Magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymas yra skirtas dabartiniams ir būsimiems anglų kalbos mokytojams, kurie save laiko potencialiais kalbos mokymo skyrių ar mokyklų vadovais. Šis magistrantūros kursas yra vienas iš tik kelių tokių laipsnių Jungtinėje Karalystėje.

Per šį magistrantūros studijų programą sužinosite pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus profesiniam anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokytojui. Be to, išsiugdysite kompetencijas valdyti daugiakultūrę darbo aplinką per modulius, kuriuos moko tarptautiniu mastu pripažintas University of Stirling valdymo mokyklos University of Stirling .

Mes esame čia pradedantiesiems ir patyrusiems mokytojams

Mes orientuojamės į naujokų ir patyrusių mokytojų rengimą, teorijos ir praktikos balansavimą bei inovacinį požiūrį į mokymą, kuris apima specialią paramą anglų kalbos, kuri nėra anglų kalbos.

Pradedančiųjų mokytojai (turintys mažiau nei dvejų metų patirtį) gilinasi į teoriją ir mokslinius tyrimus, kuriais grindžiamas anglų kalbos mokymas, taip pat mokymo metodika. Patyrę mokytojai, kurie ketina pereiti į vadovaujamą padėtį, gaus naudos iš įvairių modulių pasirinkimų. Mokymas yra derinamas su valdymo įgūdžių, susijusių su daugiakultūrine darbo aplinka, kurios šiandien paprastai susiduria kalbų mokymo srityje, įgūdžius. Jūsų turinio turinys skirsis atsižvelgiant į jūsų patirtį, nepriklausomai nuo jūsų pradinio taško.

Šis laipsnis taip pat bus jums svarbus, jei ketinate studijuoti doktorantams.

Sužinokite iš ekspertų

Jus mokys patyrę mokslo darbuotojai, turintys didelių ryšių TESOL srityje, įskaitant leidėjus ir vyriausybines organizacijas, tokias kaip Didžiosios Britanijos taryba. Jūs turėsite galimybę bendrauti su daugeliu kitų pagrindinių veikėjų šioje srityje, kurie kviečiami pristatyti seminarus ir seminarus mūsų anglų kalbos mokymo ir mokslinių tyrimų renginių serijoje.

Valdymo įgūdžiai bus išmokyti specialistų, kurie yra labai vertinami valdymo mokykloje.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1. Gaukite magistro laipsnį iš universiteto, kuris užėmė 1-ąją vietą Škotijoje švietimo studijoms (Guardian University Guide 2018)

# 2 Yra galimybės šešėtis ir stebėti mokytojus "gyvose" klasėse

# 3 Tavo vadybiniai įgūdžiai bus išmokyti specialistų, mūsų aukštai vertinto valdymo mokykloje

Kurso tikslai

Kurso tikslas - suteikti jums tvirtą pagrindą anglų kalbos mokymui kitų kalbų kalbėtojams (TESOL) ir sutelkti dėmesį į valdymo klausimus tema.

Universiteto aukštojo mokslo studijos viršija vadovėlių ir auditorijų skaičių, mes taip pat sutelkiame dėmesį į jūsų asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

" University of Stirling Management School" unikalios "Flying Start" lyderystės programos University of Stirling suteikia Jums žinių, įgūdžių ir technikos, būtinų sėkmingai karjerai kurti. Tai apima praktinius įgūdžius, tokius kaip efektyvus viešas kalbėjimas, plėtojant būdus, kaip dirbti spaudžiant sudėtingose ​​situacijose ir valdyti konfliktus.

Kurso informacija

Dieninės magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymas susideda iš dviejų 15 savaičių semestrų dėstomų modulių ir tris mėnesius disertacijos laikotarpį.

Mokymas

Mokymas atliekamas per paskaitas, seminarus ir studentų pristatymus bei savarankišką studijas. Pristatymo būdas yra kruopščiai parenkamas, kad atitiktų modulio turinį ir jūsų poreikius.

Jus mokys patyrę mokslo darbuotojai, turintys didelių ryšių TESOL srityje, įskaitant leidėjus ir vyriausybines organizacijas, tokias kaip Didžiosios Britanijos taryba. Jūs turėsite galimybę susipažinti su daugybe kitų pagrindinių veikėjų, kurie yra kviečiami pristatyti seminarus ir seminarus mūsų ELTR (anglų kalbos mokymo ir mokslinių tyrimų) renginių serijoje.

Yra galimybės šešėtis ir stebėti mokytojus "gyvose" klasėse.

Vertinimas

Jūs įvertinsite kartu kursinių darbų, įskaitant raštiškas užduotis ir pristatymus.

Studijuoti užsienyje

Kaip studentas mūsų magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymosi kurse jūs turite fantastišką galimybę įgyti vertingą darbo patirtį mokantis anglų kalbos ne anglų kalbos 33 Europos šalyse per Erasmus stažuotes.

University of Stirling taip pat sukūrė glaudžius partnerystės ryšius su universitetais visame pasaulyje, kad galėtumėte rasti patalpas kuo sklandžiau ir suteikti jums pritaikytas mokymo ir mokymosi galimybes. Jei atitinka tinkamumo kriterijus, galite kreiptis dėl paskirties vietos su:

Leuvenos universitetas, Liunbergas, Vokietija

Atlikti klasių stebėjimą, mažų grupių darbo priežiūrą ir mokymo pagalbą vietos vidurinėje mokykloje. Per mokyklos atostogas turėsite galimybę dirbti su medžiagų kūrimu ar raštu paremti universitete.

Széchenyi István universitetas, Vengrija

Prisijunkite prie klasių stebėjimo ir mokymo universitete ar universiteto praktikos mokykloje.

Daugiau informacijos apie tai, kaip kreiptis dėl šių galimybių, bus teikiama studentams, vykdantiems mūsų magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymą.

Kursų direktorius

Dr Edward Moran

44 (0) 1786 467934

tesol@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau