Suteikiamas laipsnis: magistro (ekonomikos ir verslo administravimo)
Metinis suvartojimas: 20
Kontaktai: digi@abo.fi
Interneto svetainė: www.abo.fi/en/study-programme/masters-degree-programme-in-governance-of-digitalization/

Efektyvus ir efektyvus skaitmeninės transformacijos valdymas yra labai svarbus šiuolaikinės visuomenės įmonių ir organizacijų sėkmei. Šioje magistrantūros studijoje jūs sužinojote, kaip skaitmeninimas suteikia naujų būdų kurti žinias, sukurti klientui naudingą vertę, naujus organizavimo procesų konfigūravimo būdus ir naujus organizacijų bendradarbiavimo organizavimo būdus. Ši dvejų metų programa rengia absolventus už sunkias karjerą skaitmeninės transformacijos srityje ir sutelkia dėmesį į duomenų analizę, skaitmeninių paslaugų dizainą, verslo modelius, skaitmeninę informaciją ir žinių valdymą bei IT valdymą.

Studijų aplinka

Programą organizuoja Verslo ir ekonomikos mokykla, kuriai suteiktas Pedagoginio kompetencijos padalinio statusas Åbo Akademi University . Įvairūs moduliai apjungia platų atitinkamų pedagoginių metodų spektrą, įskaitant probleminį mokymąsi, komandinį darbą, seminarus, individualius ir grupinius pratimus, seminarus ir projekto darbą, kartu su dėstytojų, pramonės atstovų ir tarptautinių svečių paskaitomis. Naudojant skirtingus darbo metodus, absolventai pasiruošę spręsti šiuolaikinio ir būsimo darbo gyvenimo iššūkius, kuriems būdingas lankstumas, virtualus darbas, bendradarbiavimas, komandinis darbas ir analitinės patirties bei mokslinių tyrimų įgūdžių paklausa. Modulius dėsto fakulteto nariai ir svečiai, turintys teorines ir praktines žinias atitinkamose srityse, pradedant informacinėmis studijomis, informacijos ir žinių valdymu, duomenų analize, skaitmeninių paslaugų dizainu, verslo modeliais ir IT valdymu.

Priėmimo sąlygos

Baigtas universitetinio bakalauro laipsnis su 20 laipsnių (ECTS) verslo ir ekonomikos, informacinių studijų ar kitomis atitinkamomis studijomis. Tikslo pareiškime (motyvaciniame laiške) pareiškėjas turėtų atkreipti dėmesį į jo taikymo priežastis. Reikalavimus atitinkantys pareiškėjai vertinami pagal jų akademinius nuopelnus (įrašų protokolą ir bakalauro darbo vertinimą / kitą akademinį darbą) ir motyvacinį laišką. Akademinė vertybė labiau vertinama nei motyvacinis laiškas. Anglų kalba mokomi magistrantūros studijų programos kandidatai visada turi įrodyti savo anglų kalbos žinias. Dauguma pareiškėjų turi įrodyti savo anglų kalbos lygį vienu iš šių kalbos testų: TOEFL, IELTS arba PTE Academic. Tai nepaisant ankstesnių studijų anglų kalba. Kalbos reikalavimus rasite www.abo.fi/en/study/apply/language-requirements/

Mokestis už mokslą ir stipendijos

Suomija nuo 2017 m. Pradžios įvedė mokestį už visas magistrantūros programas, mokamas anglų kalba. Mokesčiai buvo įvesti ne ES / EEE studentams, pradedantiems studijas tarptautinėje magistrantūros programoje nuo 2017 m. Rudens.

Skaitmeninimo magistrantūros studijų programos mokestis už mokslą yra 10 000 € per metus.

Daugiau informacijos rasite www.abo.fi/en/study/tuition-fees/

Be to, studijuoti Åbo Akademi University reikalingas studentų sąjungos mokestis (šiuo metu 116 € per metus). Šis mokestis numato nebrangias sveikatos priežiūros paslaugas studentams, įskaitant medicininę priežiūrą, dantų priežiūrą ir psichikos konsultacijas. Mokestis taip pat leidžia studentams sumažinti vidaus kelionių kainas. Migracijos pareigūnai reikalauja draudimo ir lėšų jūsų buvimo išlaidoms padengti.

Stipendijos teikiamos studentams, kurie kreipiasi į mūsų magistrantūros programas ir atsako už mokslą. Yra trys kategorijos:

  1. Visa stipendija, apimanti mokestį už mokslą ir apima metinę stipendiją studento gyvenimo išlaidoms padengti (6 720 €), skiriama 2 metams (antraisiais metais sąlyginė)
  2. Studijų mokesčio stipendija, padengianti 100% studijų mokesčio, skiriama 2 metams (antraisiais metais sąlyginė)
  3. Studijų mokesčio stipendija, padengianti 50% studijų mokesčio, skiriama 2 metams (antraisiais metais sąlyginė)

Sprendimas suteikti stipendiją grindžiamas:

  • studento ankstesniuose tyrimuose atlikti akademiniai rezultatai, \ t
  • kaip gerai pareiškėjas atitinka programos reikalavimus
  • atsakymus, kuriuos pareiškėjai pateikė paraiškos formoje

Paraiška mūsų stipendijoms yra įtraukta į internetinę paraiškos formą mūsų magistrantūros programoms.

Kita

Daugiau informacijos apie

  • tarptautinės magistrantūros programos apskritai, mokestis už mokslą ir stipendijos, žr. https://www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/
  • Migracijos pareigūnų reikalavimus žr. https://migri.fi/en/study-place
  • gyvena Suomijoje ir Turku (gyvenimo kaina, švietimas, darbas), žr. https://www.infopankki.fi

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesus, prašome kreiptis į admission@abo.fi, klausimus, susijusius su konkrečia programa, galite nusiųsti adresu digi@abo.fi

Kaip taikyti?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškos reikalavimus ir procedūras, mokesčius už mokslą ir stipendijas, žr. Www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Åbo Akademi University »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
Free
10000 € / metus studentams iš ne ES / EEE šalių
Deadline
Sau. 31, 2020
at 3.00 pm (Helsinki time).
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Liepa 31, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 31, 2020
at 3.00 pm (Helsinki time).

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 31, 2020
at 3.00 pm (Helsinki time).
End Date
Liepa 31, 2022

Master's degree programme in Governanace of Digitalization