Magistrantūros programa pedagogų rengimo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokymasis siekiant tvarios ateities

Programa palankiai vertina mokytojus, suinteresuotus tolesniu profesinių kompetencijų ugdymu ir gilinimu bei prisidėti prie geresnio ugdymo konteksto kūrimo.

Ši programa pagrįsta išsamia Suomijoje įgyta patirtimi ir reikšminga tyrimais pagrįsta perspektyva, kuri leis studentams įgyti tiek individualias, tiek kolegialias žinias apie mokyklos bendruomenę.

Ši magistrantūros programa orientuota į mokymo ir mokymosi, inkliuzinio ugdymo, ugdymo turinio studijų, taip pat lyderystės švietimo organizacijose, švietimo vertinimo ir kokybės tyrimus. Norėdami praturtinti studijas, ši programa taip pat suteikia galimybę studentams pasirinkti iš įvairių pasirenkamųjų kursų, kuriuos siūlo Švietimo ir kultūros fakultetas bei kiti Tampere University .

Šios programos absolventai įgis išsamų supratimą apie mokymosi, mokymo ir mokymo programų santykius bei priemones efektyviam mokymosi aplinkai kurti. Jie gali praktikuoti kaip ekspertų mokytojai, mentoriai ar mokymosi organizatoriai, kurie turi gebėjimų kurti novatoriškas edukacines praktikas ir mokymo programas. Aukštos kvalifikacijos apmokyti specialistai, absolventai taip pat galės dirbti kaip mokymo konsultantai įvairiuose instituciniuose kontekstuose vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Sveiki atvykę pasinaudoti proga, įkvepiančiu nuotykiu!

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Menų magistro laipsnis (išsilavinimas)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 10000 €

Tyrimo tikslai

Dėstytojai ir ekspertai, baigę mokytojų rengimo magistro programą

 • Turi platų supratimą apie socialines ir globalias mokymosi ir švietimo sąlygas.
 • Gerai žinokite jų, kaip pedagogų, ty kaip asmenų, turinčių pedagoginę galią ir įtaką visuomenėje, svarbą.
 • Gebėti priimti pagrįstus etinius sprendimus vykdydamas savo profesinius vaidmenis.
 • Gebėti pateikti svarbius argumentus diskusijose apie švietimą ir švietimo politiką bei ginti švietimo vertybes.
 • Gebėti plėtoti savo darbą remiantis tyrimais daugiakultūrėje aplinkoje.

Daugiau apie mokymo kalbą

Programos kalba yra anglų.

Tyrimo turinys

Programa susideda iš įvairialypių pagrindinių inkliuzinio ugdymo programų, mokymo programų studijų, mokymo, mokymosi ir ugdymo vertinimo bei vadovavimo švietimo organizacijose.

Be to, studentams siūlomi išsamūs kiekybinių ir kokybinių tyrimų metodų ir praktikos tyrimai. Jie taip pat turi galimybę įtraukti į savo laipsnį pasirenkamus studijas iš kitų mokslo sričių.

Programa pabrėžia tiesioginę Suomijos mokyklos patirtį stebint klasę ir aukštos kokybės tyrimų, kuriuos atlieka specialistai, turintys tyrimų, mokytojų rengimo ir mokymo mokykloje, priežiūrą.

Intensyvus Švietimo fakulteto ir Tampere University mokytojų rengimo mokyklos bendradarbiavimas suteikia mūsų studentams nepakeičiamų žinių apie teorijos ir praktikos integraciją į ugdymą.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 10 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Karjeros galimybės

Programa suteikia kompetencijas kurti mokymo programas, mokymosi aplinką, mokymą ir mokyklas. Pagrindinis dėmesys skiriamas mokyklos bendruomenės gerovės ugdymui, mokymosi kokybei ir tyrimais grįstam mokymui. Tai suteikia įžvalgos ir kompetencijos panaudoti geriausius Suomijos švietimo sistemos elementus įvairiuose kultūriniuose kontekstuose.

Absolventai taip pat gali dirbti kaip mokytojai, mokytojai organizatoriai ir kūrėjai. Jie turi kvalifikaciją kurti novatoriškas švietimo praktikas, mokymo programas ir mokyklas bei kurti geresnes galimybes vaikams ir jaunimui.

Programa skirta kvalifikuotiems mokytojams, norintiems išplėsti savo profesinę patirtį. Tai neleidžia mokytis bet kurioje šalyje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Antrosios pakopos studijų galimybės

Šis laipsnis taip pat tinka tęsti studijas doktorantūroje, pavyzdžiui, TUNI doktorantūros programoje "Švietimas ir visuomenė".

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m. Liepos 31 d. Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai. Prašome perskaityti specialias instrukcijas kandidatams paskutiniais bakalauro studijų metais.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Norėdami pretenduoti į mokytojų rengimo magistrantūros programą, turite:

 • Universiteto švietimo ar mokymo bakalauro laipsnis, apimantis mokymo praktiką, ARBA
 • Universiteto lygio bakalauro laipsnis bet kurioje kitoje srityje, lydimas oficialios mokymo kvalifikacijos (atestuotas mokytojas) toje šalyje, kurioje išduotas bakalauro laipsnio pažymėjimas, ARBA
 • Jei jums trūksta oficialios dėstytojo kvalifikacijos: vienerių metų nuolatinio mokymo patirtis ir papildomas specialus kursas studijų metu Tampere University .

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į mokytojų rengimo magistrantūros programą priimami ne daugiau kaip 30 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Be septynių Tampere University bendrųjų paraiškų priedų, mokytojų rengimo magistrantūros programai taip pat reikia pateikti:

 • Savo pedagoginės kvalifikacijos ar mokymo patirties dokumentavimas. Jei neturite švietimo ar mokymo bakalauro laipsnio, į kurį įeina mokytojo praktika (praktinis mokymas), turite pateikti oficialiai patvirtintą formalaus mokytojo kvalifikacijos pažymėjimo kopiją arba oficialios pedagoginės kvalifikacijos turinio aprašą kartu su nuoroda į svetainę, kurioje yra ši informacija gali būti patikrinta (universitetas, ministerija ir kt.), ARBA oficialiai patvirtinta ne mažiau kaip vienerių metų nuolatinio darbo įdarbinimo įrodymo kopija. Jei dokumentas išduotas ne anglų, suomių ar švedų kalba, reikalingas oficialus vertimas į vieną iš šių kalbų.

Be to, paraiškos formoje yra klausimų, susijusių su programa, ir jūsų bus paprašyta pateikti:

 • Dviejų akademinių / profesionalių asmenų, kurie gali pateikti jums rekomendacijas, kontaktinė informacija. Nurodykite vardą, pavardę, organizaciją, pareigas ir kontaktinę informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, kad prireikus galėtume su jais susisiekti.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau