Kova su pokyčiais sudėtingose ​​visuomenėse

Programa leidžia kurti tokio pobūdžio žinias ir patirtį, kurios reikalingos norint vadovauti ir analizuoti sudėtingus pokyčių procesus. Tai reaguoja į naujų lyderystės įgūdžių, kurių paklausa yra vietos, nacionaliniu, tarptautiniu ir pasauliniu mastu, poreikį.

Bendradarbiaudami su skirtingų disciplinų darbuotojais - verslu, valdymu, politika ir tarptautiniais santykiais - taip pat su įvairiais visuomeniniais suinteresuotaisiais subjektais, mokiniai mokysis kurti naujas formų įtraukimo įvairiose ekonomikos ir visuomenės srityse. Programa rengia absolventus dirbti privačiame, viešajame ar trečiajame sektoriuose užduotimis, susijusioms su sudėtingų pokyčių procesų analizavimu, planavimu ir valdymu.

Specializacija Europos ir pasaulio politikoje suteikia studentams tvirtą akademinį pagrindą suprasti politinių procesų sąveiką vietos, nacionaliniu, regioniniu, tarptautiniu ir pasauliniu mastu. Pagrindinis dėmesys skiriamas politinio dalyvavimo ir sprendimų priėmimo, integracijos ir disintegracijos dinamikos, tarptautinio saugumo klausimų, politinės ekonomikos ir valdymo klausimų analizės ir pokyčių pokyčiams.

Studentams siūloma galimybė kreiptis į tarpvalstybinių tarptautinių santykių dvigubo laipsnio programą su Sankt Peterburgo valstybiniu universitetu. Tyrimai susideda iš tarpdalykinių bendrų programų studijų (30 ECTS), specialybės specializuotų pažangių studijų (25 ECTS), pasirenkamųjų studijų (25 ECTS) ir magistro baigiamojo darbo (40 ECTS).


Tyrimo tikslai

Baigę magistrantūros programą Leadership for Change, turėsite:

 • pažangus supratimas apie vadovavimo vaidmenį sprendžiant šiuolaikinius iššūkius vietos, nacionaliniu, regioniniu ir pasauliniu mastu.
 • išmoko išnagrinėti pasaulines tendencijas, tokias kaip skaitmeninimas, urbanizacija, klimato kaita, senėjimas, poliarizacija, demokratizacija ir integracija iš daugiadalykės perspektyvos.
 • įgūdžiai, skatinantys naujų formų dalyvavimą įvairiuose ekonomikos ir visuomenės sektoriuose, su kuriais susiduria įvairios disciplinos (verslas, valdymas, politika ir tarptautiniai santykiai), taip pat įvairių suinteresuotųjų šalių visuomenė.
 • teorinius ir metodinius gebėjimus suformuluoti atitinkamas mokslinių tyrimų problemas ir atlikti savarankišką mokslinį darbą.
 • įgūdžių analizuoti ir diskutuoti apie iššūkius, su kuriais šiandien susiduria lyderiai, ir perduoda savo nuomonę kelioms auditorijoms, naudodamiesi įvairiais komunikacijos kanalais.


Tyrimo turinys

Politikos specializacija suteikia studentams tvirtą akademinį pagrindą suprasti politinių procesų sąveiką vietos, nacionaliniu, regioniniu, tarptautiniu ir pasauliniu mastu. Pagrindinis dėmesys skiriamas politinio dalyvavimo ir sprendimų priėmimo, integracijos ir disintegracijos dinamikos, tarptautinio saugumo klausimų, politinės ekonomikos ir valdymo klausimų analizės ir pokyčių pokyčiams.

Politikos specialistai turi galimybę specializuotis šiuose klausimuose atsižvelgiant į ES ir Europos politiką, ES ir Rusijos santykius, taip pat į Šiaurės Europos ir platesnės Europos politinę dinamiką. Politikos specialybės dėstytojai susideda iš kelių tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų Europos ir Rusijos politikos srityje.

