Magistrantūros studijų programa, magistrantūros studijų diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Siekdami tų, kurie jau dirba būsto sektoriuje, mūsų būsto studijų kursas padės jums toliau plėtoti savo karjerą. Akredituotas Privilegijuotojo būsto institutas, programa apima visus būsto paslaugų aspektus, įskaitant:

 • palaikyti bendruomenes
 • valdymas ir teisė
 • būsto organizacijos
 • sveikata ir gerovė

Siekdami geresnio aprūpinimo būstu visiems, įgysite pažangių žinių ir kompetencijų, kurių reikia norint spręsti problemas, susijusias su būstu ir benamiais Škotijoje ir visoje Jungtinėje Karalystėje. Jūs pateksite į naujausias idėjas ir diskusijas būsto srityje.

Šis maršrutas susideda iš vienkartinių mokymo sesijų miesteliuose su reikšmingu internetinio tyrimo elementu, suteikiant jums idealią mokymosi patirtį tokiu formatu, kuris yra prieinamas ir įdomus.

Jums bus mokoma mokslininkų grupė, kuri išsamiai apibūdins daugialypį būsto, mokslinių tyrimų, politikos ir praktikos pobūdį. Mūsų moksliniuose tyrimuose vadovaujamas mokymas remiasi mūsų specialistų patirtimi analizuojant politiką, benamystę ir būsto teises, socialinę teoriją, būsto ir žemės rinkos analizę.

Kursas visiškai integruoja visas akademines ir praktines profesinės kvalifikacijos Chartijos būsto institutas. Mes padėsime jums tobulinti įgūdžius, reikalingus jūsų karjerai tobulinti socialinės, privačios ir savanoriškos būsto organizacijoms labai konkurencingame amžiuje. Baigę studijas, absolventai paprastai labai greitai suranda reikiamą darbą.

Ar jau turite antrosios pakopos studijų diplomą?

Mes galime laimingai patenkinti visus, kurie nori grįžti ir išplėsti savo kvalifikaciją magistrantams čia University of Stirling . Taip pat yra galimybių atlikti savarankišką modulį, kad užbaigtumėte savo magistrantūros būsto studijas.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Privilegijuotojo būsto institutas yra profesionalus būstas ir patvirtina mūsų būsto studijų kursą

# 2 Tave mokys akademikų komanda, turinti didelę patirtį būsto sektoriuje ir pasaulinio lygio mokslinių tyrimų įrašuose

# 3 Daugelis Škotijos studentų turi teisę gauti SAAS magistrantūros kreditą, kuris apima mokesčius už magistrantūros diplomo elementus

Profesinės akreditacijos

Privilegijuotas būsto institutas yra profesionalus būstas ir patvirtina Stirlingo būsto studijų programą. Sėkmingai baigus diplomą, jūs būsite patenkinti narystės "Chartered Institute of Housing" reikalavimams.

Kurso informacija

Antrosios pakopos studijų diplomas mokomas per dvejus metus, o jūs mokysite šešis akademinius modulius.

Jūs galite sukaupti visą magistro laipsnį 180 kreditų etapais arba išeiti bet kuriame etape ir gauti apdovanojimą:

 • šeši moduliai plius disertacija 180 kreditų (SCQF 11 lygis) - jums bus suteiktas magistro laipsnis ir atitiks reikalavimus, susijusius su įmonių narystėmis Chartered Institute of Housing
 • šeši moduliai 120 kreditų (SCQF 11 lygis) - jums bus suteiktas magistrantūros diplomas ir bus patenkinti reikalavimai narystės įstatuose Chartered Institute of Housing
 • Trys 60 kreditų moduliai (SCQF 11 lygis) - jums bus suteiktas magistrantūros pažymėjimas

Mokymas

Rugsėjo pradžioje pradėsite tris dienas, kad pradėtumėte kursą. Tada akademinis mokymasis atliekamas per privačių studijų ir interaktyvių internetinių sesijų derinį. Kiekvieno akademinio modulio pradžioje ir vizitų programa yra kampusiečio diena. Žinoma, reikalingas visiškas dalyvavimas.

Daugeliu atvejų jūs turite lankstumo, dėl kurio galite studijuoti, ir jums nereikia keliauti į Stirlingą, kad galėtų naudotis internetinėmis klasėmis. Įsitikinkite, kad jūsų IT specifikacija atitinka kurso reikalavimus. Tačiau galite naudotis IT infrastruktūra miesteliu.

Vertinimas

Vertinimas apima įvairias formas, įskaitant esė, ataskaitas, grupinį darbą ir seminaro pristatymą. Kiekviename modulyje yra vienas ar du vertinimai, o ne semestro egzaminų pabaiga.

Kiekvienas, kuris baigia antrosios pakopos studijų diplomo reikalavimus, gali užsiregistruoti tolesniam studijų laikotarpiui į magistrantūros studijas. Tam reikės baigti disertaciją, pagrįstą moksliniais tyrimais, arba pažangių refleksinių įgūdžių demonstravimą.

Klasės valandos

Klasės vyksta daugiausia antradieniais pirmaisiais metais ir ketvirtadieniais antraisiais metais, likusiai savaitės daliai - privačiam tyrimui. Neakivaizdinio studijų prilyginimas vidutiniškai maždaug 18 valandų, įskaitant visus struktūrinius mokymus, asmeninius tyrimus ir vertinimus.

Kursų direktorius

Dr Vikki McCall, kurso direktorius

44 (0) 1786 467681

housingstudies@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

Magistrantūra

 • Užsienyje: 13 650 svarų sterlingų
 • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų

PG diplomas

 • Užsienyje: 9 100 svarų sterlingų
 • Namai / ES: 4 200 svarų sterlingų

PG sertifikatas

 • Užsienyje: 4,550 svarų sterlingų
 • Namai / ES: 2 100 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau