Magistrantūros verslo analizė

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa, skirta patekti į duomenų analizės pasaulį

Verslo analitikai, būdami tiltu tarp verslo ir technologijų funkcijų, vaidina lemiamą vaidmenį nukreipdami verslą į šiandienos skaitmeninių trikdžių aplinką, analizuodami ir naudodamiesi duomenimis skaitmeninei pertvarkai skatinti, iš naujo apibrėžti klientų patirtį ir pasiekti pelningų rezultatų.

Verslo analizės magistrantūros programa (MSBA) siūlo unikalią mokymo programą, parengtą bendradarbiaujant su pagrindiniais pramonės partneriais, kad atspindėtų realius pramonės poreikius. Pažangiausi moduliai, tokie kaip „Analytics“ ir mašinų mokymasis versle, suteikia supratimą apie technologijas, kurios turės įtakos verslo aplinkai ateityje. Praktinis praktinis požiūris kartu su praktikos galimybėmis su pramonės lyderiais suteikia MSBA studentams galimybę lengvai pereiti iš klasės į darbą.

Programa, sukurta bendradarbiaujant su NTU SCSE (Skaičiavimo mokslo ir inžinerijos mokykla) ir SPMS (Fizinių ir matematikos mokslų mokykla), programa taip pat leidžia dalyviams imtis kryžminių sąrašų modulių, kad būtų galima pritaikyti mokymosi gilumą dominančiose srityse.

Programa gali būti baigta dieniniu (1 metai) arba ne visą darbo laiką (nuo 1,5 metų iki 2 metų) grafiku. Tai leidžia dalyviams lanksčiai pasirinkti tvarkaraštį, kuris geriausiai atitinka jų karjeros poreikius ir mokymosi tempą.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

Programos apžvalga

Verslo analizės magistrantūra (MSBA) suteikia dalyviams galimybę tobulėti verslo analizės srityje. Mokymo programa suteikia tvirtą verslo prasmę mokant verslo strategijos ir priemonių, skirtų įvertinti duomenų analizės įžvalgas per tokius kursus kaip AI ir „Big Data“ versle bei duomenų valdymas ir vizualizacija. Šios programos mokymasis apima labai praktinį požiūrį, du projektai suteikia dalyviams galimybę klasėje pritaikytas žinias pritaikyti realaus pasaulio verslo situacijose.

MSBA absolventai galės atlikti vadovaujančius analitikos projektus savo srityje, būti dvigubai svarbūs kaip verslo padalinio vadovas ir analizės verslo lyderiai arba būti profesionalūs konsultantai, turintys verslo srities žinių.

Labai lanksti programa leidžia studentams mokytis pagal programą visą dieną (1 metai) arba neakivaizdiniu (nuo 1,5 metų iki 2 metų) grafiku.

Nuolatiniai MSBA programos dalyviai privalo atlikti 8 pagrindinius modulius (įskaitant 2 projektus) ir 4 pilnus pasirenkamuosius dalykus. Dalį laiko MSBA programos dalyviai privalo atlikti 7 pagrindinius modulius (įskaitant 2 projektus) ir 5 pilnus pasirenkamuosius dalykus.

  • Reikalavimai absolventui: 36 akademiniai vienetai
  • Visas kursas: 3 akademiniai vienetai
  • Pusė kurso: 1,5 akademinio vieneto

Kodėl magistrantūros verslo analizė

Organizacijoms integruojant skaitmenines technologijas į savo verslo modelius, verslo analizės svarba niekada nebuvo didesnė. Verslo analitikai, būdami tiltu tarp verslo ir technologijų funkcijų, vaidina lemiamą vaidmenį nukreipdami verslą į skaitmeninės pertraukimo procesą, analizuodami ir naudodami duomenis skaitmeninei pertvarkai skatinti, iš naujo apibrėžti klientų patirtį ir pateikti pelningus verslo rezultatus. Kvalifikuoto verslo analitiko rankose duomenys gali būti paversti konkurenciniu pranašumu.

MSC verslo analizė (MSBA) yra skirta užpildyti spragą tarp techninių ir verslo žinių, kad būtų galima efektyviau naudoti duomenis darbo vietoje, tiek valdymo, apskaitos, rinkodaros, finansų, ryšių ar administravimo srityse.

Dalyviai yra pasirengę priimti duomenis, paremtus duomenimis, su pažangiausiąja programa, turinčia šiuos unikalius taškus:

Stiprūs pramonės ryšiai ir įsitraukimas

MSBA sulaukia plataus pramonės palaikymo ir įsitraukimo, daug svarbiausių pramonės partnerių formuoja mokymo programą pagal pramonės realijas ir poreikius. Mūsų pramonės partneriai teikia projektų ir stažuočių galimybes, labai padidindami mūsų studentų tikimybę užsitikrinti darbą po studijų baigimo.

Sukurtas naudojant į ateitį orientuotą turinį

Pirmoji MSBA mokymo programa apima tokius pažangiausius modulius kaip „Analytics“ ir mašinų mokymąsi versle, suteikiantį supratimą apie technologijas, kurios turės įtakos verslo aplinkai ateityje.

Taikomasis mokymasis

Naudodamas realaus pasaulio duomenis, kuriuos teikia pramonės partneriai, MSBA perduoda žinias mūsų studentams naudodamas praktinį požiūrį. Šis požiūris pagrindžia MSBA studentus pramonės realijomis ir suteikia jiems galimybę perjungti iš klasės į darbą efektyviai ir greitai.

Patobulintos NTU stipriosios pusės

MSBA sukurta bendradarbiaujant su NTU SCSE (Kompiuterijos mokslo ir inžinerijos mokykla) ir SPMS (Fizinių ir matematikos mokslų mokykla). Tai leidžia dalyviams pasirinkti kryžminiuosius modulius, kad būtų galima pritaikyti mokymosi gilumą ypač dominančiose srityse.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai, norintys kreiptis į Nanyang magistrantūros verslo analizę (MSBA), privalo atitikti žemiau pateiktus minimalius priėmimo reikalavimus:

  • Geras bet kurios disciplinos bakalauro laipsnis.
  • Geras GMAT / GRE balas.
  • TOEFL / IELTS pareiškėjams, kurių pirmasis laipsnis buvo priimtas ne anglų kalba.

Kandidatai teikiami neturintiems darbo patirties.

Šių testų institucinis kodas yra:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • TOEFL: 9705

Visos dieninės ir neakivaizdinės programos prasidės liepą.

Programa pradedama teikti nuo 2020 m. Rugpjūčio 31 d

Paraiškų pateikimo terminai

Apvalus Terminas
1 2020 m. Lapkričio 30 d
2 2021 m. Sausio 31 d
3 2021 m. Kovo 31 d

Karjeros plėtra

Būkime akseleratorius jūsų karjeros kelionėje

GSCDO yra tam, kad jūsų NBS patirtį pavers tinkamu darbu, atsižvelgiant į nuolat kintančią ir besikeičiančią įmonės aplinką. Mes garantuojame, kad jūs geriausiai pradėsite savo karjeros kelionę.

Turint omenyje visus mokslo metus, organizuojama plati veikla. Mes nuolat keliame ribas, kad pakeltume jus į naudingą, tačiau visišką karjerą.

Karjeros konsultavimas 1: 1

Mūsų specializuota karjeros patarėjų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis kuriant ir įgyvendinant patikimą karjeros veiksmų planą. Galite gauti ekspertų patarimų ieškant darbo, atnaujinti ir motyvacinį laišką, taip pat derėtis dėl atlyginimo.

Karjeros ištekliai

Išskirtinis NBS studentams, „CareerFIT“ yra „vieno langelio“ portalas, leidžiantis efektyviai registruoti renginius, stažuotes ir darbo paieškas. Vienu paspaudimu galite įkelti savo gyvenimo aprašymus ir pateikti darbo paraiškas.

Tęsti knygą

Šis leidinys kiekvieną mėnesį siunčiamas darbdaviams, kad jie galėtų nustatyti kandidatus, kurie būtų tinkami jų organizacijoms, ir užmegzti ryšius su jais.

Karjeros įgūdžių dirbtuvės

Rengiame praktinius seminarus, susijusius su asmeninio prekės ženklo kūrimu, efektyviu tinklų kūrimu, techniniais interviu ir verslo pavyzdžiais.

Įdarbinimo renginiai

Daugelis pirmaujančių įmonių reguliariai lankosi NBS norėdami rasti stažuotojų ir potencialių visą darbo dieną dirbančių darbuotojų. Taip pat yra stažuočių ir karjeros mugių, pokalbių dėl įdarbinimo ir pranešėjų ciklų, kad maksimaliai padidintumėte savo darbdavių susidomėjimą ir užmegztumėte efektyvius ryšius.

Visuotinės galimybės

Mes taip pat išplėtėme savo ryšius su įmonėmis už Singapūro ribų, kad suteiktume daugiau galimybių įsidarbinti.

Stažuotės

Mes raginame studijų metu ieškoti patirtinio mokymosi galimybių. Taigi mes siūlome stažuotes, leidžiančias pritaikyti savo verslo analizės žinias realiame pasaulyje. Tokiu būdu baigę studijas įgysite didžiulį konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Bakstelėkite į „Alumni Network“

NBS absolventų tinklas apima daugiau nei 90 šalių ir apima apie 50 000 absolventų. Pasinaudokite šios bendruomenės galybe susisiekdami su alumnais „LinkedIn“ arba per susitikimus, kuriuos organizuoja GSCDO. Daugelis yra patyrę specialistai, norintys jus globoti ir dalintis patirtimi NBS, kuri palengvino jų sėkmę.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Skaityti daugiau

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Skaityti mažiau
Singapūras , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau