Apie

Statybos informacijos modeliavimas (BIM) projektavime, statyboje ir operacijose greitai tampa pramonės standartiniu požiūriu į pastato gyvavimo ciklo projektavimą, analizę ir valdymą. Šio kurso metu jūs išmoksite visapusišką požiūrį į viską, nuo dizaino ir statybos iki techninės priežiūros, veikimo ir tvarumo iš pramonės ir mokslinių tyrimų ekspertų, kurie naudoja state-of-the-art BIM programinę įrangą. Jūs taip pat gausite nuolatines derybas su BIM ekspertais ir glaudžius ryšius su pramone ir BIM regioniniu centru: Pietvakarių.

Praktinė patirtis ir pasaulinio lygio tyrimai

Unikali šio kurso bruožas yra ta, kad jūs turite galimybę pasistatyti BIM organizacinę strategiją ir BIM įgyvendinimo planą. Jūs taip pat suteiksite įmonėms BIM tyrimus, kurie turi tikrą verslo vertę, sukuriant organizacinę strategiją ir įgyvendinimo planą, siekiant užtikrinti, kad jų BIM ​​atitiktų verslo strategiją. Tuomet savo disertacijoje bus išsamiai išnagrinėta BIM tema pasirinkta tema.

Turinys

Pilnas magistro kursas apima 180 kreditų, suskirstytų į tris 60 kreditų etapus: antrosios pakopos studijų pažymėjimą, magistro diplomą ir magistro laipsnį. Mokiniai dirba laipsniškai per tris etapus ir privalo išlaikyti visus modulius kiekviename etape, kad galėtų pereiti į kitą. Studijuosite šiuos modulius:

  • BIM in Design Coordination (15 kreditų) - Sukurti pažangią BIM metodų supratimą, siekiant išgauti, analizuoti ir integruoti informaciją, siekiant padėti priimti sprendimus ir naudoti atitinkamus BIM įrankius.
  • BIM statybos darbuose (15 kreditų) - Atkreipia dėmesį į įvairius BIM metodus ir paraiškas statybos planavimo ir operacijų, įskaitant modeliavimas statybos grafikus ir logistiką, buildability prognozavimas ir susidūrimo aptikimo.
  • BIM versle ir praktikoje (30 kreditų) - galimybė tęsti studijas, glaudžiai susijusias su įmonės interesais, ir kaip jos naudoja BIM metodus ir protokolus. Jūs padėsite BIM organizaciniam strateginiam ir įgyvendinimo planui, kad užtikrintumėte jo suderinamumą su savo verslo strategija.
  • BIM operacijoje ir techninės priežiūros darbe (15 kreditų). Išnagrinėkite BIM vaidmenį statant ir eksploatuojant turtą bei techninę priežiūrą ir integruojant BIM-Facilities Management (FM) iššūkius.
  • Žemos / nulinio poveikio pastatai (15 kreditų) - Įvertina BIM vaidmenį projektuojant ir valdant patogius pastatus, kurie žymiai sumažina arba panaikina energijos vartojimą. Jūs įvertinsite mažas anglies dioksido išmetimo technologijas ir atsinaujinančiąsias technologijas, taikysite BIM, kad įvertintumėte pastatų aplinkosaugos veiksmingumą ir ištirtumėte L dalies, BREEAM, LEED ir EPC reitingų poveikį.
  • Statybos projektų valdymo praktika (15 kreditų). Čia jūs integruojate savo projekto vadybininko įgūdžius pasirinkdami projekto atvejo analizę ir analizuodami ją aplinkos atžvilgiu, kliento tikslams, įgyvendinamumui, strategijai, įgyvendinimui ir užsakymui.
  • Statybos sutarčių teisė (15 kreditų) - išnagrinėja rizikos paskirstymą standartinių sutarčių sąlygų kontekste ir įvertina teisinių dokumentų, įskaitant ketinimų protokolus ir įkaito garantijas, vaidmenį.
  • Disertacija (60 kreditų). Šis modulis aprūpins ir padės jums atlikti savarankiškus mokslinius tyrimus, susijusius su statybų ir sukurtos aplinkos klausimais ir temomis.

