Magistrantūros strateginė lyderystė siekiant tvarumo (www.msls.se )

Magistrantūros strateginio lyderiavimo link tvarumo (MSLS) programa yra 10 mėnesių trukmės transformacijos magistro programa Karlskronoje, Švedijoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama studentų žinių, įgūdžių ir pasaulinių tinklų tobulinimui, siekiant sustiprinti jų gebėjimus būti strateginiais lyderiais, klesti, tvarios visuomenės sukūrimas.

IŠŠŪKIS

Pasaulinės visuomenės dabartinis kelias yra netvarus. Tuo pačiu metu atsiveria įdomios galimybės ieškoti naujų būdų, kuriais žmogaus veikla būtų suderinta su didesnėmis socialinėmis ir ekologinėmis sistemomis, kurios mus palaiko, tuo pat metu sudarant geresnes gyvenimo sąlygas visiems. Kaip mes keičiamės kursą, kad sukurtume šią geresnę ateitį?

SPRENDIMAS

Mes tampa lyderiais ir pokyčių agentais, kurių reikia pasauliui. Mes mokomės geriau suprasti mūsų sudėtingą pasaulį ir bendradarbiauti strategiškai ir sistemiškai per sienas, sektorius ir disciplinas. Mes paverčiame būdus, kuriais galime apgalvoti, planuoti, kurti, veikti ir vadovauti, kad "sukurtų" gyvybingą ir tvarią ateitį.

MŪSŲ KVIETIMAS JUMS

Prisijunkite prie mūsų skatinant, daugiakultūrėje ir daugiadisciplininėje aplinkoje, kad užsitikrintume savo magistro laipsnį strateginio vadovavimo link tvarumo (MSLS). Stiprinti ir tobulinti asmeninius ir profesionalius vadovavimo gebėjimus, kad būtų lengviau ieškoti kompleksinio tvarumo uždavinių:

· Sužinokite apie mokslo ir patirties metodus, skirtus pereiti prie tvarumo.

· Kartu su labai skirtinga bendraamžių grupe praktikuoti savo įgūdžius veiksmingai derinant ir naudojant šias bendradarbiavimo priemones, orientuotas į sprendimus.

· Būtina pasveikinti globojamą pasaulinę strateginių lyderių ir keitimo agentų, dirbančių įvairiuose sektoriuose, bendruomenei.

MOKYMO PLANAS

MSLS mokymo programa susideda iš dviejų integruotų pagrindinių temų:

· Strateginė tvari plėtra (SSD)

· Vadovavimas sudėtingumu (LiC)

Per 10 mėnesių studentai pereina per spiralinio mokymosi procesą, kurio tikslas - plėtoti tiek teorinį supratimą, tiek praktinę patirtį naudojant SSD ir "LiC" metodikas, kad asmenys, organizacijos ir institucijos galėtų imtis konkrečių žingsnių siekiant tvarumo.

Nori žinoti daugiau?

Aplankykite www.msls.se, kad ištirtumėte:

• Mūsų mokymosi aplinka ir programos detalės

• MSLS studentų gyvenimas

• poveikis mūsų absolventams pasaulyje

• Kaip taikyti

Žiūrėk mūsų vaizdo įrašą:

https://vimeo.com/189429422

Ką mes turime pasakyti apie MSLS:

"Dėl sudėtingų mūsų laikų iššūkių mums reikia mokytis, atspindėti ir išeiti iš mūsų silosas, kad kartu rasime bendrus sprendimus. Naudodamiesi "antžeminiu" patirtimi, MSLS leidžia iš karto pritaikyti vadovavimo metodus ir strateginę sistemą, kurią išmokote, dirbdami sudėtingais klausimais. "

Sophia Horwitz / Kanada / MSLS 2010 / Bendro direktoriaus ir socialinių inovacijų koordinatorė Co * Lab

"Supratimas, kurį aš gavo iš MSLS programos dėl tvarumo, sukeliantis gilius pokyčius ir dirbantis įvairiose žmonių grupėse, buvo itin vertingas profesionaliai. Negaliu įsivaizduoti, kaip dirbti tvarumo srityje, neturėdamas patirties. "

Michelle Dyer / JAV / MSLS 2006 / Direktorius, Bendroji įmonė TSA programos valdymas, "American Express Global Business Travel"; "American Express" tvarumo darbo grupė, įkūrėja.

Išgirskite ir ištirkite daugiau poveikio istorijų:

www.msls.se/impact

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Blekinge Institute of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 28, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
100,000 SEK
- ne ES / EAA studentai
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date