Magistrantūros programa pažangiosios konstrukcinės konstrukcijos ir robotų suvirinimo

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mašinos leido daugybę atrodytų nerealių idėjų ir palengvino daugybę sudėtingų funkcijų.

Mašinų mokslas yra vienas seniausių ir labiausiai tradicinių inžinerinių mokslų, turintis stiprų norą skirtingai galvoti ir daryti įtaką pokyčiams pasaulyje.

Aukšto lygio civilizacija pasaulyje griežtai remiasi suvirintomis metalinėmis konstrukcijomis, kuriose išlaikomos konstrukcijos ir veikia mašinos. Jų projektavimas ir gamyba yra viena iš patraukliausių inžinerinių užduočių.

Šioje magistrantūros studijoje jūs įgysite naujausias ir tikslingiausias žinias ir patirtį kuriant ir gaminant pažangias, tvarias, konkurencingas ir saugias suvirintas metalines konstrukcijas, reikalingas didelėms reikmėms, ypač dinaminėms apkrovoms ar arktinėms sąlygoms.

Mokymas sujungia teorinius ir laboratorinius pratimus šiuolaikinėje aplinkoje su pažangiais metodais, užtikrinančiais, kad turėsite puikių įgūdžių būsimoje karjeros akademinėje ir pramonės srityse.

Jūs išmoksite iš įvairių ekspertų grupių iš plieno konstrukcijų laboratorijos, suvirinimo ir lazerių technologijų, kurie pateiks jums naujausius aukšto lygio tyrimų rezultatus.

Mokymas ir tyrimai atliekami glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis ir kitais universitetais bei mokslinių tyrimų institucijomis.

Numatomi mokymosi rezultatai

Baigę programą, įgysite išsamių žinių apie šiuolaikiškų ir konkurencingų suvirintų metalinių konstrukcijų projektavimo, analizės, gamybos ir tyrimų bei specialiųjų žinių ir kompetencijų šioje specializacijos srityje.

Šioje magistrantūros programoje įgysite žinių ir patirties, kaip atlikti įvairių tipų mechaninių konstrukcijų, ypač suvirintų metalinių konstrukcijų, įvairių tipų mechaninių konstrukcijų, visų pirma suvirintų metalinių konstrukcijų, apkrovos ir patikimumo skaičiavimus ir bandymus, įskaitant dideles aplinkos apkrovas (pvz., Vėjas, ledas, jūros vanduo). ir kt.) ir dinaminio krovimo atvejai.

Taip pat gerai išmoksite metalinių medžiagų stiprumo ir tampumo savybes bei jų elgseną ilgalaikio apkrovimo atvejais ir jų suvirinamumo aspektus.

Šie rezultatai suteiks jums geros patirties projektuojant įvairių tipų metalines konstrukcijas, tokias kaip mašinų kėbulus, tiltus, pastatus, transporto priemonių konstrukcinius komponentus ir kėbulus ar atramines konstrukcijas, skirtas įvairių tipų inžinerinėms reikmėms.

Tu darysi:

 • sugebėti parodyti visapusišką supratimą apie suvirintų metalinių konstrukcijų projektavimą ir gamybą, reikalaujančias daug reikmių;
 • sugebėti suvirinimo gamyboje ir gaminių projektavime naudoti visiškai suskaitmenintą projektavimo, modeliavimo ir gamybos aplinką ir sukurti integruotas kompiuterizuotas funkcijas robotizuoto suvirinimo programoms;
 • priėmė suvirintų metalinių konstrukcijų nuovargio gedimo analizės principus ir metalurgijos teorijas, apibūdinančias metalinių medžiagų elgseną dėl skirtingų suvirinimo procesų;
 • priėmė naujoviško ir kritinio mąstymo bei tikslingo problemų sprendimo principus;
 • mokėti dirbti su kitais grupėse, orientuotose į užduotis, produktyviai dalyvauti ir sąveikauti grupėje, vadovauti ir valdyti projektavimo projektus;
 • mokėti logiškai mąstyti per teorines ir praktines problemas ir jas spręsti;
 • sugebėti prisidėti prie novatoriškų mąstymo būdų, kad pagerintų suvirintų metalinių konstrukcijų savybes ir gyvenimo trukmę.

Laipsnio struktūra ir studijos

Pažangaus konstrukcijų projektavimo ir robotizuoto suvirinimo magistro programa yra dvejų metų programa. Tai lemia technologijos mokslų magistro laipsnį. (Tech.), Tai yra 120 ECTS kreditų.

Programa apima pagrindines ir specializacijos studijas.

Pagrindinės studijos (35 ECTS kreditai) apima teminius tyrimo metodus, konstrukcines medžiagas, pramonės gamybos procesus, patikimumo inžinerinį projektavimą, vadybos ir vadovavimo įgūdžius.

