Magistras informacinių sistemų valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Magistrė informacinių sistemų valdymo (MISM) buvo sukurta siekiant spręsti skubius poreikius nuomos vadybininkų informacinių sistemų srityje, atsižvelgiant į įgūdžių rinkinių, informacinių sistemų valdytojai. Absolventai galės valdyti in-house užsako informacinių sistemų ir efektyviai atlikti ir kaip gamintojui, tiek vartotojui informacinių sistemų paslaugas. Programos absolventai bus parodyti profesines kompetencijas, kad bus padaryti juos vertingų bendraautoriais kryžminio funkcinės komandų, kurie sugebėjo išlaikyti savo įgūdžius šviežia pramonė vystosi ir aiškų supratimą apie savo vaidmenis, kaip atsakingų specialistų sudėtingos verslo, politikos ir socialinį kontekstą , Programos absolventai bus atsakingas ir etikos specialistai, kurie supranta ekonominius, organizacinius, politika, ir socialinius aspektus savo darbo šioje dinamiškoje ir sudėtingoje srityje.

Laipsnio reikalavimus

Programa susideda iš septynių (7) pagrindinius kursus ir penkių (5) pasirenkamuosius kursus. Pasirenkamųjų kursai suteikia galimybę studentams plėtoti tolesnius kompetencijas, kuriems per pagrindinius kursus, atsižvelgiant į jų interesų srityse.

Pareiškėjai, siekiantys priėmimą į MISM programa, kurie neturi jokios informatikos išsilavinimą ir kurių bakalauro laipsnių nebuvo apimti šiuos kursus privalo imtis MISM programa prerequisites.Core kursai suteikti studentams įgūdžių ir žinių, kad visi informacinių sistemų valdytojai turi sėkmingai ,

Pasirengimo MISM programa

Studentai, kurie vertėsi bakalauro laipsnį su mažiau nei 120 bakalauro kredito valandos gali būti skiriamas sąlyginio į MISM programą, jei jie registruotis į ir sėkmingai užbaigti likusias kredito valandos, pasirinkdami iš bakalauro Computer Science (BK) bakalauro kursus siūlomi vertikaliosios integracijos įmonei. Tarp 120 reikalingus kredito valandos, kad MISM programa Privalomos kursai turi būti įvykdytos. Prieš pasirenkant Pasirengimo MISM kursus, studentai turi kreiptis į savo akademinę patarėjas, kuris patars juos apie atitinkamus pasirinkimus iš Peržiūrų skaičius anketa BCS programą kartu laikantis MISM programos sąlygų. Sėkmingas pasirengimo MISM kursai leis šie studentai užbaigti bakalauro kredito valandos reikalavimą 120 ir įveskite į programą.

Tikslai

Studentai turės taikyti savo naujai įgytą patirtį siekiant išspręsti sunkumus, taip pat sužinoti:

  • Kaip sukurti tinkamą programinės įrangos sistemą ir paslaugų struktūras, reaguojant į taikymo poreikius, organizacinėje aplinkoje ir turimų komponentų, įrankių ar paslaugas.
  • Kaip padaryti atitinkamus projektavimo sprendimus, kaip iš sistemos ir paslaugų nekilnojamojo turto analizę.
  • Verslo procesų valdymas per analizė, projektavimas ir optimizavimas progresavimo atsakant į organizacinius poreikius.
  • Geriausios praktikos planavimo, biudžeto sudarymo, tvarkaraščių ir pirmaujančių informacinių sistemų projektų ir programų.
  • Metodai vertinimo, užsiima ir valdyti trečiųjų šalių paslaugų teikėjų.
  • Analizuoti socialinius ir kitus išorinius poveikius, kartu su atitinkamų teisinių, reguliavimo, etikos ir profesiniais klausimais, verslo ir techninių sprendimų priėmimo procese.
  • Efektyvus bendravimo būdai techninių, verslo ir vartotojo auditorijai.
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau