Magistrantūros programa saugumo ir saugos vadybos srityje - saugumo valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Saugesnės ateities link

Sudėtinga ir sparčiai besikeičianti saugumo ir saugos aplinka, nuolatinė technologinė pažanga ir nauji poreikiai, susiję su įmonių rizikos valdymu, darbo sauga ir piliečių apsauga, reikalauja novatoriško ir į ateitį orientuoto tarpdisciplininio švietimo saugumo ir saugos valdymo srityse.

Naujos profesijos išliks ir viešajame, ir privačiame sektoriuose (viešasis administravimas, saugumo organizacijos, įmonės ir pilietinė visuomenė) vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Naujos saugumo, saugos ir rizikos valdymo profesijos reikalauja novatoriškų gilių žinių ir įgūdžių, pagrįstų tarpdisciplininiais metodais ir metodika. Organizacijoms ir įmonėms reikia aukštos kvalifikacijos specialistų, gerai suprantančių saugos ir saugos valdymą, saugos inžineriją, rizikos valdymą, valdymą ir vadovavimą.

Saugumo ir saugos valdymo magistrantūros programa (SAFER) reaguoja į šį poreikį ugdydama ekspertus, kurie specializuojasi saugumo valdymo ar saugos valdymo ir inžinerijos srityse . Priklausomai nuo jų pagrindinio laipsnio, studentai baigia administracinių mokslų magistrantūros (administravimo) arba technologijos, magistrantūros (technikos) magistro laipsnį. Abi didžiosios įmonės turi savo priėmimo ir laipsnio reikalavimus. Be didžiųjų bendrovių, programą daugiausia sudaro jungtiniai kursai. Studentai, įstoję į SAFER, taip pat gali pasirinkti kursus visuose Tampere University .

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Administracinių mokslų magistras
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

SAUGESnės ateities link!

Sudėtinga ir greitai besikeičianti saugumo ir saugos aplinka, nuolatinė technologinė pažanga ir nauji poreikiai, susiję su įmonių rizikos valdymu, darbuotojų sauga ir piliečių apsauga, reikalauja naujoviško ir į ateitį orientuoto tarpdisciplininio švietimo saugumo ir saugos valdymo srityse. Profesijos toliau kurs tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose (viešojo administravimo, saugumo organizacijų, verslo ir pilietinės visuomenės) vietos, nacionaliniu ir pasaulio mastu.

Šioms saugumo, saugos ir rizikos valdymo profesijoms reikia novatoriškų gilių žinių ir įgūdžių, pagrįstų tarpdisciplininiais požiūriais ir metodologijomis. Organizacijoms ir įmonėms reikia aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių išsamų supratimą apie saugos ir saugos valdymą, saugos inžineriją, rizikos valdymą, valdymą ir lyderystę.

Saugumo ir saugos valdymo magistrantūros programa (SAFER) reaguoja į šį poreikį ugdydama ekspertus dviejose skirtingose srityse: saugos valdymas ir inžinerija [magistrantūra (Tech)] ir saugumo valdymas [magistrantūra (administratorius)]. Abi didžiosios įmonės turi savo priėmimo ir laipsnio reikalavimus.

Saugumo valdymo pagrindiniai dalykai suteikia administravimo magistro laipsnį ir yra skirti studentams, turintiems tinkamą socialinių mokslų bakalauro laipsnį. Studentai, kurie yra svarbūs saugumo valdymo srityje, tobulina saugumo valdymo, vadovavimo ir valdymo žinias visuomenėse ir bendruomenėse, tarptautinėje, nacionalinėje ir vietinėje saugumo aplinkoje, visuomeninėse organizacijose ir savanorių sektoriuje. Jie bus aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys išsamų supratimą apie saugumo ir saugos valdymą, rizikos valdymą, valdymą ir lyderystę tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose (viešojo administravimo, saugumo organizacijų, verslo ir pilietinės visuomenės) vietos, šalies ir pasaulio mastu.

Daugiau apie mokymo kalbą

Programos kalba yra anglų.

Tyrimo turinys

Saugos ir saugos vadybos magistro programa yra unikalus technologinių ir socialinių mokslų metodų derinys. Įžvalgi programa suteikia studentams tvirtą supratimą apie saugos ir saugumo valdymą, rizikos valdymą, valdymą ir lyderystę.

Studijas sudaro jungtinės programos saugumo ir saugos vadybos studijos, tarpinės saugumo valdymo studijos ir pasirenkamosios studijos pasirinktoje srityje (studentai, siekiantys technologijos magistro laipsnio, taip pat privalo baigti papildomą studijų modulį). Studentai gali laisvai pasirinkti papildomą modulį (nepilnametį), kad nukreiptų savo kompetenciją į norimą karjeros kelią ar interesų sritį.

Visi saugumo ir saugos vadybos magistrantūros programos studentai dalyvauja bendrame magistrantūros seminare studijų pabaigoje ir rengia magistro baigiamąjį darbą vadovaujant profesoriui.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Studijų struktūra

Magistrantūros programos pabaiga (120 kreditų) trunka dvejus metus ištęstinių studijų.

Karjeros galimybės

Naujajai saugumo, saugos ir rizikos valdymo profesijoms bei viešojo administravimo, saugumo organizacijų, verslo ir pilietinės visuomenės uždaviniams reikia naujų gilių žinių ir įgūdžių, pagrįstų tarpdalykiniais metodais ir metodika. Vietos, regionų, nacionalinėms, Europos ir pasaulio organizacijoms reikės naujų aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie supranta visuomenės ir žmonių saugumą, taip pat saugą ir rizikos valdymą sudėtingoje socialinėje, politinėje ir technologinėje aplinkoje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Programa yra bendra programa su saugos valdymu ir inžinerija - saugumo ir saugos valdymas (technologijos mokslų magistras).

Antrosios pakopos studijų galimybės

Studentai, baigę studijų programą, turi teisę studijuoti doktorantūroje. Socialinių mokslų doktorantūros studijų programos absolventai yra pagrindiniai saugumo valdytojai.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Turintis teisę kreiptis į saugumo ir saugos vadybos magistrantūros programą saugumo valdymo srityje yra asmuo, kuris:

 • Baigęs universitetinį bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją tinkamoje socialinių mokslų srityje.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į saugumo ir saugos vadybos, saugumo valdymo (magistrantūros administratorius) programą priimami ne daugiau kaip 15 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau