Plėtoti kompetenciją tarpininkaujant mokymosi aplinkai

Žiniasklaidos skaitymo ir rašymo kompetencija ir tinkamos mokymosi aplinkos sukūrimas.

Programoje daugiausia dėmesio skiriama kompetencijos ugdymui naujoje skaitmeninio raštingumo ugdymo disciplinoje. Ši disciplina yra susijusi su žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo susiejimu su informacijos ir ryšių technologijomis mokyme, žiniasklaidos priemonių naudojimu ir kritiniu mąstymu žiniasklaidoje besiplėtojusiose visuomenėse. Programa kuria studentų patirtį teikiant pagalbą ir plėtoja konceptualų supratimą bei praktinius įgūdžius, reikalingus žiniasklaidos skaitymui ir rašymui bei tinkamos mokymosi aplinkos sukūrimui.

Skaitmeninio raštingumo ugdymo programa ir tyrimai remia dabartinius komunikacijos mokslų mokslinių tyrimų prioritetus, ypač auditorijos ir prioritetų perspektyvas. Švietimo mokslai kaip bendradarbiavimo partneris prisideda prie programos, pateikdami pedagogikos perspektyvą tarpininkaujant mokymosi aplinkoms. Programa palengvins pažinimo įgūdžių, reikalingų suprasti ir vertinti žiniasklaidą ir jos turinį bei kultūrinę praktiką, kad žiniasklaidos vartotojai gali būti daugiau nei vartotojai, nes jie gali aktyviai tarpininkauti savarankiškai (pvz., Kaip nariai).

Skaitmeninio raštingumo ugdymo magistro laipsnis yra susijęs su įvairiomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, mokyklomis, žiniasklaidos organizacijomis ir viešojo administravimo institucijomis. Mokyklos aplinkoje absolventai gali dalyvauti rengiant visų lygių mokymo programas. Vaikų ikimokyklinio ugdymo organizacijose ir jaunimo konsultavimo specialistams reikia įgūdžių, kad galėtumėte atsižvelgti į žiniasklaidą su vaikais


Tyrimo tikslai

Baigę Skaitmeninio raštingumo ugdymo magistro programą, jūs:

 • būti skaitmeninės literatūros ir žiniasklaidos švietimo ekspertu
 • Geba atlikti mokslinių tyrimų projektus pagal profesinius standartus šioje srityje
 • sukūrė analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius
 • sugebėti įrodyti žinias apie atitinkamus ir integruotus žiniasklaidos ir švietimo požymius teoriškai ir praktikoje
 • sugebėti dalyvauti ir vadovauti komandos struktūrų nariams
 • sugebėti suprasti ir atspindėti žiniasklaidą, kultūrą ir technologijas, tokias kaip IRT mokymosi aplinkoje
 • sugebėti valdyti (kurti, įgyvendinti, vadovauti) skaitmeninio raštingumo ugdymą organizacijose
 • sugebėti kritiškai mąstyti ugdyti naujus supratimą ir kurti žinias
 • sugebėti gerbti itin svarbią profesionalios žiniasklaidos etikos svarbą, susidūrus su daugeliu ir dažnai reikšmingu spaudimu imtis abejotinų veiksmų


Tyrimo turinys

Programos dėmesys skiriamas kompetencijos ugdymui naujoje švietimo skaitmeninio raštingumo srityje srityje. Ši disciplina yra susijusi su skaitmeninio raštingumo susiejimu su informacinėmis ir ryšių technologijomis mokymosi ir pedagogikos srityse, žiniasklaidos priemonių naudojimu ir kritiniu mąstymu žiniasklaidoje besiplėtojusiose visuomenėse. Programa kuria studentų patirtį teikiant konsultavimo, konceptualiojo supratimo ir praktinių įgūdžių ugdymą, kurie yra būtini žiniasklaidos skaitymo ir rašymo kompetencijai bei tinkamos mokymosi aplinkos sukūrimui. Skaitmeninio raštingumo ugdymo programa ir tyrimai remia dabartinius ryšių mokslų mokslinių tyrimų prioritetus, ypač auditorijos ir prioritetų perspektyvas. Švietimo moksliniai dalykai kaip bendradarbiavimo partneris prisideda prie pedagogikos tarpininkavimo mokymosi aplinkose perspektyvos.

Programa palengvins pažinimo įgūdžių, reikalingų žiniasklaidai ir jų turinio supratimui bei vertinimui, taip pat kultūrinei praktikai, kad žiniasklaidos vartotojai galėtų būti daugiau nei vartotojai, aktyviai užsiimdami tarpininkavimu (t. Y. Kaip "besimokantys"). Programa plačiai naudinga vykdant dabartines žiniasklaidos ir edukacines studijas, ypač skaitmenines literatūras, švietimą, tarpkultūrinį švietimą ir studijas apie mokymosi aplinką ir informacines technologijas švietime, pvz., Žmogaus sąveiką ir technologijas.


Karjeros galimybės

Magistrantūros programa skaitmeninio raštingumo ugdymo srityje yra susijusi su įvairiais kontekstais, pavyzdžiui, mokyklomis, žiniasklaidos organizacijomis ir viešojo administravimo. Mokyklos aplinkoje absolventai gali dalyvauti rengiant visų lygių švietimo programas. Priešmokyklinio ugdymo įstaigose dirbantiems pedagogams ir jaunimo konsultacijoms reikia įgūdžių, skirtų žiniasklaidai su vaikais.


Antrosios pakopos studijų galimybės

Programa siūlo kvalifikaciją kreiptis dėl socialinių mokslų, žiniasklaidos studijų ir edukologijos doktorantūros, pavyzdžiui, Bendravimo, žiniasklaidos ir teatro doktorantūros programoje arba Tamperės universiteto mokslo ir studijų doktorantūros programoje.


Studijų mokesčiai ir stipendijos

Studijų mokestis už programą yra 10 000 eurų už mokslo metus ne ES / EEE studentams su stipendijų sistema mokantiems mokiniams.

Jums nereikės mokėti mokesčio, jei esate:

 • ES / EEE pilietis
 • lygiavertė ES / EEE piliečiui (ty Šveicarijos piliečiui)
 • jau gyvena Suomijoje (tęstinis A arba nuolatinis P / P-EU leidimas gyventi) arba ES mėlynoji kortelė išduodama Suomijoje. Atleidimas nuo leidimo gyventi turi būti galiojantis, kai jūs kreipiatės dėl studijų, ir bent iki rugpjūčio 1 d., Ty prasidedant studijų teisei. Atkreipkite dėmesį, kad leidimas gyventi kitoje ES / EEE šalyje neatleidžia jus nuo studijų mokesčio.


Stipendijos

Tamperės universiteto stipendijų programa skirta studentams, kurie privalo mokėti mokesčius už magistro studijų programas, siūlomas anglų kalba. Daugelis stipendijų bus skiriama. Pagal stipendijų programą Tamperės universitetas teikia puikius tarptautinius moksleivius, turinčius aukštos kokybės, tačiau prieinamą išsilavinimą.

Užpildydami savo paraiškos formą magistrantūros studijų programai, turite galimybę nurodyti savo norą prašyti stipendijos. Sprendimas dėl stipendijos bus pateiktas kartu su informacija apie priėmimą.

Programa mokoma:
 • Anglų
Tampere University

Peržiūrėti 30 daugiau kursų Tampere University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
10,000 EUR
vieniems akademiniams metams ne ES ir EEE studentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date