Magistrantūros programa lyginamojoje socialinėje politikoje ir gerovei (COSOPO)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Žinios apie visuomenę. Politikos kompetencija. Tyrimų kompetencija.

Bendras trijų Europos universitetų bendras požiūris į šiuolaikines visuomenes ir socialinius klausimus.

Lyginamosios socialinės politikos ir gerovės magistrantūros programa (COSOPO) suteikia tarpdisciplininį požiūrį į šiuolaikines visuomenes Europoje ir padeda suvokti socialinę politiką ir gerovės klausimus pasauliniu, nacionaliniu ir vietiniu kontekstu. Šioje programoje galite kurti įgūdžius suprasti ir analizuoti visuomenės raidą ir siekti tvarių gerovės bei politikos sprendimų.

Mūsų absolventai visame pasaulyje dirba nacionalinėms ir vietos valdžios institucijoms, privačioms įmonėms, nevyriausybinėms organizacijoms ir akademinei bendruomenei. Tyrimų metu sužinosite socialinės politikos dinamiką šalyse, kuriose yra skirtingų gerovės modelių, ir galite pasirinkti specializaciją, pagrįstą jūsų susidomėjimu tam tikra socialinės politikos sritimi. Jūs susitelksite į lyginamąjį projektą ir praktiką, kokybinę ir kiekybinę politikos analizę. Kaip dalį studijų, galite pagerinti savo būsimas užimtumo perspektyvas, įgydama stažuotojo darbo patirtį arba savanorišką darbą tris mėnesius.

COSOPO derina kontaktinį mokymą su internetiniu mokymu. Gausite patirtį iš trijų Europos universitetų intensyvaus mokymo laikotarpiais ir galėsite lanksčiai planuoti tvarkaraštį per mokslo metus. Būdami COSOPO studentai, priklausysite studentų bendruomenei, kuri tęsiasi už Tamperės ribų iki Linco ir Vilniaus. COSOPO kartu organizuoja Tampere University (Suomija), Johaneso Keplerio universitetas (Austrija) ir Mykolo Romerio universitetas (Lietuva).

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: socialinių mokslų magistras
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 10000 €

Tyrimo tikslai

COSOPO programos studentai gaus žinias ir supratimu apie lyginamąjį ir tarpdisciplininį gerovės ir socialinės politikos tyrimus. Programa taip pat suteikia puikias galimybes tarpkultūriniam bendravimui ir mokymuisi, derinant kontaktinį mokymą su internetiniu mokymu.

Baigę programą, studentai galės:

 • Suprasti europinę socialinės politikos ir gerovės dimensiją.
 • Dalyvaukite atvirai ir kritiškai socialinės politikos ir gerovės srityse.
 • Panaudokite ir atlikite tyrimus socialinės politikos ir gerovės srityse, atstovaujančiose skirtingiems gerovės modeliams.
 • Patenkinti įvairius profesinius reikalavimus socialinės politikos, gerovės, socialinės ir gerovės statistikos, socialinės apsaugos sistemų, darbo politikos, skurdo, lyčių ir kt. Srityse.
 • Aptarkite aktualią dabartinę literatūrą, kreipkitės į naują stipendiją ir kritiškai pristatykite ją viešai.
 • Parengti, užpildyti ir pateikti mokslinius darbus.

Daugiau apie mokymo kalbą

Programos kalba yra anglų.

Tyrimo turinys

Lyginamosios socialinės politikos ir gerovės magistro studijų programą (COSOPO) kartu rengia trys Europos universitetai: Tampere University (Suomija), Johaneso Keplerio universitetas (Lincas, Austrija) ir Mykolo Romerio universitetas (Vilnius, Lietuva).

COSOPO programa suteikia tarpdisciplininį požiūrį į šiuolaikines Europos visuomenes. Tai remiasi stipriomis socialinės politikos ir socialinių mokslų gerovės tyrimų tradicijomis Tampere University , Johaneso Keplerio universitete ir Mykolo Romerio universitete. Programos tikslas - palengvinti Europos socialinės politikos ir gerovės supratimą. Programa orientuota, pavyzdžiui, į socialinės politikos dinamiką šalyse, atstovaujančiose skirtingiems gerovės modeliams, ir į skirtingų socialinės politikos sričių analizę iš įvairių perspektyvų. Programos metu studentai sužinos apie lyginamuosius dizainus ir apie kokybinių bei kiekybinių politikos studijų metodiką.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 10 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Karjeros galimybės

Programa siekiama pagerinti studentų akademinius įgaliojimus ir gerinti jų karjeros perspektyvas, kaip aukštos kvalifikacijos analitikai ir taikomieji mokslininkai nacionalinėse, Europos ir tarptautinėse organizacijose. Tikimasi, kad absolventai dirbs gerovės valdymo ir socialinės politikos srityse, ir jie galės pritaikyti savo įgūdžius kuriant, tobulinant ir vertinant socialines programas ir projektus.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Antrosios pakopos studijų galimybės

COSOPO programa suteikia teisę studijuoti socialinių mokslų doktorantūroje.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Norėdami gauti paraišką lyginamosios socialinės politikos ir gerovės magistrantūros studijų programai, pareiškėjas privalo turėti sėkmingai baigtą bakalauro laipsnį arba jo atitikmenį socialinių mokslų ar glaudžiai susijusioje srityje. Jei laipsnis yra kitoje srityje, jis turi apimti pakankamą socialinių mokslų, politikos studijų ar gerovės studijų skaičių.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į lyginamąją socialinės politikos ir gerovės programą priimami ne daugiau kaip 12 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau