Statybos informacijos modeliavimas (BIM) projektavimo, statybos ir eksploatavimo srityse greitai tampa standartiniu pramonės metodu projektuojant, analizuojant ir valdant pastatų gyvavimo ciklą. Šiame kurse jūs išmoksite holistinį požiūrį į viską nuo projektavimo ir konstravimo iki priežiūros, eksploatavimo ir tvarumo pramonės ir tyrimų ekspertų, naudojant moderniausią BIM programinę įrangą. Jums taip pat bus naudingos reguliarios BIM ekspertų derybos ir glaudūs ryšiai su pramonės atstovais ir „BIM Regional Hub: South West“.

Praktinė patirtis ir pasaulinio lygio tyrimai

Unikali šio kurso bruožas yra ta, kad jūs turite galimybę pasistatyti BIM organizacinę strategiją ir BIM įgyvendinimo planą. Jūs taip pat suteiksite įmonėms BIM tyrimus, kurie turi tikrą verslo vertę, sukuriant organizacinę strategiją ir įgyvendinimo planą, siekiant užtikrinti, kad jų BIM ​​atitiktų verslo strategiją. Tuomet savo disertacijoje bus išsamiai išnagrinėta BIM tema pasirinkta tema.

Inžinerijos ir technologijos fakulteto patirtis išskiria šį kursą. Statybos informacijos modeliavimo (BIM) projektavimo ir eksploatavimo magistrantūra yra sudėtinga, nes mes padengiame daug pagrindų ir paruošiame jus visais BIM aspektais, taigi jūs esate geriau pasirengę įsidarbinti. Norėdami tai padaryti, mes padalijome kursą, taigi pusę jo teorijos ir pusės praktikos, naudodamiesi naujausiomis modeliavimo ir valdymo, analizės ir vizualizacijos priemonėmis. Išmoksite suprasti visą pastato gyvavimo ciklą, tyrinėsite novatoriškas tvarias ir bendradarbiavimo praktikas kuriant informacijos modeliavimą ir valdymą, išnagrinėsite esamas ir kylančias BIM problemas.

Vyriausybės statybų strategijoje sakoma, kad visi valstybės finansuojami projektai dabar turi atitikti BIM protokolą ir skatina greičiau priimti BIM. Tačiau trūkstant kvalifikuotų specialistų, kyla didelių kliūčių. Ši sparčiai auganti teritorija puikiai tinka visiems, norintiems reaguoti į šį iššūkį ir pasinaudoti galimybėmis.

Turinys

Pilnas magistro kursas apima 180 kreditų, suskirstytų į tris 60 kreditų etapus: antrosios pakopos studijų pažymėjimą, magistro diplomą ir magistro laipsnį. Mokiniai dirba laipsniškai per tris etapus ir privalo išlaikyti visus modulius kiekviename etape, kad galėtų pereiti į kitą. Studijuosite šiuos modulius:

  • BIM in Design Coordination (15 kreditų) - Sukurti pažangią BIM metodų supratimą, siekiant išgauti, analizuoti ir integruoti informaciją, siekiant padėti priimti sprendimus ir naudoti atitinkamus BIM įrankius.
  • BIM statybos darbuose (15 kreditų) - Atkreipia dėmesį į įvairius BIM metodus ir paraiškas statybos planavimo ir operacijų, įskaitant modeliavimas statybos grafikus ir logistiką, buildability prognozavimas ir susidūrimo aptikimo.
  • BIM versle ir praktikoje (30 kreditų) - galimybė tęsti studijas, glaudžiai susijusias su įmonės interesais, ir kaip jos naudoja BIM metodus ir protokolus. Jūs padėsite BIM organizaciniam strateginiam ir įgyvendinimo planui, kad užtikrintumėte jo suderinamumą su savo verslo strategija.
  • BIM operacijoje ir techninės priežiūros darbe (15 kreditų). Išnagrinėkite BIM vaidmenį statant ir eksploatuojant turtą bei techninę priežiūrą ir integruojant BIM-Facilities Management (FM) iššūkius.
  • Žemos / nulinio poveikio pastatai (15 kreditų) - Įvertina BIM vaidmenį projektuojant ir valdant patogius pastatus, kurie žymiai sumažina arba panaikina energijos vartojimą. Jūs įvertinsite mažas anglies dioksido išmetimo technologijas ir atsinaujinančiąsias technologijas, taikysite BIM, kad įvertintumėte pastatų aplinkosaugos veiksmingumą ir ištirtumėte L dalies, BREEAM, LEED ir EPC reitingų poveikį.
  • Statybos projektų valdymo praktika (15 kreditų) - Čia integruosite savo projekto vadovo įgūdžius pasirinkdami projekto atvejo analizę ir išanalizavę ją atsižvelgiant į aplinką, kliento tikslus, įgyvendinamumą, strategiją, įgyvendinimą ir paleidimą.
  • Statybos sutarčių teisė (15 kreditų) - išnagrinėja rizikos paskirstymą standartinių sutarčių sąlygų kontekste ir įvertina teisinių dokumentų, įskaitant ketinimų protokolus ir įkaito garantijas, vaidmenį.
  • Disertacija (60 kreditų). Šis modulis aprūpins ir padės jums atlikti savarankiškus mokslinius tyrimus, susijusius su statybų ir sukurtos aplinkos klausimais ir temomis.

Universitetas nuolat tobulina mūsų pasiūlymą atsakydamas į mūsų studentų ir kitų suinteresuotųjų šalių atsiliepimus, užtikrinant, kad mokymo programos būtų nuolat atnaujinamos, o mūsų absolventai turi reikiamų žinių ir įgūdžių realiame pasaulyje. Dėl to gali pasikeisti kursas. Jei bus patvirtinti jūsų kursų pakeitimai, mes jus informuosime.

Mokymasis ir mokymasis

Kurso metu naudojami įvairūs mokymo metodai, įskaitant paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus ir vadovėlius. Mes tikimės, kad mokysitės tiek grupėmis, tiek savarankiškai, taip pat naudosite internetinius išteklius. Programos komanda teikia visą paramą ir pagalbą, reikalaujančią jums ir skatinanti jus efektyviai mokytis.

Planinis mokymasis apima paskaitas, seminarus, vadovėlius, projektų priežiūrą, demonstracijas ir praktinius užsiėmimus, prižiūrimus BIM seminarus ir esminį skaitymą, atvejo analizės rengimą ir rašytines užduotis.

Patekimo reikalavimai

Paprastai reikalaujame, kad pagyrimo laipsnis būtų 2,2 ar didesnis, jei pastatytas aplinkos objektas, arba kitame objekte, kuriame yra aplinkosaugos patirtis.

Mes galime apsvarstyti pareiškėjus, kurie neatitinka įprasto įvažiavimo reikalavimų, bet turi atitinkamą profesinę patirtį ar kvalifikaciją. Savo paraiškoje turėtumėte išsamiai apibūdinti savo profesinę patirtį ir kvalifikaciją.

Anglų kalbos palaikymas

Jei atitiksite akademinius reikalavimus, bet jums prireiks papildomos paramos, kad kalbos įgūdžiai atitiktų reikiamą lygį, galbūt galėsite lankyti vieną iš mūsų ikiseansinių anglų kalbos kursų. Studentai, sėkmingai baigę ikiseansinį kursą, gali pereiti į pasirinktą studijų kursą, nekartodami IELTS ar jo ekvivalento.

Karjera / tolesnis tyrimas

Šis kursas skirtas sukurti naujos kartos BIM lyderius, pasirengusius dirbti su techniniais specialistais projektų komandose. Tai labai svarbu architektams, projektų vadovams ir statybos specialistams. Profesionalai, turintys BIM patirtį ir žinias, vis labiau siekia pramonės, akademinės bendruomenės, mokymo ir konsultavimo, ir šis kursas gali būti įvairių karjeros galimybių, įskaitant BIM dizainerių, BIM vadybininkų ir skaitmeninių inžinierių. Kita susijusi karjera apima mokymą ir mokslinius tyrimus tolesniame ir aukštojo mokslo, mokymo ir konsultavimo, pvz., BIM modeliavimo tarnybose. Jūs netgi galite pasirinkti sukurti savo BIM kompaniją.

Mūsų apdovanota karjeros tarnyba padeda plėtoti jūsų užimtumo potencialą teikiant karjeros konsultacijas, teikiant laisvų darbo vietų stažuotėms, įdarbinimo, darbo, pasaulinėms galimybėms, savanoriškos veiklos ir bendruomenės veiklai paslaugą, taip pat palaikant verslininkystės veiklą ir sudarant galimybes dalyvauti darbdavių renginiuose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University Of the West Of England, Bristol »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Rgs. 2020
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,000 GBP
Pagrindinis puslapis / Visas ES laikas: £ 7500 | Visas tarptautinis laikas: £ 13000 | Pradžia / Dalis laiko ES: £ 625 | Dalinis tarptautinis laikas: £ 1083
Deadline
Lapk. 1, 2020
Liepa 15, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2020
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2020
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020
End Date