Magistrantūros studijos MAI - inovacijos ir tarptautinis pirkimas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Svarbiausia yra inovacijų surinkimas

Pirkimas buvo susijęs su pigiausiomis kainomis. Tai jau nebėra. Šiandien pirkimas yra susijęs su darbu su strateginiais tiekėjais, kad būtų galima užfiksuoti naujoves ir kuo greičiau jas įgyvendinti.

Dabar pagrindinis dėmesys skiriamas inovacijų surinkimui ir greitam rinkai, o pirkimo vaidmuo tapo labai strateginis. Pagrindiniai tiekėjai dabar tapo tikra pasiūlymo jėga. Šiam pokyčiui reikalinga visiškai kitokia pirkimo specialistų veislė.

MAI siūlo keletą mokymo kursų perkant. Daugiašalės įmonės pripažįsta, kad MAI yra pirmaujanti pirkimų ir inovacijų surinkimo naujiems produktams kūrimo amžius.

Kodėl verta rinktis šią programą?

Visuotinė įmonės vizija

Skersiniai kursai leidžia MAI absolventams vystytis kitomis funkcijomis: rinkodara, strategija, produktų kūrimas ir kt.

Tinklo stiprumas

Šis profesionalus tinklas, kuriame dirba daugiau nei 4000 absolventų - dauguma jų dirba didelėse korporacijose - yra vienintelė absolventų bendruomenė, turinti tiek daug pirkimų vadovų Europoje. Ji taip pat yra „KEDGE“ absolventų tinklo dalis, kuri suburia daugiau nei 60 000 absolventų iš viso pasaulio.

Įmonių pripažinta programa

Darbuotojai nuolat bendrauja su MAI, kad galėtų pasiūlyti stažuotes ir nuolatines pareigas studentams ir absolventams.

Realios darbo sąlygos

Studentai susiduria su realaus darbo sąlygomis, daugiausia dėmesio skiriant asmeninei atskaitomybei ir įgalinimui. Paskaitos priklauso nuo kasdienio verslo atvejų, grupinio darbo, pristatymų, realių programų pratybų, vaidmenų, suvestinių ataskaitų ir kt.

Stipendijos

KEDGE, mes tvirtai tikime, kad su finansavimu susijusios problemos neturėtų kliudyti studentams patekti į pasirinktą kursą.

Pripažįstame, kad laipsnis reikalauja motyvacijos, taip pat asmeninio ir finansinio įsipareigojimo. Siekdama padėti jums sukurti savo kelią į savo svajonių karjerą, mokykla siūlo įvairias stipendijas ambicingiems ir talentingiems tarptautiniams studentams.

Kas gali kreiptis dėl stipendijos?

Šias stipendijas gali gauti tik ne Prancūzijos studentai, kurie kreipiasi į mūsų tarptautinę BBA, mūsų specializuotą magistrantūrą ir mūsų magistro laipsnį „Grande Ecole“. Mainų studentai negali gauti šių stipendijų.

Ankstyvoji paukščių stipendija

Ankstyvojo paukščių nuolaidų laikotarpiu gautos paraiškos bus mokamos 10% nuolaida . Kad galėtų dalyvauti, studentai privalo pateikti visus reikiamus dokumentus, skirtus jų paraiškai, iki 2019 m. Vasario 28 d.

Ankstyvųjų paukščių nuolaidos gali būti kaupiamos su stipendijomis, pagrįstomis nuopelnais.

Stipendijos už nuopelnus

Akademiškai apdovanoti studentai gali kreiptis dėl nuopelnų, susijusių su nuopelnais: „ Sėkmės stipendija“ arba „ Akademinės kompetencijos stipendija“ . Norėdami paremti jų paraiškas, kandidatai į „Merit“ stipendijas turi pateikti motyvacijos pareiškimą ir jų akademinių pasiekimų įrodymą.

Abi „Merit“ stipendijos skirtos išskirtinai talentingiems studentams. Jūsų paraiška bus vertinama pagal du kriterijus: pokalbio su mūsų akademine komanda ir interviu bei akademinį įrašą (GPA, GMAT, GRE ir kt.).

Siekiant paremti jų paraiškas, studentai turėtų pateikti motyvacijos pareiškimą ir bet kokį akademinės kompetencijos įrodymą ar ne mokymo programų pasiekimus.

Sėkmės stipendija

15% nuolaida mokestis už mokslą

Akademinės kompetencijos stipendija

20% nuolaida mokestis už mokslą

Už nuopelnus pagrįstos stipendijos nėra kaupiamos (ty vienam studentui gali būti suteikta tik viena nuopelnų stipendija), tačiau gali būti kaupiama su „Early Bird“ stipendija iki 2019 m. Vasario 28 d.

Kristen Hoey stipendija - ISLI MSc

Ši stipendija yra skirta studentams iš Jungtinių Amerikos Valstijų , turinčių JAV universiteto laipsnį , norintiems prisijungti prie ISLI magistrantūros programos . Ši stipendija skiriama atmintyje „Kirsten Hoey“, talentingas ISLI programos absolventas. Kiekvienais metais tam tikras skaičius amerikiečių studentų, turinčių puikių mokslo įrašų, gaus 50% nuolaidą už mokslą . Kad studentai būtų tinkami, jie turės pateikti motyvacinį laišką internete, kuris bus pateiktas Kirsten HOEY šeimai ir MSc programos direktoriui.

„Kristen Hoey“ stipendija negali būti sujungta su kitomis stipendijomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

KEDGE Business School is a benchmark French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 2 in China (Shanghai and Suzhou), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner ca ... Skaityti daugiau

KEDGE Business School is a benchmark French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 2 in China (Shanghai and Suzhou), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Skaityti mažiau
Bordo , Marseilis , Paryžius , Tulonas , Sudžou , Šanchajus , Dakaras , Lozanos + 7 Daugiau Mažiau

Akreditacijos