Mašinos leido daugybę atrodytų nerealių idėjų ir palengvino daugybę sudėtingų funkcijų.

Mašinų mokslas yra vienas seniausių ir labiausiai tradicinių inžinerinių mokslų, turintis stiprų norą skirtingai galvoti ir daryti įtaką pokyčiams pasaulyje.

Aukšto lygio civilizacija pasaulyje griežtai remiasi suvirintomis metalinėmis konstrukcijomis, kuriose išlaikomos konstrukcijos ir veikia mašinos. Jų projektavimas ir gamyba yra viena iš patraukliausių inžinerinių užduočių.

Šioje magistrantūros studijoje jūs įgysite naujausias ir tikslingiausias žinias ir patirtį kuriant ir gaminant pažangias, tvarias, konkurencingas ir saugias suvirintas metalines konstrukcijas, reikalingas didelėms reikmėms, ypač dinaminėms apkrovoms ar arktinėms sąlygoms.

Mokymas sujungia teorinius ir laboratorinius pratimus šiuolaikinėje aplinkoje su pažangiais metodais, užtikrinančiais, kad turėsite puikių įgūdžių būsimoje karjeros akademinėje ir pramonės srityse.

Jūs išmoksite iš įvairių ekspertų grupių iš plieno konstrukcijų laboratorijos, suvirinimo ir lazerių technologijų, kurie pateiks jums naujausius aukšto lygio tyrimų rezultatus.

Mokymas ir tyrimai atliekami glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis ir kitais universitetais bei mokslinių tyrimų institucijomis.

Numatomi mokymosi rezultatai

Baigę studijų programą, jūs įgysite išsamių žinių apie šiuolaikinių ir konkurencingiausių suvirintų metalinių konstrukcijų projektavimą, analizę, gamybą ir tyrimus bei specialias žinias ir kompetencijas šioje specializacijos srityje.

Šioje magistro programoje įgysite žinių ir patirties, kad atliktumėte įvairių tipų mechaninių konstrukcijų, ypač suvirintų metalinių konstrukcijų, įvairiomis apkrovos sąlygomis, įskaitant griežtas aplinkos apkrovas (pvz., Vėjo, ledo, jūros vandens ir pan.), Eksploatavimo ir patikimumo skaičiavimai ir bandymai. .) ir dinamines pakrovimo korteles.

Jūs taip pat įgysite gerą supratimą apie metalinių medžiagų stiprumo ir atsparumo savybes ir jų elgesį pagal ilgalaikes pakrovimo atvejus kartu su jų suvirinamumo aspektais.

Šie rezultatai suteiks jums gerą praktinę patirtį projektuojant įvairias metalo konstrukcijas, pvz., Mašinų kėbulus, tiltus, pastatus, konstrukcinius komponentus ir kėbulus, skirtus transporto priemonėms ar pagalbinėms konstrukcijoms įvairioms inžinerijos programoms.

Laipsnio struktūra ir studijos

Magistrantūros programa Advanced Structural Design ir Robotized Suvirinimas yra dvejų metų programa. Tai veda į magistro laipsnį technologijos, M.Sc. (Tech.), Kuris yra 120 ECTS kreditų.

Programa apima pagrindines ir specializacijos studijas.

Pagrindinės studijos (35 ECTS kreditai) apima teminius tyrimo metodus, konstrukcines medžiagas, pramonės gamybos procesus, patikimumo inžinerinį projektavimą, vadybos ir vadovavimo įgūdžius.

Specializacijos studijos (85 ECTS kreditai) apima suvirintų konstrukcijų integruoto projektavimo ir gaminimo, konstrukcinio dizaino, nuovargio dizaino, pažangiojo suvirinimo procesų, tvarios suvirinimo, suvirinimo metalurgijos, lazerinio apdirbimo ir 3D spausdinimo studijas.

Magistro darbas ir seminaras, 30 ECTS kreditų, yra specializacijos studijų dalis. Darbas yra pažangus tyrimo projektas, kurio vykdymas reikalauja maždaug šešių mėnesių darbo dienos. Tai baigta per ketvirtąjį semestrą laipsnio programos.

