Apžvalga

Mokymo ir studijų programos MS yra 30 kreditų lankstus studijų programa, apimanti daugybę švietimo praktikos sričių. Studentai, turintys didelį susidomėjimą arba pradinį sertifikavimą turinio ar laipsnio lygmeniu, gali specializuotis šioje srityje, siekdami tobulinti savo žinias ir gilinti savo įgūdžius rengiant mokymo programas.

Ši programa yra lanksti visų programų, tarp jų ir tarptautinių studentų. Kiekviena studijų programa yra sukurta atskirai su patarėju konkrečioje turinio mokymo srityje ir (arba) ypatingos svarbos srityse.

Koks yra paraiškos pateikimo terminas?

Nėra griežto paraiškos pateikimo termino. Tie, kurie nori kreiptis dėl Švietimo mokyklos stipendijos, turėtų būti taikomi iki kito rudens semestro sausio 15 d. Mes taip pat siūlome šį terminą kitiems, nors paraiškos yra nuolat peržiūrimos. Paraiškos nagrinėjamos rudenį, pavasarį ar vasarą. Švietimo mokyklos stipendijos klausimai turėtų būti nukreipti į Angela Flanagan (315-443-4754).

Norėdami gauti bendros informacijos apie aukštąjį išsilavinimą ir studijas, susisiekite su Speranza Migliore adresu gradrcrt@syr.edu arba 315-443-2505.

Programos kontaktas

Cherri Wells
cwells@syr.edu
315-443-9659

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Syracuse University - School of Education »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date