Magistrantūros studijų programos anglų kalbos mokėjimas kitomis kalbomis (TESOL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

TESOL magistrantūra suteikia studentams galimybę integruoti anglų kalbos mokymo teoriją ir praktiką kitų kalbų garsiakalbiams, lanksčiai pasirenkant dominančius modulius ir naudingą savo būsimą karjerą.

Anglų kalbos mokymas kitų kalbų kalbėtojams (TESOL) yra vienerių metų kursas, kurį veda anglų kalbos mokymo skyrius. Ji skirta tiek patyrusiems anglų kalbos mokytojams, tiek tiems, kurie svarsto karjerą anglų kalbos mokyme.

Pabrėžia

Stovykloje

 • Sutelkite savo studijas į savo konkrečią dominančią sritį ir gaukite geresnį teorinį ir praktinį supratimą apie praktikuojančių asmenų iššūkius ir galimybes šioje srityje.
 • Be privalomų modulių, pasirinkite tris papildomus modulius ir disertacijos temą, kad sukurtumėte savo studijas, kad ištirtumėte savo interesus.
 • Prisijunkite prie patyrusių praktikų ir mokslininkų anglų kalbos mokymo bendruomenėje, su galimybėmis dalyvauti vykstančiuose profesinio tobulėjimo renginiuose ir kasmetinėje anglų kalbos akademinio tikslo konferencijoje.
 • Integruoti teoriją ir praktiką - aptarti teorines koncepcijas ir sistemas mažose grupėse ir taikyti jas praktiniais vertinimais ir tarpusavio mokymo sesijomis.
 • Įtraukti ir apmąstyti naują kalbų mokymosi patirtį kaip programos dalį, kad įgytumėte 360 laipsnių požiūrį į kalbų mokymą ir mokymąsi.

Prisijungęs

 • Programa, kurioje yra dvi pradžios datos (sausio ir rugsėjo mėn.), Leidžia dirbti lanksčiai ne visą darbo dieną, tačiau taip pat suteikia jums daug galimybių bendrauti su universiteto ir kitais nuotolinio mokymosi studentais. Galite pasirinkti studijuoti PG Cert (60 kreditų), PG Dip (120 kreditų) arba visą magistro laipsnį.
 • Sutelkite savo studijas savo konkrečiose dominančiose srityse, pasirinkdami pasirinktinius modulius ir disertacijos pavadinimą, ir gaukite geresnį teorinį ir praktinį supratimą apie praktikuojančių asmenų iššūkius ir galimybes.
 • Jūs turėsite galimybę užbaigti dviejų savaičių gyvenamuosius kursus St Andrews, kad suteiktumėte jums galimybę dalyvauti St Andrews bendruomenėje ir dirbti su savo darbuotojais.
 • Prisijunkite prie patyrusių praktikų ir mokslininkų anglų kalbos mokymo bendruomenėje, su galimybėmis dalyvauti vykstančiuose profesinio tobulėjimo renginiuose ir kasmetinėje anglų kalbos akademinio tikslo konferencijoje.
 • Jūs integruosite teoriją ir praktiką: aptarsite teorines koncepcijas ir sistemas per internetinius forumus ir internetinius seminarus ir pritaikykite juos praktiniais vertinimais ir grupiniu darbu.

Mokymo formatas

Stovykloje

Per pirmuosius dvejus programos semestrus mokysite įvairius dėstomus modulius, kurie pristatomi paskaitų, seminarų, samouczku ir ne klasės užsiėmimų deriniu.

Šiuose moduliuose jūs integruosite teoriją ir praktiką diskutuodami ir kritikuodami teorines koncepcijas ir sistemas, o po to jas pritaikydami įvairiais praktiniais vertinimais. Vertinimai apims:

 • rašytinės užduotys,
 • pristatymai,
 • mokymo planų rengimą, \ t
 • pastebėtos mokymo sesijos.

Prisijungęs

Programos ilgį gausite įvairių mokomų modulių, kurie pristatomi įvairiais būdais, pvz., Įrašytos paskaitos, įrašytos mini paskaitos, internetiniai pokalbių kambariai, podcast'ai, vadovaujamas rašymas, keletas seminarų ir intensyvių atsiliepimų sesijų apie savo darbą.

Šiuose moduliuose jūs integruosite teoriją ir praktiką diskutuodami ir kritikuodami teorines koncepcijas ir sistemas, o po to jas pritaikydami įvairiais praktiniais vertinimais. Vertinimai apima rašto darbus, pristatymus, mokymo planų rengimą ir grupinį darbą su studentais, gyvenančiais kitose pasaulio dalyse.

Moduliai

Šios programos moduliai turi skirtingus pristatymo ir vertinimo metodus.

Privalomas

 • Mokytojams skirtas veiksmų tyrimas: suteikia mokymosi patirties, kurioje galite apsvarstyti kitų studijų modulių koncepcijas ir teorijas ir sujungti jas su klasių praktika. Modulyje nagrinėjama klasių praktikų apmąstymų ir veiksmų tyrimų bendroji vertė, suteikianti galimybę kalbų mokytojams suprasti savo klasių kontekstą ir planuoti atsakymus į iššūkius šiose situacijose.
 • Kalbų mokymo metodika: nagrinėja teorijas, kurios informuoja mokymo praktiką ir analizuoja jų poveikį mokymosi būdams, naudojamai medžiagai, mokytojo vaidmeniui ir klasei. Tai labai svarbu visiems tiems, kurie siekia geriau suprasti savo mokymo aplinką ir tiems, kurie turi galimybę daryti įtaką mokymo aplinkai.
 • Kalbų mokytojų kalbotyra: suteiks jums įgūdžių, reikalingų rašytiniam diskursui apibūdinti ir analizuoti. Ji neprisiima išankstinių žinių apie kalbotyrą ir siekia supažindinti jus su pasirinktomis pagrindinėmis sąvokomis, susijusiomis su anglų kalbos mokymu. Jūs gausite tinkamas terminologijas ir metodus gramatinių terminų ir struktūrų analizei ir aprašymui.
 • Antrosios kalbos įsigijimas: pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kaip sekančios kalbos išmokamos po pirmosios kalbos, ištiriant SLA teorijos raidą. Tada apsvarstysite, kaip ši teorija informuoja mokymą.
 • Mokymas ir tyrimas: padeda suprasti griežto TESOL srities mokslinių tyrimų klausimo ypatumus, taip pat apsvarstyti, kaip kurti, bandyti ir apsvarstyti įvairių duomenų rinkimo priemonių veiksmingumą. Modulyje taip pat pateikiamos rekomendacijos ir diskusijos dėl skirtingų etinių aspektų, atliekant klasėje atliekamus tyrimus, taip pat svarbūs disertacijos rašymo etapai.

Neprivaloma

Iš šio sąrašo pasirinksite tris pasirinktinius modulius:

 • Vertinimas ir vertinimas: išsamiai supranta pagrindines skirtingų testavimo ir vertinimo metodų sąvokas anglų kalbos mokymo ir mokymosi srityse.
 • Vidutinė anglų kalbos instrukcija: suteikia jums supratimą apie anglų kalbos, kaip akademinės studijos, tarptautinės kalbos prieštaravimus ir sudėtingumą, susijusį su anglų kalbos, kaip mokymo kalbos, vartojimu tiek akademinių dalykų dėstytojų, tiek besimokančiųjų požiūriu. Anglų kalba kaip antroji kalba.
 • Anglų kalba akademiniams tikslams: studentams, atvykstantiems studijuoti bakalauro ar antrosios pakopos laipsnį per anglų kalbą, rengimas ir rėmimas yra vienas iš sudėtingiausių, bet naudingiausių darbo vietų kalbų mokymo srityje. Norint tai padaryti, EAP mokytojas turi suprasti aukštojo mokslo kontekstą; pagrindiniai principai, kuriais grindžiamas mokymasis universitete; tekstai ir diskursas skirtingų disciplinų, vertinimo teorijų ir praktikos bendruomenėse; efektyviausius metodus ir medžiagas, skatinančius studentus ir padėti jiems į diskurso bendruomenę.
 • Jaunų mokinių mokymas: nagrinėja vaikų vystymosi ir mokymosi teorijas, kurios yra esminės norint suprasti antrosios kalbos mokymąsi, ty vaikus nuo 4 iki 7 metų, 8–11 metų ir 12–18 metų. mokymo priemonių, mokymo stilių ir klasių valdymo.
 • Technologijos mokymui: supažindinama su pagrindinėmis kalbos mokymo teorijomis, koncepcijomis ir praktika. Jūs galėsite kritiškai apsvarstyti įvairių technologijų rūšių vaidmenį ir paskirtį švietime įvairiuose nustatymuose, kad nustatytumėte ir konceptualizuotumėte problemas savo profesinėje aplinkoje.

