Inovacinis verslo švietimas kūrybinėms industrijoms

Prisijunkite prie mūsų įvairios akademinės bendruomenės, kad išspręstumėte išbandymus ir bendradarbiavimą metų, kurie padės pakeisti ir formuoti savo karjeros trajektoriją. Mūsų studentai yra varomi dizaineriai, architektai, vizualūs ir gražūs menininkai, menininkai, rašytojai ir kiti, kurie dirba kūrybos ir kultūros pramonėje. Mūsų fakulteto nariai yra gyva vadybininkų ir kūrėjų asortimentas. Visi mes aistringai siekiame dirbti, kuris turi realų poveikį visuomenei.

Ši unikali programa skirta išplėsti savo karjerą kaip solo praktikuojantis, verslininkas ar didesnės kūrybinės ekonomikos organizacijos narys. Programos metu jūs:

 • Sukurkite verslo ir vadybos žinias kūrybos ir kultūros pramonės kontekste
 • Gaukite naujų mokymosi metodų, kurkite ir valdydami savo karjeros sėkmę ir pasitenkinimą - socialiai atsakingais ir prasmingais būdais
 • Sukurti įvairų tarptautinį bendraamžių, mentorių ir pramonės specialistų tinklą kūrybinėse ir kultūrinėse srityse

Tarpdisciplininis magistras vadybos ir verslumo kūrybinės ekonomikos yra pagrįstas unikaliu mokymosi stilių ir tikslų kūrybingų žmonių, kaip jūs. Sukurta ir mokoma Audencia Business School ir Glazgo mokyklos dailės inovacijų mokyklos. Kiekvienas modulis sukurtas specialiai šiai programai ir integruojamas mokymo ir mokymosi metodų kūrybinis derinys tiek verslo, tiek meno / dizaino švietime.

Pagrindinė informacija

 • Gauti įgūdžiai: magistrantūros vadybos ir verslumo kūrybinėje ekonomikoje (Audencia); sertifikatas (GSA)
 • Kalba: Anglų
 • Magistrantūros studijų trukmė: Klasės rugsėjo-birželio mėnesiais, po kurios vyksta 4-6 mėnesių trukmės stažuotė ar profesinė misija
 • Programos pradžia: rugsėjis
 • Vieta:
  • Audencia MEDIACAMPUS Nantes
  • GSA aukštumos

Programa

Jūsų programa apjungia "Glasgow" menų mokyklos (GSA) projektavimo metodus ir studijas (projektais pagrįstus) mokymo metodus su " Audencia Business School tarptautiniu mastu pripažintu, novatorišku, bendradarbiavimu ir atsakingu verslo mokymu. Programa apima:

 • Moduliai, suprojektuoti ir mokomi bendradarbiaujant fakulteto nariams "Audencia" ir GSA
 • Studija Nante, Prancūzija, energingas, modernus miestas su senovės pasaulio nuojauta
 • Dvi savaitės tarptautinė žiemos mokykla įkvepiančiose Škotijos aukštumose
 • Realaus pasaulio konsultavimo ar mokslinių tyrimų projektas
 • Neprivaloma stažuotė kūrybinėje industrijoje
 • Bendrieji ir kūrybingi gyvi projektai, tiek internetiniai, tiek neprisijungę, studijos (projekto pagrindu) ir kt. Darbai

98052_csm_2019_MECE_Diagram_859027ef73.jpg

csm_PCP-040316-Draft-and-Craft-111.jpg_800_a342ef79e3.jpg

Audencia

"Audencia" ir GSA "Inovacijų mokykla", užuot išleidę anksčiau egzistuojančias valdymo ir kūrybines klases į tvarkaraštį, kad sudarytų vadinamąją "naują" programą, kartu sukūrė pritaikytą klasių ir projektų programą, kuri reaguoja į naujas tendencijas, aplinkybes ir galimybes per pasaulinė kūrybinė ekonomika.

Kiekvienas programos aspektas apima mokymąsi versle ir vadyboje su kūrybiniais procesais ir žmonėmis. Programa yra įsikūrusi Nante, Prancūzija, tačiau GSA fakulteto nariai moko trečdalį pamokų - dvi savaites trukusios tarptautinės žiemos mokyklos, kurios kartu sutelkia tarptautines dizaino mokyklas Škotijoje, yra programos akcentas.

Audencia Business School

"Audencia" yra vienas iš elitų 1% verslo mokyklų visame pasaulyje, turintis trigubą akreditaciją iš EQUIS, AACSB ir AMBA. Pasaulinė lyderė įmonių socialinėje atsakomybėje - pirmoji prancūzų verslo mokykla laikėsi JT Pasaulinio susitarimo ir pasirašė atsakingo vadovavimo švietimo principus, kuriuos taip pat galėjome apibrėžti. Mes įtvirtiname atotrūkį tarp aistros ir verslo, sukuriame kūrybiškumą ir prasmingus veiksmus. Sužinokite apie mūsų verslo inkubatorių ir mūsų meno inkubatorių, kad sužinotumėte, kaip mes remiame kūrybinius verslininkus.