Dvigubi laipsniai

Programa taip pat siūlo studentams dvigubo laipsnio studijas.

Programos dvigubo laipsnio partnerių universitetas yra:

  • Peterio Didžiojo Sankt Peterburgo politechnikos universitetas

Studentai, leisti baigti magistro laipsnį Advanced Structural Design ir Robotized Suvirinimo programa LUT, gali kreiptis dėl dvigubo laipsnio programos.

Studentai, priimti į dvigubo laipsnio programą, gauna diplomą iš dviejų universitetų, kai jie atitinka abiejų universitetų reikalavimus.

Dvigubi laipsnių studijos studentams iš partnerių universitetų

Studentai iš partnerių universitetų gali studijuoti kaip dvigubo laipsnio studentas LUT. Studentai, priimti į dvigubo laipsnio programą, gauna diplomą iš dviejų universitetų, kai jie atitinka abiejų universitetų reikalavimus.

Suvirintų metalų konstrukcijų programos dvigubo laipsnio partnerių universitetai:

  • Maskvos energetikos institutas, Rusija
  • Peterio Didžiojo Sankt Peterburgo politechnikos universitetas, Rusija
  • Sankt Peterburgo kasybos universitetas, Rusija

Karjeros galimybės

Suvirintos metalo konstrukcijos šiuo metu atlieka esminį vaidmenį Suomijos ekonomikoje, ypač eksportuojančioje pramonėje, ir yra pagrindas būsimam Suomijos visuomenės klestėjimui.

Renkantis suvirintas metalines konstrukcijas, įgysite įgūdžių, reikalingų užduotims atlikti tuo pačiu metu projektuojant ir gaminant novatoriškas suvirintas konstrukcijas reikalaujančioms reikmėms. Galite specializuotis projektavimo, suvirinimo technologijų ar lazerinių technologijų srityje.

Be gilių teorinių žinių, jūs įgysite patirties šiuolaikinių projektavimo metodų ir analizės įrankių, tokių kaip nuovargio dizainas ir FEA, arba šiuolaikinės konstrukcinės medžiagos ir gamybos procesai, tokie kaip pažangus adaptyvus robotų suvirinimas ir lazerinė gamyba.

Ši plataus užmojo taikymo sritis, be abejonės, reikalauja naujų ekspertų Suomijoje, tačiau ji taip pat atvers duris jums pasauliniu mastu. Jūs galite rasti darbą kaip dizaineris, stiprumo analizatorius, suvirinimo koordinatorius, lazerinių sistemų integratorius, dirbtuvių vadybininkas, R

LUT suteikia unikalią universitetinę galimybę Suomijoje specializuotis metalinių konstrukcijų, suvirinimo technologijų ir lazerių pagrindu pagamintos produkcijos gamyboje mechanikos inžinerijos srityje.

Šioje disciplinoje jūs išmoksite derinti teorijas ir praktiką, o po baigimo galimi jūsų darbdaviai bus rinkos lyderių kompanijos, tokios kaip Konecranes, Andritz, Wärtsilä, Metso, Timberjack, Mantsinen, Ponsse, Cargotec, Technip, BHM, Sandvik, Meyer, SSAB, Outotec, Pemamek, Kemppi ir Rofin arba jų tarptautiniai kolegos.

Kaip taikyti

Galite kreiptis į šią magistro programą per rutulinį arba reguliarų priėmimo procesą:

  • "Rolling Admission" (2018 m. Spalio 1 d. - 2019 m. Gegužės mėn. 2019 m.)
  • Reguliarus įėjimas (2019 m. Gruodžio 3 d., 2019 m. Sausio 201 d.)
Programa mokoma:
  • Anglų
LUT University

Peržiūrėti 19 daugiau kursų LUT University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 9, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
10,000 EUR
ne ES / EEE studentams
Deadline
Susisiekti su mokykla
(Regular Admission). May 31, 2019 (Rolling Admission).
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
(Regular Admission). May 31, 2019 (Rolling Admission).
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
(Regular Admission). May 31, 2019 (Rolling Admission).
End Date