Magistras Duomenų mokslo visuomenei ir verslui

Bendroji informacija

Programos aprašymas

2 metų magistro laipsnis programa „Duomenų mokslas visuomenei ir verslui (DSSB)“ yra labai selektyvi programa, skirta socialinių mokslų ir verslo studentams, siekianti tapti duomenų mokslo ekspertais. Programa taip pat gali būti įdomi gamtos mokslų ar humanitarinių mokslų studentams, siekiantiems išplėsti savo veiklą į didžiųjų duomenų analizę, duomenų valdymą ir skaičiavimo socialinius mokslus.

Remiantis stipriu jų kiekybiniu pagrindu. Per dvejus įdomius metus absolventai įgyja pažangiausių kompetencijų, įrankių ir metodų diskutuoti, modeliuoti, numatyti ir spręsti aktualius skaitmeninės visuomenės, šiuolaikinių organizacijų ir konkurencingo verslo iššūkius.

Tikrai daugiadalykė programa apjungia platų kursų pasiūlymą iš daugelio socialinių ir duomenų mokslo disciplinų su 4 pasirenkamaisiais takeliais, kad būtų galima individualiai įvairinti ir toliau specializuotis. Didžiausią dėmesį skiriant dideliam užimtumui, DSSB absolventai yra geriausiai pasirengę greitai augančioms, pasaulinėms profesinėms ir akademinėms karjeros galimybėms, atsirandančioms dėl skaitmeninimo.

"Duomenų mokslas yra toks jaudinantis, nes sukuria naujas bendruomenes ir išvaduoja mus nuo drausmės ribų."

„Mūsų DSSB programa kviečia studentus į mūsų tarptautinį miestelį pažvelgti į dinamišką skaitmeninių duomenų ir skaitmeninimo sritį iš socialinių, verslo, inžinerijos ir gamtos mokslų perspektyvų.

Programos pagrindinis motyvas yra mūsų įsipareigojimas pažangiausiems tyrimams, orientacijai į problemas ir novatoriškiems projektams.

DSSB yra durų atidarymo priemonė perspektyviai karjerai visuose pramonės sektoriuose, taip pat viešųjų ryšių, žurnalistikos, politinių idėjų laboratorijose, vyriausybėje, tarptautinėse ir nevyriausybinėse organizacijose. “

Prof. dr. Hilke Brockmann

5 priežastys, kodėl turėtumėte studijuoti Duomenų mokslą visuomenei ir verslui (DSSB) Jacobs University

 • Unikali tarpdisciplininė modulinė programa su pasirenkamais individualios įvairovės ir specializacijos takais, skatinanti individualizuotus karjeros tikslus.
 • Pažangiausia akademinė programa, suteikianti prieigą prie naujoviškų tyrimų, glaudi mokytojų ir studentų bendruomenė, bendra mokymosi patirtis ir naujoviška mokymosi aplinka.
 • Didžiausias dėmesys įsidarbinimui ir pasirengimas pasaulinės karjeros perspektyvų poreikiams visose duomenų valdomose profesinėse ir akademinėse srityse.
 • Labai dideli baigimo rodikliai.
 • Pasinaudokite Jacobs University tiesiogine prieiga prie pirmaujančių skaitmeninių ir technologinių kompanijų, konsultacinių firmų, NVO ir geriausių tyrimų institutų, taip pat didelio pasaulinio alumnų tinklo.

technology, developer, touch

Programos ypatybės

M.Sc. Duomenų mokslo visuomenei ir verslui studijų programa moko stiprius socialinius mokslus (pvz., Verslą, ekonomiką, demografiją, žiniasklaidos studijas, politikos mokslus, psichologiją, sociologiją) turinčius tarptautinius studentus, kaip naudotis sparčiai augančiais skaitmeninių duomenų ištekliais ir naujomis skaičiavimo priemonėmis ir metodai, kaip potencialiai išspręsti sudėtingas tarpdisciplinines problemas savo profesinėje ar akademinėje srityje.

Programa taip pat gali būti įdomi studentams, turintiems humanitarinių, gamtos ar technikos mokslų išsilavinimą, norintiems sutelkti dėmesį į novatorišką socialinių duomenų analizę ir aktualius socialinius bei verslo klausimus, kylančius dėl skaitmeninimo .

Taigi DSSB programos studentai gauna platų įvairių socialinių, duomenų ir verslo mokslų kursų pasiūlymą bei glaudų bendradarbiavimą su kompiuterių, aplinkos ir gyvosios gamtos mokslais.

Be to, programa taip pat skatina individualią įvairovę ir specializaciją. DSSB studentai gali pasirinkti ir pasirinkti kursų pasiūlymus iš 4 pasirenkamų takelių, atsižvelgdami į savo individualius interesus ir karjeros planus .

 1. Society Track“ prideda kompiuterinių socialinių mokslų metodų ir aktualių klausimų apie kibernetinę kriminologiją ar išmanųjį miestą ir transporto koncepcijas.
 2. Verslo takelis apima konsultavimo, tvarios ekonomikos, tiekimo grandinės finansavimo principus, taip pat trikdančius gamybos ir logistikos modelius.
 3. Health & Environmental Track“ susieja socialiai aktualius duomenų mokslo klausimus su gamtos mokslų (sveikatos, medicinos, aplinkos mokslų) įžvalgomis ir metodais.
 4. Duomenų mokslo takelis leidžia studentams, turintiems tvirtą matematinį ar skaičiavimo pagrindą, gilintis į duomenų gavybą, duomenų analizę ir mašininį mokymąsi.

Dvejų metų programos pabaigoje DSSB absolventai turės skaitmeninio turinio ir duomenų mokslo įgūdžių, kad atsakingai ir pajėgiai išspręstų pagrindines problemas būsimose organizacijose ir skaitmeninėje visuomenėje .