Mūsų stiprios partnerystės su tokiomis institucijomis kaip Nanto meno mokykla ir Nantes Architektūros mokykla prisideda prie kūrybinės atmosferos. Mes sukūrėme aljansą su kitomis pagrindinėmis Nantes institucijomis, siekdami suvienyti ir praturtinti inžineriją, valdymą, architektūrą ir kūrybiškumą. Per mūsų tinklą dirbate su fakulteto nariais, turintiems didelę pramonės patirtį, mokslininkams, kurie specializuojasi įvairiose srityse, taip pat verslo ir kūrybingiems partneriams, kuriems reikalingi realūs sprendimai.

Glazgo meno mokykla

GSA Inovacijų mokykla yra įsikūrusi geriausių meno ir dizaino mokyklų visame pasaulyje, tai yra kūrybinis mokslininkų, dėstytojų, magistrų ir doktorantų kolektyvas. Kartu mes sprendžiame sudėtingus klausimus, taikydami novatorišką projektavimo praktiką ir pritaikytą bendruomenės dalyvavimą, kad padėtume gerinti individualią ir kolektyvinę gerovę.

Mūsų pagrindinė kompetencija yra kolektyvinio kūrybiškumo ugdymas ir išraiškos. Mes kartu kurdami naujus produktus, sistemas ir paslaugas geresnei ateičiai, taip pat plėtoti pajėgumus, reikalingus naujovėms įgyvendinti ir išlaikyti. Kitaip tariant, mes kuriame kūrybines bendruomenes, siekiančias transformuoti pokyčius.

Inovacijų mokyklos partnerystė su "Highlands and Islands Enterprise" papildo programą, suteikiant jums galimybę naudotis inovaciniais kūrybinės pramonės projektais regione. GSA taip pat bendradarbiauja su Singapūro technologijos institutu Singapūre, kur mokosi ir tyrinėja, orientuojantis į dizaino vaidmenį besikeičiančioje ir kultūrinėje aplinkoje.

csm_Creative_Economy_Graphic_Final_a09e112558.jpgautorių teisės (c) David Freer

Kūrybinė kultūra

csm_Fab_Lab-MDC_2015-Fev15_FSE4521.jpg_800_2af7077330.jpg

Vadybos ir verslumo magistrantūra kūrybinėje ekonomikoje yra alternatyva MBA ar MFA programai. Ji siūlo išskirtinai kūrybingą kultūrą su pagarbiomis ir socialiai atsakingomis verslo ir vadybos mokyklomis.

Įvairūs kūrybiniai bendraamžiai

Jūs patenkinsite išgalvotus ir motyvuotus žmones iš viso pasaulio, kurių pagrindinis tikslas - perkelti kūrybines ir kultūrines industrijas į priekį.

Skirtingai nuo MBA programos, vadybos ir verslumo kūrybinėje ekonomikoje magistras suteikia jums tarptautinį kūrybingų žmonių tinklą, įkvėptą padėti kurti, rašyti, kurti, kurti ir atlikti naujus ir įdomius būdus.

Skirtingai nuo MFA programos, jūsų klasės draugai bus iš įvairių kūrybinių sričių. Pavyzdžiui, kiekvienoje klasėje, o ne kambaryje, kurioje yra daug grafinių dizainerių, bendradarbiausite su muzikantais, skaitmeniniais meno darbuotojais, mados dizaineriais, fotografais, rašytojais, architektais ir kt. Šis plataus masto tinklas labiau atspindi tai, su kuo dirbate visą savo karjerą kūrybinėse pramonės šakose.

Unikalūs mokymo metodai

Verslo ir valdymo įgūdžiai padės jums daugiau išnaudoti savo talentą ir geriau palaikysite rūpimus jūsų kultūros ir kūrybos sektorius. Tai nereiškia, kad jūs kenčia dėl griežtos verslo ir valdymo programos.

Įkvepiančios vietos

Daugumai jūsų programos būsite "Audencia" žiniasklaidos studijų mieste Nante, Prancūzija. Įsikūręs vaizdingame Luaros slėnyje, "Nantes" yra žinomas dėl novatoriškos bendruomenės ir gyvenimo kokybės.

