Magistro Tarptautinių santykių

Vis labiau tarpusavyje susijusiame pasaulyje, svarbu, kad specialistai galėtų turėti iš sudėtingų klausimų, kurie peržengia mūsų pačių sienų supratimą. Virdžinijos tarptautinis universitetas Master of Science Tarptautinių santykių yra absolventas laipsnį, kad ginklų studentus su priemonėmis, ne tik suprasti pasaulinius klausimus pasekmių šiandienos pasaulyje, bet dirbti dinamiškoje ir sparčiai besivystančiai profesinėje aplinkoje.

Absolventų VIU s Meistras Tarptautinių santykių programa galės kurti karjerą įvairių nustatymų, įskaitant, bet neapsiribojant, tarptautinių organizacijų, tokių kaip Pasaulio bankas, TVF arba Jungtinių Tautų; pelno nesiekiančios organizacijos; federalinių ir vietinių agentūrų; įvairių šalių korporacijoms; nevyriausybinės organizacijos; tarpvyriausybinės organizacijos; humanitarines organizacijas; naujienų realizavimo; ir daug daugiau.

PPN programa siūlo du (2) koncentracijos sritis studentams pasirinkti iš:

 • Tarptautinės ekonomikos plėtros
 • Tarptautinis verslas

Laipsnį pirmo žvilgsnio

Programą sudaro septyni (7) Pagrindiniai kursai ir studentai turi pasirinkimo bet tris (3) Koncentracijos kursai, taip pat du (2) Pasirenkamieji kursai. Pasirenkamųjų kursų suteikti pagrindą studentams toliau plėtoti kompetencijas įtraukti į pagrindinių kursų, remdamiesi savo interesų sritį galimybę.

Privalomieji dalykai

Studentai MIR programos bus dvylika (12) klases. Tai apima septynias (7) pagrindinius kursus, tris (3) koncentracija kursus ir du (2) pasirenkant. Studentai gali būti paprašyta praeiti iki trijų (3) Privalomos kursai priklausomai nuo jų bakalauro studijų srityje. Visi programos studentai imasi tų pačių septynis pagrindinius kursus. Studentai skirtingų koncentracijų būti įvairių koncentracijos kursus. Kiekvienas absolventas klasės verta tris (3) kreditai. Norėdami užbaigti programą, studentai turi sukaupti 36 kreditų.

 1. Studentų studijų programą, turi išlaikyti sukauptą pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 3.0 (B), iš 4.0, ir iš klasės ne mažiau kaip 2,0 (C) Minimalus iš 4.0, visų kursų pretenduoti į MFR laipsnis išliktų geros akademinės autoritetą ir pereiti. Maksimalus laikotarpis, leidžiama, bet studijų programos baigimo yra 54 semestro kreditų.
 2. Tik absolventas lygio kursai gali būti taikomos link laipsnį. Magistro studentė gali perkelti iki 12 semestro valandų absolventas kredito pelnytų kitų akredituotų įstaigų.
 3. Už sąlygų, studentas turi būti baigęs 36 kredito valandos, iš kurių turi būti uždirbo 21 kredito valandos reikalingos pagrindinių kursų, o 15 kredito valandos pasirenkamą dalyką.
 4. Nėra laipsnis kreditas uždirbo magistrantas už bet kokį žemiau 2,0 (C) Įvertinimas iš 4.0, gauta absolventas lygio kursą. Tačiau visi lygiai mažesnis kaip 2,0 (C), iš 4.0, bus skaičiuojamas pažymių vidurkis.

Būtinos sąlygos

Yra trys (3) Privalomos kursai PPN programa. Studentai, kurie neturi jokios politinės mokslo ar tarptautinius reikalus foną ir kurio bakalauro laipsnių nebuvo apimti šiuos kursus, privalo užpildyti šias prielaidas: GEC 114, STAT 200 ir Engl 110 arba ENGL 120. Jei mokiniai ėmėsi panašius kursus savo studijas jie gali perduoti savo kreditus tiems kursus.

Tikslai

Programos tikslai magistro Tarptautinių santykių yra skirtos tam, kad absolventai būtų sėkminga užimtumo pozicijas minia, kad MIR laipsnis bus kaupti įskaitant vyriausybės, tarptautinių organizacijų, nevyriausybinių organizacijų, ir daug daugiau. Baigus šią programą, absolventai galės:

 • Paroda visuotinį informuotumą & jautrumą kitų kultūrų
 • Plėtoti žinias apie teorijos ir praktikos tarptautinių santykių dabartinėje pasaulinėje arenoje,
 • Paroda etišką elgesį išlaikant sąmoningumą didelių pareigų tarnauja pasaulio bendruomenės
 • Analizuoti ir suprasti naujausius pokyčius tarptautinių politikos, ekonomikos, kultūros, švietimo, ir teisė, kad bus paskolinti save į tarptautinių santykių ir viešųjų reikalų srityje
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Virginia International University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
26,136 USD
- Miesteliu
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date