Universitetas nuolat tobulina mūsų pasiūlymą atsakydamas į mūsų studentų ir kitų suinteresuotųjų šalių atsiliepimus, užtikrinant, kad mokymo programos būtų nuolat atnaujinamos, o mūsų absolventai turi reikiamų žinių ir įgūdžių realiame pasaulyje. Dėl to gali pasikeisti kursas. Jei bus patvirtinti jūsų kursų pakeitimai, mes jus informuosime.

Mokymasis ir mokymasis

Kurso metu naudojami įvairūs mokymo metodai, įskaitant paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus ir vadovėlius. Mes tikimės, kad mokysitės tiek grupėmis, tiek savarankiškai, taip pat naudosite internetinius išteklius. Programos komanda teikia visą paramą ir pagalbą, reikalaujančią jums ir skatinanti jus efektyviai mokytis.

Planinis mokymasis apima paskaitas, seminarus, vadovėlius, projektų priežiūrą, demonstracijas ir praktinius užsiėmimus, prižiūrimus BIM seminarus ir esminį skaitymą, atvejo analizės rengimą ir rašytines užduotis.

Mokslo laikas

Daugelį modulių mokome per penkis oficialius "kontaktinius blokus" ištisus metus, kiekvieną bloką per dieną. Tarp blokų mes tikimės, kad atliksite skaitymo ir kitas užduotis, kad sustiprintumėte savo supratimą apie problemas ir užbaigtumėte kursinius darbus bei praktiką.

Vertinimas

Mes naudojame įvairius vertinimo metodus, tačiau jūsų žinios išbandomos daugiausia per BIM "realaus gyvenimo" projektus, daugiausia dėmesio skiriant įvairiems aplinkos gyvavimo ciklo aspektams, įskaitant projektavimą, statybą, eksploatavimą ir techninę priežiūrą. Mes taip pat įvertinome raštu, kursinius darbus ir žodinius pristatymus.

Karjera / tolesnis tyrimas

Šis kursas skirtas sukurti naujos kartos BIM lyderius, pasirengusius dirbti su techniniais specialistais projektų komandose. Tai labai svarbu architektams, projektų vadovams ir statybos specialistams. Profesionalai, turintys BIM patirtį ir žinias, vis labiau siekia pramonės, akademinės bendruomenės, mokymo ir konsultavimo, ir šis kursas gali būti įvairių karjeros galimybių, įskaitant BIM dizainerių, BIM vadybininkų ir skaitmeninių inžinierių. Kita susijusi karjera apima mokymą ir mokslinius tyrimus tolesniame ir aukštojo mokslo, mokymo ir konsultavimo, pvz., BIM modeliavimo tarnybose. Jūs netgi galite pasirinkti sukurti savo BIM kompaniją.

Mūsų apdovanojimai už karjeros tarnybą padeda jums plėtoti savo užimtumo potencialą karjeros koučingo, stažuočių, darbo vietų, visuotinių galimybių, savanoriškos veiklos ir bendruomenės veiklos, taip pat verslo verslumo ir galimybių dalyvauti darbdavių renginiuose.

Patekimo reikalavimai

Paprastai reikalaujame, kad pagyrimo laipsnis būtų 2,2 ar didesnis, jei pastatytas aplinkos objektas, arba kitame objekte, kuriame yra aplinkosaugos patirtis.

Mes galime apsvarstyti pareiškėjus, kurie neatitinka įprasto įvažiavimo reikalavimų, bet turi atitinkamą profesinę patirtį ar kvalifikaciją. Savo paraiškoje turėtumėte išsamiai apibūdinti savo profesinę patirtį ir kvalifikaciją.

Anglų kalbos reikalavimas

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums taip pat reikės parodyti savo anglų kalbos žinias. Šio kurso atveju Britanijos tarybos tarptautiniame anglų kalbos testo (IELTS) paprastai reikalaujame, kad bendras įvertinimas būtų 6,5 ir ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno komponento.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University Of the West Of England, Bristol »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
12,500 GBP
Pagrindinis puslapis / ES visą darbo dieną: £ 7000 | Tarptautinis pilnas laikas: £ 12500 | Pagrindinis puslapis / ES vakarienė: £ 583 | Tarptautinis neakivaizdinis mokymasis: 1042 svarai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date