Tradiciniai vynuogynai ir šiuolaikinio meno įrenginiai, tingūs upių laivai ir sparčiai auganti pramonė - "Nantes" yra klestintis modernus miestas su senovės pasaulio nuojauta. Ir kaip trečias pagal dydį pramonės miestas Prancūzijoje, arti Paryžiaus, Nantas siūlo daugybę galimybių.

 • Nantas, Prancūzija
 • Highlands, Škotija (Forres)

Studentų profilis

Studentai, kurie prisijungs prie šios programos:

 • yra kūrybingi žmonės, kurie aistringai žiūri į savo kompetencijos sritį
 • nori ištirti kūrybos ir kultūros industrijos sritis
 • mėgstate dirbti su žmonėmis iš viso pasaulio
 • žinok bendradarbiavimą visose srityse ir disciplinose
 • suprasti verslo ir vadybos svarbą kūrybos ir kultūros pramonei
 • yra motyvuojamos kūrybinės ir kultūros pramonės gebėjimų pagerinti žmonių gyvenimą

Tarptautiniai partneriai

"Audencia" yra vienas iš elitų, 1% verslo mokyklų turi trigubą akreditaciją iš EQUIS, AACSB ir AMBA. Mūsų stiprios tarptautinės partnerystės yra jūsų programos pagrindas. Jūs dirbate su fakulteto nariais, turintiems didelę pramonės patirtį, šioje srityje specialistai ir kūrybinės ekonomikos partneriais.

Kūrybinės ekonomikos vadybos ir verslumo magistro programą remia "Ubisoft", pirmaujantis pasaulyje kūrėjas, leidėjas ir interaktyvių pramogų ir paslaugų platintojas, o "Scintillo" - novatoriškas kultūros ir kūrybinių organizacijų turtas Paryžiuje.

Sužinokite ir susisiekite su "Ubisoft" ir kitų kompanijų pramonės ekspertais, kurdami pramonės kontaktų tinklą savo karjerai ateityje.

Karjera

Kūrybos ir kultūros pramonė (KKI) parodė išskirtinę atsparumą ekonomikos krizei ir yra pajėgi ateityje augti dėl savo, kaip anekdotojo, vaidmens kūrybinėje ekonomikoje.

 • 2,25 trilijono dolerių, kuriuos sukuria KKI visame pasaulyje
 • 29 milijonai žmonių, dirbančių KKI visame pasaulyje
 • 3.31% dirbančių ES narių yra KKI
 • 19,1 proc. CCI darbo vietų yra jaunesni nei 30 metų asmenys

Ši programa yra gyvybiškai svarbi kūrybingų žmonių karjerai. Ji rengia keletą karjeros kūrybos ir kultūros pramonėje bei kūrybinėje ekonomikoje, įskaitant solo praktiką ir verslininką, taip pat vaidmenis didesnėje institucijoje, organizacijoje ar kompanijoje.

Pastaba: statistika grindžiama atsakymų į klausimą skaičiumi. Jie yra susiję su visomis klasėmis, nebent būtų nurodyta kitaip.

Pramonės šakos

 • Meno, pramogų ir poilsio sektorius
 • Reklamos sektorius
 • Informacinis ir ryšių sektorius

Maždaug pusė visų kūrybinių darbų taip pat yra už kūrybos ir kultūros pramonės ribų.

Pozicijos

Kūrybinių industrijų pozicijų pavyzdžiai:

 • Vyriausiasis kūrybinės komandos, meno vadovai, kūrybiniai režisieriai
 • Dirigentai ir kūrybiškumo bei inovacijų organizatorių vadovai
 • Verslininkai ir verslininkai kūrybos ir kultūros pramonėje
 • Prekės ženklo strategai
 • Turinio strategai
 • Projektų vadovai ir kuratoriai
 • Tendencijos ir ateities tendencijos
 • Meno organizacijų vadovai

Įmonės

"Audencia" studentų kūrybinės ir kultūros pramonėje samdomų bendrovių pavyzdžiai:

 • Ubisoft
 • EMI Group Limited
 • Kanalas
 • Luvras
 • CarpeDiem filmas
 • Coyote Productions
 • Kanados nacionalinė kino valdyba
 • Sidnėjaus simfoninis orkestras
 • OPEN WALLS Galerija

Tinklas

Kadangi "Kūrybinės ekonomikos vadybos ir verslumo magistrantūra reikalauja kūrybinės aplinkos, sukursite pasaulinį dizainerių, architektų, menininkų, muzikų, aktorių, rašytojų ir kt. Kūrybinėse pramonėje dirbančiųjų tinklą.

