Magistrantūros verslo analizė ir analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros verslo analizė ir analizė

Verslo intelekto analizės magistrantūros studijos yra idealios studentams, turintiems skaitmeninį pagrindą, norintiems įgyti išsamių specialistų žinių ir kritiškai suprasti pagrindinius duomenų valdymo ir kibernetinio saugumo aspektus.

Studentai supras, kokios naujos priemonės yra tinkamos taikyti tinkamus statistinius metodus sprendimų priėmimui. Jūs sukursite reikiamus įgūdžius, kad galėtumėte bendrauti su savo rezultatais taip, kad ne duomenų mokslininkai suprastų.

Teisės universiteto verslo mokykla yra „Amazon Web Services Education“ institucinis narys. Tai suteikia magistrantūros verslo žvalgybos ir „Analytics“ dėstytojams ir studentams prieigą prie geriausių bendradarbiavimo įrankių, turinio mokymo ir AWS technologijos, susijusios su debesiu susijusiam mokymuisi. Baigę studijas, turėsite pilną praktinių įgūdžių, reikalingų technologinei karjerai. Studentai taip pat turi prieigą prie „AWS Education Job Board“, kad ieškotų darbo technologijos srityje ir stažuotųsi.

Jūs galite išplėsti savo studijų patirtį, sukdamiesi po mūsų miestelio vietas Londone ir Berlyne. „ULaw Business School“ metu galite atlikti modulius alternatyviose miestelio vietose, grįždami į savo „namų“ miestelį, kad galėtumėte baigti paskutinį modulį. Gali būti taikomi vizų apribojimai ir studijų sąlygos, tačiau jūs esate palaikomi visame rotacijos procese. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Visuotinės rotacijos“ variantą, susisiekite su mumis ( study@law.ac.uk ).

Nuo 4-osios kadencijos (9 studijų mėnesiai) studentai gali pasirinkti praktiką vietoje disertacijos ar projekto, atsižvelgiant į galiojančius vizų reikalavimus. Praktika vykdoma 9 mėnesiams. Studentai turi atlikti 600 valandų darbo.

Verslo žvalgybos magistrantūrą teikia „Tableau“, pirmaujanti verslo informacijos analizės programinė įranga duomenų vizualizavimui. Šio kurso metu įgysite praktinės patirties, kaip ši programinė įranga naudojama spartiai skaitmeninei duomenų analizei, kad organizacijos galėtų matyti, suprasti ir informuoti apie duomenis pagrįstą sprendimų priėmimą.

Kursą dėsto Johnas Kawalekas, tarptautinis konsultantas, akademikas ir verslininkas. Jis specializuojasi sistemų mąstymo ir skaitmeninės transformacijos srityse, siekdamas verslo augimo ir veiklos gerinimo šuolių. Sėkmingos karjeros, trunkančios daugiau nei 30 metų, metu jis eina keletą pareigų, įskaitant Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko vyriausiąjį patarėją pramonės klausimais. Jis yra „CrowditBuildit Ltd“, visuomenės sutelktinio finansavimo nekilnojamojo turto plėtros įmonės direktorius, taip pat „The Consultancy Academy Ltd.“ partneris. Jis taip pat yra „WeDo3DPrinting.com“ vykdomasis direktorius.

Johnas yra užėmęs aukštas pareigas JK ir Australijos universitetuose, įskaitant Operacijų valdymo ir sprendimų mokslų vadovą bei MBA direktorių pirmaujančiame JK Raselio grupės universitete. Per savo akademinę karjerą jis visada integravo konsultacijas, siekdamas „teorijos praktikoje“ ir „praktikos teorijoje“. Jo tarptautinis konsultavimo profilis apėmė daugelio projektų įgyvendinimą, įskaitant projektus su keliomis žinomomis organizacijomis, tokiomis kaip IBM, KPMG, PwC, „Royal Mail“, NHS, ES agentūromis. Jis toliau dirba teikdamas konsultacijas ir paskaitas apie sistemų metodologiją, siekdamas inovacijų įmonėse ir organizacijose, taikydamas naujus metodus ir naujas technologijas, pvz., „Blockchain“, duomenų analizę, išmaniąsias sutartis, alternatyvaus finansavimo sistemas, naudodamas visuomenės finansavimą.

Johnas turi istorijos ir ekonomikos laipsnį, Mančesterio universiteto informatikos magistrą ir vadybos sistemų bei kibernetikos mokslų daktaro laipsnį. Nuo 1989 m. Jis yra Britanijos kompiuterių draugijos, o nuo 2004 m. - profesionalus IT specialistas. Jis taip pat yra Chartered Management Institute narys ir yra išleidęs dvi knygas bei daugiau nei 50 akademinių darbų.

Reikalavimai kursui

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Antrosios pakopos verslo studijoms

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Antrosios pakopos verslo studijoms

  • 2: 2 ar aukštesnius laipsnius iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.

Trukmė

  • 1 metai visą darbo dieną arba 18 mėnesių su stažuotėmis
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 6 Daugiau Mažiau