 • Jie gali nustatyti, analizuoti, interpretuoti ir kritiškai susipažinti su socialinėmis visuomenės skaitmeninės transformacijos priežastimis ir pasekmėmis visais jos teisiniais ir etiniais aspektais ir aspektais.
 • Jie sugeba pritaikyti pažangiausius analitinius ir kiekybinius įgūdžius, kad teisingai modeliuotų ir interpretuotų mokslinius rezultatus, pagrįstas prognozes ir pagrįstas išvadas bei intervencijas, padedančias spręsti socialines ir verslo problemas.
 • Studentai išmoko valdyti didelius duomenis, kurti statistinius modelius ir įtikinamai juos pristatyti mokslo ir ne mokslo auditorijai, taikydami įtikinamus rašymo, bendravimo ir pateikimo metodus bei vizualizavimo įrankius.
 • Jie galės gerai programuoti bent viena kompiuterio kalba ir išmanyti apie naujausius skaičiavimo ir programinės įrangos įrankius.

Karjeros galimybės

Geriausios karjeros galimybės: magistro laipsnis DSSB absolventai galės rinktis iš daugybės tarptautinių karjeros galimybių ir susidurti su didžiuliu ir augančiu jų kompetencijos poreikiu.

Didelis įsidarbinamumas: Magistro programa paruošia studentus nedelsiant įsidarbinti, užginčijant profesines ir akademines pozicijas. Nuo pat programos pradžios Jacobs University remia DSSB absolventų įsidarbinimo galimybes organizuodamas ryšius su pramonės atstovais, viešosiomis institucijomis, NVO ir tyrimų institutais.

Galimybė patekti į geriausius darbdavius ir organizacijas: DSSB absolventai gauna naudos iš didelio Jacobs University absolventų tinklo ir universiteto galimybės naudotis didžiosiomis technologijų ir konsultavimo įmonėmis, geriausiais tyrimų institutais ir viso pasaulio NVO. Absolventai taip pat gali tęsti savo akademinį kelią įvesdami vieną iš mūsų daktaro laipsnio. programas.

Didžiulė karjeros galimybių įvairovė: DSSB programos absolventai gali dirbti kaip duomenų mokslininkai, dirbtinio intelekto tyrimų mokslininkai, verslo intelekto analitikai, skaičiavimo socialiniai mokslininkai, konsultantai, duomenų analitikai, duomenų valdymo ekspertai, duomenų apsaugos specialistai, finansų analitikai, rinkos tyrėjai, rinkodara vadybininkai, medicinos duomenų analitikai ir kt. Būdami viešųjų ryšių, žurnalistikos, politinių tyrimų centrų, vyriausybių ar tarptautinių organizacijų duomenų specialistai, jie prisideda prie skaitmeninių duomenų rinkimo, valdymo, analizės, interpretavimo, vizualizavimo ir pateikimo kompetencijos.

Geriausiai pasirengę tarptautinei karjerai: visi Jacobs University magistro laipsniai studijų programos paruošia studentus aukštesnio lygio profesinės ar akademinės karjeros poreikiams. Baigę mūsų tarptautinį universiteto miestelį, jie gerai veiks tarptautinėje ir įvairioje darbo aplinkoje kaip atsakingi, sumanūs ir atsparūs tyrėjai bei lyderiai, kurie svariai prisideda prie visuomenės ir verslo.

Paraiška ir priėmimas

Duomenų mokslo visuomenei ir verslui programa prasideda kiekvienų metų rugsėjo pirmąją savaitę. Norėdami gauti išsamią informaciją apie tai, kaip kreiptis, naudokite susisiekimo formą. Mes laukiame jūsų užklausos.

Stipendijos ir finansavimo galimybės

Visi pretendentai automatiškai svarstomi gauti nuopelnais pagrįstas stipendijas iki 12 000 EUR per metus. Atsižvelgiant į galimybes, gabiems studentams siūlomos papildomos stipendijos, kurias remia išoriniai partneriai. Be to, kiekvienas priimtas kandidatas gali paprašyti individualaus finansinio paketo pasiūlymo su patraukliomis finansavimo galimybėmis.

Miestelio gyvenimas ir apgyvendinimas

Žalias ir medžių pavėsyje esantis Jacobs University miestelis yra daug daugiau nei pastatai, skirti mokymui ir tyrimams. Čia gyvena tarpkultūrinė bendruomenė, kurios Europoje dar nebuvo. Studentų veiklos centras, įvairios sporto patalpos, muzikos studija, studentų valdoma kavinė / baras, koncertų vietos ir mūsų tarpreliginiai namai užtikrina, kad visada turėsite ką nors įdomaus. Be to, Jacobs University siūlo apgyvendinimą magistrantams studentams miestelyje ar už jo ribų.

Paraiškos reikalavimai

 • Motyvacijos laiškas
  Apribokite savo motyvacinį laišką 1 puslapiu ir vadovaukitės oficialaus laiško gairėmis.
 • CV (gyvenimo aprašymas)
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Bakalauro įrašų įrašai anglų arba vokiečių kalbomis
 • Bakalauro laipsnio pažymėjimas anglų arba vokiečių kalbomis
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas
  Anglų kalbos mokėjimo testas, kurio minimalus balas yra 90 (TOEFL), 6,5 (IELTS) arba 110 (Duolingo). Gimtoji kalba ir pareiškėjai, baigę bakalauro studijas anglų kalba, gali būti atleisti nuo šio reikalavimo.
  Atkreipkite dėmesį, kad dauguma anglų kalbos testų galioja tik dvejus metus. Įsitikinkite, kad testas dar nesibaigė.
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Skaityti daugiau

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Skaityti mažiau