Magistrantūros studijų ir mokymo programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mokymo ir studijų programos MS yra 30 kreditų lankstus studijų programa, apimanti daugybę švietimo praktikos sričių. Studentai, turintys didelį susidomėjimą arba pradinį sertifikavimą turinio ar laipsnio lygmeniu, gali specializuotis šioje srityje, siekdami tobulinti savo žinias ir gilinti savo įgūdžius rengiant mokymo programas.

Ši programa yra lanksti visų programų, tarp jų ir tarptautinių studentų. Kiekviena studijų programa yra sukurta atskirai su patarėju konkrečioje turinio mokymo srityje ir (arba) ypatingos svarbos srityse.

Koks yra paraiškos pateikimo terminas?

Nėra griežto paraiškos pateikimo termino. Tie, kurie nori kreiptis dėl Švietimo mokyklos stipendijos, turėtų būti taikomi iki kito rudens semestro sausio 15 d. Mes taip pat siūlome šį terminą kitiems, nors paraiškos yra nuolat peržiūrimos. Paraiškos nagrinėjamos rudenį, pavasarį ar vasarą. Švietimo mokyklos stipendijos klausimai turėtų būti nukreipti į Angela Flanagan (315-443-4754).

Norėdami gauti bendros informacijos apie aukštąjį išsilavinimą ir studijas, susisiekite su Speranza Migliore adresu gradrcrt@syr.edu arba 315-443-2505.

Programos kontaktas

Cherri Wells
cwells@syr.edu
315-443-9659

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2018

Apie mokyklą

The mission of the Syracuse University School of Education is to prepare thoughtful and socially just leaders who bridge scholarship and practice. Through collaborative partnerships and multifaceted i ... Skaityti daugiau

The mission of the Syracuse University School of Education is to prepare thoughtful and socially just leaders who bridge scholarship and practice. Through collaborative partnerships and multifaceted inclusive approaches, we enhance student learning and success, physical activity and health, and mental health and wellbeing across communities. Skaityti mažiau