Pasirenkami moduliai gali keistis kiekvienais metais, o kai kurie gali leisti tik ribotą skaičių studentų.

Disertacija

Disertacijai pasirinksite temą, kuri jus domina ir jūsų būsimą karjerą. Skaitysite susijusią literatūrą ir atliksite savo temos nepriklausomus tyrimus.

Studentų disertacijas prižiūrės mokymo komandos nariai. Priežiūros institucijos teiks rekomendacijas per visą mokslinių tyrimų procesą, padedant jums suformuluoti tinkamą tyrimo hipotezę. Jie teiks patarimus dėl atitinkamos literatūros ir kaip efektyviai planuoti savo laiką.

Baigta ne daugiau kaip 15 000 žodžių disertacija turi būti pateikta iki nustatytos datos rugpjūčio mėn.

Jei nuspręsite neužbaigti magistrantūros apdovanojimui reikalingo disertacijos, yra išvykimo apdovanojimų, kurie leidžia tinkamai kvalifikuotiems kandidatams gauti antrosios pakopos studijų diplomą. Pasirinkę išvykimo apdovanojimą, baigsite savo studijų pakopą antrojo semestro pabaigoje ir gausite PGDip vietoj MSc.

Čia išvardyti moduliai yra orientaciniai ir nėra jokių garantijų, kad jie įvyks 2019 m.

Karjera

TESOL absolventai yra aprūpinti įvairiais įgūdžiais ir patirtimi, leidžiančiais jiems atlikti įvairius vaidmenis. Dauguma TESOL studentų dirba švietimo srityje, kaip mokytojai arba dėstytojai, kaip mokslininkai arba kaip politikos formuotojai. Kiti absolventai dirba leidybos, žurnalistikos ir vadybos srityse.

Karjeros centras visiems studentams teikia patarimus apie dėstomą antrosios pakopos kursą ir teikia renginių programą, padedančią studentams ugdyti jų įsidarbinimo įgūdžius.

Patekimo reikalavimai

 • Geras 2,1 garbės bakalauro laipsnis atitinkamoje disciplinoje arba didelė profesinė ar kita atitinkama patirtis Jei studijote savo pirmąjį laipsnį už JK ribų, žr. Tarptautinius reikalavimus.
 • Ankstesnio alternatyvaus mokymosi, pavyzdžiui, profesinės kvalifikacijos ar pažymėjimų, įrodymai.
 • Anglų kalbos mokėjimas.

Nurodytos kvalifikacijos nurodo minimalius atvykimo reikalavimus. Kai kurios akademinės mokyklos paprašys pareiškėjų pasiekti gerokai aukštesnius nei minimalius ženklus. Nurodytų įvežimo reikalavimų gavimas jums neužtikrins vietos, nes Universitetas atsižvelgia į visus kiekvieno prašymo aspektus, įskaitant, kai tinka, rašymo pavyzdį, asmeninį pareiškimą ir patvirtinamuosius dokumentus.

Paraiškos reikalavimai

 • CV
 • asmeninė žinutė (500 žodžių),
 • dvi originalios nuorodos (iš kurių bent viena turi būti akademinė),
 • akademiniai nuorašai ir laipsnio pažymėjimai,
 • įrodymai apie anglų kalbos mokėjimą (reikalaujama, jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba).

Trukmė

Campus: vienerių metų dieninės studijos. 2019 m. Rugsėjo 9 d.

Dabar naršo: nuo dviejų iki penkerių metų darbo ne visą darbo dieną. 2019 m. Rugsėjo 9 d. Studentams, pradedantiems nuo 1 semestro; 2020 m. Sausio 20 d. Studentams, pradedantiems nuo 2 semestro.

Finansavimas

Neseniai atlikta nuolaida

University of St Andrews siūlo 10% nuolaidą studentams, turintiems teisę baigti studijas arba kurie per pastaruosius trejus akademinius metus baigė studijas, ir pradeda antrosios pakopos studijų programą su University of St Andrews .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Skaityti daugiau

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Skaityti mažiau