Magistrantūros saugumo valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų kvalifikacija saugos valdymo srityje

Kodėl saugumo valdymas?

Vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygmeniu kylančių grėsmių saugumui suvokimas yra labai svarbus daugeliui organizacijų ir darbo vietų. Dėl to, kad šiuolaikinėje visuomenėje plačiau naudojamasi technologijomis, nepasiruošęs verslas tampa pažeidžiamas, todėl turi būti sumažinta teroristinių incidentų rizika.

Mūsų saugumo vadybos magistrantūros studijų kursas yra skirtas spręsti šį iššūkį, suteikiant dalyviams ir organizacijoms galimybę suvokti saugumo valdymo, kovos su terorizmu ir žvalgybos bei teisėsaugos klausimais. Sužinokite, kaip įvairios saugumo strategijos yra kuriamos ir įgyvendinamos praktiškai ir teoriškai nuotoliniu būdu, kad geriausiai suprastumėte saugumo valdymo svarbą.

Dandelion

  • Kada: 2020 m. Rugsėjo 14 d
  • Kur: Pateikiama internetu per Liverpulio Johno Mooreso universitetą
  • Trukmė: 11–28 mėnesiai, priklausomai nuo pasirinkto maršruto

Realių specialistų rengiami saugumo valdymo mokymai yra svarbūs, nes tai leidžia geriausiai įgyvendinti išmoktas strategijas realaus pasaulio scenarijuose. Magistrantūros studijų metu naudosite atvejų analizę, kad išspręstumėte įvairias dabartines saugumo problemas darbo vietoje. Sužinokite apie globalizacijos poveikį saugumo valdymui ir saugumo vadybininkų svarbą valstybėms ir organizacijoms.

Kas studijuoja saugumo vadybos magistrantūrą?

Kursas puikiai tinka ieškantiems ar dirbantiems visą darbo dieną dirbant saugumo valdymo srityje, įskaitant ginkluotosioms pajėgoms, rizikos valdymui, privačiam saugumui, verslo tęstinumo vadybininkams, tėvynės saugumo, finansinių nusikaltimų pareigūnams ir kt. Tai taip pat gerai tinka profesionalams, turintiems didelę patirtį apsaugos pramonėje, neturintiems išankstinės akademinės kvalifikacijos ir siekiantiems pagerinti karjeros perspektyvas per aukštąjį mokslą.

Galimi 7 moduliai

Kurso programa yra skirta suteikti gilų supratimą apie saugumo valdymą ir jo vaidmenį užkertant kelią pasaulio nusikalstamumui, terorizmui ir pinigų plovimui.

  • Saugumo studijos
  • Saugumo valdymas
  • Tarptautiniai finansiniai nusikaltimai ir saugumas
  • Terorizmas ir kova su terorizmu
  • Žvalgybos analizė
  • Šiuolaikinės nusikalstamumo, saugos ir saugumo problemos
  • Saugumo valdymo disertacija

Pasirink savo studijų lygį

Kursą galima įsigyti antrosios pakopos pažymėjimu, antrosios pakopos diplomu ir magistro laipsniu. Studijuojantys „PGCert“ kurs tris pirmuosius modulius, o „PGDip“ studentai - pirmuosius šešis modulius. Pasirinkusieji studijuoti magistrantūros studijose turi galimybę baigti disertaciją dominančia tema, suteikdami studentams galimybę įsitraukti į pramonės srities mokslinių tyrimų projektą, kad savo žinias ir įgūdžius pritaikytų savo karjeros siekiams.

Pasimokykite internete, remdami pramonės ekspertus

Studijų metu turėsite galimybę patekti į Liverpulio Johno Mooreso universiteto fakultetą. Sužinokite iš patyrusių kovos su terorizmu specialistų, akademikų ir dalykų ekspertų, įskaitant profesorių Micką Creedoną, dr. Rex Li, dr. Danielį Silverstone ir dr. Helen Selby-Fell.

Tai Liverpulio Johno Mooreso universiteto programa ir kvalifikacija, kurią priėmimą ir pristatymą administruoja „Informa Connect“. Kursą dėsto, vertina, kokybę užtikrina ir suteikia Liverpulio Johno Mooreso universitetas.

Apie Liverpulio Johno Mooreso universitetą

Liverpulio mechanikos institutą įkūrė galios ir įtakos žmonės, kurie pripažino transformacinį švietimo poveikį ir poveikį, kurį mokymasis ir siekis gali turėti asmenims, bendruomenėms ir visuomenei. Tai buvo pirmoji tokia įstaiga, įkurta Anglijoje.

Šis nedidelis novatoriškas judėjimas buvo įkurtas Liverpulio institute ir meno mokykloje bei Liverpulio jūreivystės koledže, o 1900 m. Irene Mabel Marsh atidarė IM Marsh miestelį. Šios organizacijos kartu padėjo pamatus Liverpulio Johno Mooreso universitetui - institucijai, kuri išaugo ir suklestėjo bei tebeteikia galimybes visiems.

Šiandien Liverpulio Johno Mooreso universitetas yra vienas didžiausių, dinamiškiausių ir į ateitį orientuotų universitetų JK, kuriame gyvybinga 25 000 studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių, 2500 darbuotojų ir 250 laipsnių kursai.

Saugumo studijų programą pristato Liverpulio Johno Mooreso universiteto Liverpulio pažengusiųjų apklausos studijų centras. Universitetas derina profesionaliai pripažintas kvalifikacijas su novatoriškais ir socialiai orientuotais kursais. Centras pasižymi išskirtine reputacija mokslinių tyrimų srityje. Akademinis personalas reguliariai prisideda prie pramonės žurnalų, patariamųjų grupių, vyriausybės politikos, taip pat reguliariai renkasi visuomenės dėmesį per spaudą ir transliuojamas žiniasklaidos priemones.

Apie „Liverpool“ pažengusiųjų politikų studijų centrą

Įkurtas 2015 m., Liverpulio pažengusiųjų studijų (LCAPS) centras turi didelę profesinę, praktinę ir akademinę patirtį. LCAPS naudojasi šia patirtimi vykdydama tyrimus ir rengdama mokymus policijos, nusikalstamumo prevencijos ir susijusių saugumo profesijų srityse.

„Liverpool“ pažengusiųjų politikų studijų centras vienija mokslinius tyrimus atliekančius darbuotojus iš viso universiteto.

LCAPS tarpdisciplininis mokymosi aplankas suteikia studentams ir praktikams įgūdžių, reikalingų reaguoti į sudėtingus šiuolaikinės policijos reikalavimus.

Plečiamas Liverpulio pažengusiųjų valstybinių studijų studijų dėstomų laipsnių portfelis, o LCAPS netrukus pasiūlys vieną išsamiausių akademinės policijos programų programų rinkinį.

Mokesčiai

Laipsnis Iki 2020 m. Gegužės 15 d Po 2020 m. Gegužės 15 d
Antrosios pakopos pažymėjimas: 3 150 svarų sterlingų / 3 950 JAV dolerių 3 495 USD / 4 370 USD
Antrosios pakopos diplomas: 5950 svarų sterlingų / 7 450 dolerių 6 595 £ / 8 245 USD
Meistrai: 8 850 svarų sterlingų / 11 065 USD 9 795 £ / 12 245 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. Skaityti mažiau