijos absolventus, kurie pasirengę užsiimti įdomia karjera pramonėje.

Savybės ir privalumai

 • Nuo menininkų iki verslininkų, inžinierių ir sveikatos priežiūros specialistų - šis kursas skirtas visiems, kurie turi įdomų protą ir norą išmokti įgūdžių, reikalingų sėkmei šioje dinamiškoje pramonėje.
 • Nesėkminga, dažnai nepavyksta. Mes teigiamai raginame mūsų studentus išbandyti naujus dizainus, išbandyti juos ir mokytis nesėkmingai. Įvertindami nesėkmes, mes išmokome, kaip padaryti ką nors geriau.
 • Studijuokite ir dirbkite naujausiame "PrintCity" įrenginyje, kuriame įrengti naujausi "FormLabs", "Ultimaker", "MarkForged", "Airwolf", "3D Systems", "StrataSys" 3D spausdintuvai. Jūs taip pat sukursite metalinius liejinius iš 3D atspausdintų plastikinių raštų ir apdorosite juos, naudodami specialias procedūras, tokias kaip lazerinis suvirinimas ir skardinių sprogdinimas.
 • Programa palaiko tvirtus darbo santykius su "Autodesk UK" ir suteikia studentams galimybę tapti "Autodesk Certified User". Tai yra pripažinta kvalifikacija, papildanti programos apdovanojimą, kuris demonstruoja įgūdžius, susijusius su kompiuterine programine įranga, ir bus patrauklus būsimiems darbdaviams.
 • Programos struktūra ir studentų gyvenimo ciklas yra skirtos lėtai kurti įvairius įgūdžius ir darbo portfelį, o tai leis išeiti greičiau, kai pradėsime savo absolventus į geriau apmokamas pozicijas "Industry 4.0".

Kurso informacija

Apimant visus pramonės skaitmeninimo aspektus, kursas bus skirtas 3D spausdinimui (taip pat žinomas kaip priedų gamyba). Programos tikslas - šviesti ir apmokyti pasirengusiems darbui, gebančius ir įrengtus specialistus; geriau patenkinti aukštesnio užmokesčio pozicijas "Industry 4.0" srityje ir prisidėti prie tolesnių mokslinių tyrimų ir plėtros.

Jūs sužinosite, kaip skaitmeniniu būdu modeliuoti, kurti ir vertinti komponentus ir produktus; kai kurie iš jų negali būti pagaminti naudojant kitus gamybos būdus. Mes tvirtai laikomės "nesėkmingo, nesėkmingo, dažnai" suprojektuoto metodo, kad galėtumėte sužinoti, kurios jūsų dizaino dalys veikia ir kurias reikia pertvarkyti. "3D" spausdins daugybę šių modelių vietoje, naudodamiesi platų stereolitografijos (SLA) ir sintezės nusodinimo modeliavimo (FDM) spausdintuvais. Be to, atlikite post-production operacijas specialioje laboratorijoje, kad užbaigtumėte savo kūrinius.

Programa išsidėstusi pažangiausiomis technologijomis ir nagrinėja, kaip JK gamyba galėtų būti transformuota per pramonines skaitmenines technologijas (IDT). Taigi, kaip šios programos dalis, apsilankysite sudėtingoms techninėms organizacijoms, kad galėtumėte parodyti, koks daromas poveikis.

Pagrindiniai vienetai

 • CAD modeliavimas ir produktų dizainas
 • Pramoninės skaitmeninės technologijos
 • Generuojamasis dizainas ir platesnė skaitmeninė karalystė
 • Projektų valdymas ir organizacijos
 • Projekto kokybės valdymas
 • Pramonės skaitmeninimo tyrimo projektas
 • Tyrimo metodai ir įgūdžiai

Karjeros galimybės

Ketvirtoji pramoninė revoliucija ("Industry 4.0") jau vyksta, kai fizinės ir kibernetinės sistemos veikia kartu. Šios kibernetinės fizinės sistemos turi įtakos kiekvienai pramonės sričiai visame pasaulyje ir auga staigiai. Gamyba keičiasi, todėl turi ir įrankius. Šio kurso metu įgyjami skaitmeniniai įgūdžiai ir žinios leis absolventams pradėti ar plėtoti savo karjerą "Industry 4.0" sektoriuje ir būti tinkamai išardyti pramonės įmones ar įmones, kurios dar turi perjungti. Baigę kursą, absolventai taip pat galės sėkmingai baigti doktorantūros studijas.

Patekimo reikalavimai

Dažniausiai reikalaujama bent 2: 2 Didžiosios Britanijos apdovanojimų laipsnyje, kuriame yra laboratorijos arba praktinių komponentų. Pavyzdžiai atitinkamų laipsnio dalykų yra: inžinerija, produkto dizainas ir technologijos, kompiuterinės ir skaitmeninės technologijos, grafinis dizainas, mados dizainas ir technologijos bei interjero dizainas. Priimamos lygiavertės ES / tarptautinės kvalifikacijos. Pareiškėjai, kurie neatitinka šių kriterijų, bus nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju. Kita profesinė kvalifikacija ar studijų dalykai bus vertinami pagal nuopelnus ir (arba) atitinkamą profesinę patirtį. Galime interviu jus kaip savo paraiškos dalį.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 44 daugiau kursų Manchester Metropolitan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
8,500 GBP
Jungtinės Karalystės ir ES studentai: 8 500 svarų sterlingų per metus. Ne ES ir Channel Island mokiniai: £ 14 500 per metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date