Specializacijos studijos (85 ECTS kreditai) apima integruotą suvirintų konstrukcijų projektavimą ir gaminimą, konstrukcijų projektavimą, nuovargio projektavimą, pažangius suvirinimo procesus, tvarų suvirinimo procesą, suvirinimo metalurgiją, apdorojimą lazeriu ir 3D spausdinimą.

Magistro darbas, 30 ECTS kreditų, yra specializacijos studijų dalis. Šis darbas yra pažangiausias mokslinių tyrimų projektas, reikalaujantis maždaug šešių mėnesių nuolatinio darbo. Studentai ją baigia ketvirtame semestre.

Dvigubi laipsniai

Programa taip pat suteikia galimybę studijuoti dvigubai.

Programos dvigubo laipsnio partnerių universitetas yra:

 • Peterio Didžiojo Sankt Peterburgo politechnikos universitetas

Studentai, baigę studijuoti LUT išplėstinio konstrukcijų projektavimo ir robotizuoto suvirinimo programose, gali pretenduoti į dvigubo laipsnio programą.

Studentai, priimti į dvigubo laipsnio programą, gauna diplomą iš dviejų universitetų, kai jie atitinka abiejų universitetų reikalavimus.

Dvigubi laipsnių studijos studentams iš partnerių universitetų

Studentai iš universitetų partnerių gali studijuoti kaip dvigubi laipsnio studentai LUT. Studentai, priimti į dvigubo laipsnio programą, gauna diplomą iš dviejų universitetų, įvykdę abiejų universitetų reikalavimus.

Pažangiojo struktūrinio projektavimo ir robotizuoto suvirinimo programos dvigubo laipsnio universitetiniai partneriai yra:

 • Maskvos energetikos institutas, Rusija
 • Peterio Didžiojo Sankt Peterburgo politechnikos universitetas, Rusija
 • Sankt Peterburgo kasybos universitetas, Rusija

Karjeros galimybės

Suvirintos metalo konstrukcijos šiuo metu atlieka esminį vaidmenį Suomijos ekonomikoje, ypač eksportuojančioje pramonėje, ir yra pagrindas būsimam Suomijos visuomenės klestėjimui.

Pasirinkę suvirintas metalines konstrukcijas, įgysite įgūdžių, reikalingų atliekant projektavimo ir novatoriškų suvirintų konstrukcijų gamybos užduotis, reikalaujančias sudėtingų programų. Galite specializuotis projektavimo, suvirinimo ar lazerių technologijose.

Be gilių teorinių žinių, jūs įgysite patirties šiuolaikinių projektavimo metodų ir analizės įrankių, tokių kaip nuovargio dizainas ir FEA, arba šiuolaikinės konstrukcinės medžiagos ir gamybos procesai, tokie kaip pažangus adaptyvus robotų suvirinimas ir lazerinė gamyba.

Ši plataus užmojo taikymo sritis, be abejonės, reikalauja naujų ekspertų Suomijoje, tačiau ji taip pat atvers duris jums pasauliniu mastu. Jūs galite rasti darbą kaip dizaineris, stiprumo analizatorius, suvirinimo koordinatorius, lazerinių sistemų integratorius, dirbtuvių vadybininkas, R

LUT suteikia unikalią universitetinę galimybę Suomijoje specializuotis metalinių konstrukcijų, suvirinimo technologijų ir lazerių pagrindu pagamintos produkcijos gamyboje mechanikos inžinerijos srityje.

Šioje disciplinoje išmoksite derinti teorijas ir praktiką, o baigę galimus darbdavius įtrauksite tokias rinkos lyderės įmones kaip „Konecranes“, „Andritz“, „Wärtsilä“, „Metso“, „Timberjack“, „Mantsinen“, „Ponsse“, „Cargotec“, „Technip“, „BHM“, „Sandvik“, „Meyer“, SSAB, Outotec, Pemamek, Kemppi ir Rofin arba jų tarptautiniai kolegos.

Kaip taikyti

Norite kreiptis į išplėstinio konstrukcijų projektavimo ir robotizuoto suvirinimo magistrantūros programą?

Priimkite vieną iš svarbiausių savo ateities sprendimų ir studijuokite kartu su mumis - pažadame, kad jūsų investicija bus verta.

Kiekvienais metais daugybė studentų iš viso pasaulio pradeda savo studijas LUT Green Campus.

Būti įdomu. Būk vienas iš mūsų.

Galite kreiptis į šią magistro programą per rutulinį arba reguliarų priėmimo procesą:

 • Reguliarus priėmimas: 2019 m. Gruodžio 2 d. - 2020 m. Sausio 22 d
 • Priėmimas pagal tvarkaraštį: 2019 m. Spalio 1 d. - 2020 m. Gegužės 31 d
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969.

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969. Skaityti mažiau
Lappeenranta , Lahti + 1 Daugiau Mažiau