Taip pat susitiksite ir dirbate su kūrybingais specialistais, dalyvaujančiais šiuolaikinėje praktikoje ir kūrybinio proceso valdymui įvairiose kitose pramonės šakose. Svečio pranešėjų ir pramonės partnerių sąrašas prisidės prie jūsų mokymosi ir vertinimo veiklos. Tai suteikia galimybę bendrauti su pramonės specialistais ir susipažinti su potencialiais pavyzdžiais ir mentoriais per visą jūsų viešnagę Prancūzijoje ir Škotijoje.

Karjeros paslaugos

Visoje savo programoje ir baigus studijas turėsite prieigą prie "Audencia" karjeros tarnybos departamento didelio, tarptautinio, profesinio tinklo.

Priėmimas

98053_csm_Student_at_Winter_School_2016_cred_Hannah_Laycock__1875c90613a.jpg

Prisijunk prie mūsų! Čia yra viskas, ko jums reikia norint sklandžiai atlikti paraiškų teikimo procesą. Priėmimai yra atviri, kol programa bus pilna; tačiau primygtinai rekomenduojame taikyti ankstyvą paraiškų pateikimo terminą - sausio 31 d.

Tinkamumas

MSc:

 • 4 metų bakalauro laipsnis bet kurioje srityje
 • Anglų kalbos mokėjimas
 • Mažiausiai 2 metų darbo patirtis kūrybinės ar kultūros industrijoje, ar konkretus atsidavimo įrodymas (profesionalus, akademinis ar asmeninis) kūrybinei ar kultūros pramonei

arba

 • Ikimokyklinio ugdymo programos užbaigimas

Prieš magistrantūros magistrantūros studijas:

 • 3 metų bakalauro laipsnis bet kurioje srityje
 • Anglų kalbos mokėjimas
 • Mažiausiai 2 metų darbo patirtis kūrybinės ar kultūros industrijoje, ar konkretus atsidavimo įrodymas (profesionalus, akademinis ar asmeninis) kūrybinei ar kultūros pramonei

Pastaba: galite kreiptis per paskutinius bakalauro studijų metus.

Paraiška

Galite bet kada pradėti savo internetinę paraišką; galite ją išsaugoti ir atlikti pakeitimus prieš pateikdami.

Pastaba: galite kreiptis per paskutinius bakalauro studijų metus.

Dokumentai

Be internetinės paraiškos turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • CV ir motyvacinį laišką anglų kalba
 • Diplomų ir akademinių nuorašų kopijos
 • Anglų kalbos testas (TOEFL, TOEIC, IELTS) *
 • Tapatybės dokumento kopija (pvz., Pasas)
 • Nuotrauka (jpeg, 346 x 366 piks.)

* Anglų kalbos testų rezultatai nereikalingi gimtojoje kalboje arba pareiškėjams, kurie baigė bakalauro laipsnį anglų kalba. Susisiekite su mumis, jei turite skirtingą anglų kalbos testo rezultatą arba planuojate atlikti testą vėlesniais metais.

Mokymasis

 • Magistrantūros vadybos ir verslumo kūrybinėje ekonomikoje: 16 000 EUR
 • Prieš magistrantūros magistrantūros vadybos ir verslumo kūrybinėje ekonomikoje: 21 000 eurų

Kitos su mokyklos mokesčiais susijusios išlaidos

Paraiškos mokestis: 100 €

Privaloma registracija studentų socialinio draudimo sistemoje (studentams iki 28 metų): Pavyzdžiui, bendra 2018/2019 metų suma buvo 218 EUR. Mokestis turi būti sumokėtas ne vėliau kaip pirmąją pirmųjų mokslo metų dieną, o už kitus metus - iki rugsėjo 30 d.

Tokios išlaidos kaip vizos mokesčiai, transportavimas, apgyvendinimas ir maitinimas mokama tiesiogiai studentui.

Finansavimas

"Audencia" įsipareigojimas siekti kompetencijos ir įvairovės yra parodomas per stipendijas, kurias kiekvienais metais skiriame skirtingų profesijų studentams.

Mūsų tikslas - atverti geriausią verslo išsilavinimą tiems studentams, kurie demonstruoja įgūdžius ir motyvaciją būti rytdienos lyderiais.

Programa mokoma:
 • Anglų
Audencia Business School

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Audencia Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 30, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
1 - 2 metų
Dieninės
Price
16,000 EUR
Prieš MSC magistro laipsnį: 21 000 EUR
Deadline
Susisiekti su mokykla
Susisiekti su mokykla
Admissions are open until the programme is full; however, we strongly recommend applying by the early-application deadline of 31 January.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Admissions are open until the programme is full; however, we strongly recommend applying by the early-application deadline of 31 January.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Admissions are open until the programme is full; however, we strongly recommend applying by the early-application deadline of 31 January.
End Date

Master of Science in Management and Entrepreneurship in the Creative Economy

Master of Science in Management and Entrepreneurship in the Creative Economy