Studentai, kurie specializuojasi politikoje ir tarptautiniuose santykiuose, taip pat turi galimybę kreiptis į dvipusio laipsnio tarpvalstybinių tarptautinių santykių programą, organizuotą bendradarbiaujant su dviem gerai žinomais Rusijos universitetais, Sankt Peterburgo valstybiniu universitetu ir Petrozavodsko valstybiniu universitetu.

Studentai, baigę šią specializaciją, gaus socialinių mokslų magistro laipsnį.


Studijų struktūra

Programa (120 ECTS kreditai) susideda iš keturių elementų:

 • Bendros studijų programos (30 ECTS) sudaro magistro studijų programos pagrindą. Daugiausia dėmesio skiriama tarpdisciplininėms lyderystės perspektyvoms sudėtinguose visuomeniniuose procesuose. Šis modulis taip pat skiriamas daugybei svarbių akademinių ir įdarbinimo įgūdžių (pvz., Mokslinių tyrimų metodų, akademinio rašymo ir pristatymo įgūdžių)
 • Pažangių studijų modulis (25 ECTS) leidžia studentams įgyti išsamių teorinių, metodinių ir konceptualių žinių pagal pasirinktą specializaciją: verslą, politiką ar viešąjį administravimą.
 • Studentai, turintys laisvo pasirinkimo studijas (25 ECTS), gali kurti unikalų profilį savo individualių interesų studijose.
 • Magistro baigiamasis darbas (40 ECTS) - tai individualus mokslinių tyrimų projektas, leidžiantis studentui pademonstruoti savo išsamias žinias apie pasirinktą specializaciją.


Karjeros galimybės

Programa rengia absolventus dirbti privačiame, viešajame arba trečiajame sektoriuose užduotimis, kurios apima analizuojant, planuojant ir valdant sudėtingus pokyčių procesus, kurie atsiranda vietos, nacionaliniu, tarptautiniu ir pasauliniu mastu. Studentai mokosi atlikti šių reiškinių akademinius tyrimus ir įgyti įgūdžių, reikalingų potencialiai akademinei karjerai.


Antrosios pakopos studijų galimybės

Programa suteikia teisę į magistrantūros studijas administraciniuose, socialiniuose moksluose (tarptautiniuose santykiuose, politikos mokslų) ir verslo studijose, pavyzdžiui, TUNI doktorantūroje, fakulteto vadybos.


Studijų mokesčiai ir stipendijos

Studijų mokestis už programą yra 12 000 eurų už mokslo metus ne ES / EEE studentams su stipendijų sistema mokantiems studentams.

Jums nereikės mokėti mokesčio, jei esate:

 • ES / EEE pilietis
 • lygiavertė ES / EEE piliečiui (ty Šveicarijos piliečiui)
 • jau gyvena Suomijoje (tęstinis A arba nuolatinis P / P-EU leidimas gyventi) arba ES mėlynoji kortelė išduodama Suomijoje. Atleidimas nuo leidimo gyventi turi būti galiojantis, kai jūs kreipiatės dėl studijų, ir bent iki rugpjūčio 1 d., Ty prasidedant studijų teisei. Atkreipkite dėmesį, kad leidimas gyventi kitoje ES / EEE šalyje neatleidžia jus nuo studijų mokesčio.


Stipendijos

Tamperės universiteto stipendijų programa skirta studentams, kurie privalo mokėti mokesčius už magistro studijų programas, siūlomas anglų kalba. Daugelis stipendijų bus skiriama. Pagal stipendijų programą Tamperės universitetas teikia puikius tarptautinius moksleivius, turinčius aukštos kokybės, tačiau prieinamą išsilavinimą.

Užpildydami savo paraiškos formą magistrantūros studijų programai, turite galimybę nurodyti savo norą prašyti stipendijos. Sprendimas dėl stipendijos bus pateiktas kartu su informacija apie priėmimą.

Programa mokoma:
 • Anglų
Tampere University

Peržiūrėti 30 daugiau kursų Tampere University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
12,000 EUR
vieniems akademiniams metams ne ES ir EEE studentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date