Magistras anglų kalbos ir literatūros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

123156_masarykuniversity_keystone.png

Ši laipsnio studijų programa yra padalinta į dvi dalis: kalbotyros ir literatūros bei kultūros studijas. Kiekvienas studentas pasirenka vieną specializaciją ir jų studijos orientuojasi į tą kelią. Visi studentai turi baigti penkis A tipo kursus. Likusią programos dalį sudaro B tipo / atrankiniai ir C tipo / pasirenkamieji kursai, kuriuos studentas pasirenka remdamasis pasirinkta trasa. Tada studentas parašo magistro darbą remdamasis trasa ir atitinkamais kursiniais darbais. Išskyrus kai kuriuos vertimo kursus, visas šios studijų programos mokymas, kursiniai darbai ir egzaminai vyksta anglų kalba.

Absolventų kelionės tikslas

Šį laipsnį turintys absolventai geba sudėtingai išsakyti rašytinę ir žodinę anglų kalbą. Jie gerai išmano pagrindinių angliškai kalbančių šalių, įskaitant Jungtinę Karalystę, JAV, Airiją ir Sandraugos valstybę, literatūrą, kultūrą ir istoriją. Jie geba analizuoti įvairias kalbos formas ir funkcijas įvairiuose žanruose ir komunikacinėse situacijose. Be darbo vertimo, vertimo žodžiu, redagavimo, žurnalistikos, turizmo ir mokymo srityse, tiek viduriniame, tiek aukštajame lygmenyje, absolventai gerai tinka bet kuriai profesijai, reikalaujančiai sugebėjimo savarankiškai ir kritiškai mąstyti bei reikštis.

Studijų galimybės

Vieno dalyko studijos
Rekomenduojamas studijų planas

1. Semestras 2. Semestras
 • Literatūros ir kultūros teorija
 • „Moderní lingvistika“
 • Literatūros ir kultūros teorija II
 • Istorinė anglų kalbos raida
3. Semestras 4. Semestras
 • „Anglická filologie v českém prostředí“
 • I magistro darbo seminaras
 • Egzaminas žodžiu
 • Praktinis anglų kalbos egzaminas
 • Magistro baigiamasis darbas
 • Magistro darbo seminaras II
Gali būti prieinami jungtiniai tyrimai.

Tolimesnės studijos

Tolesnės studijos yra įmanomos anglų kalbotyros ar anglų literatūros doktorantūros studijų programose. Magistrantūros programa yra tiek vidinė, tiek kombinuota.

Priėmimo sąlygos

Tinkamumo kriterijai

Ši mokamą studijų programą gali įsigyti:

 1. Asmenys, turintys bakalauro laipsnį anglų filologijos (literatūros, kultūros studijų ir (arba) kalbotyros srityje) arba aukštojo mokslo įstaigos Čekijoje ar užsienyje anglų kalbos (pirmosios ar antrosios kalbos).
 2. Tie, kurie turi bakalauro laipsnį kitose humanitarinių, laisvųjų menų ar socialinių mokslų disciplinose iš kolegijų ar universitetų, esančių anglakalbėse šalyse (pvz., Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Kanadoje, JAV, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir anglakalbėse šalyse) Karibų jūros regiono, Afrikos ir Azijos šalys) taip pat gali būti svarstomos dėl priėmimo atskirai. Šios kategorijos asmenys prieš kreipdamiesi turėtų susisiekti su Anglų ir Amerikos studijų departamentu: admission@phil.muni.cz .

Jūs neturite ateiti į Brno asmeniškai imtis stojamąjį egzaminą. Priėmimo proceso rezultatas priklauso nuo jūsų pateiktų dokumentų kokybės. Juos įvertins priėmimo komisija, o apie rezultatus jums pranešime el. Paštu.

Priėmimo sąlygos
 1. Elektroninės paraiškos pateikimas Masaryko universiteto informacinėje sistemoje.
 2. Pateikti du rekomendacinius laiškus, iš kurių vienas turi būti iš mokytojo.
 3. Tikslo pareiškimo (ne daugiau kaip 750 žodžių) pateikimas anglų kalba, paaiškinantis, kodėl pareiškėjas nori studijuoti pagal šią studijų programą, akredituotą anglų kalba, ir kodėl pareiškėjas nori studijuoti šiame skyriuje.
 4. Pareiškėjo bakalauro darbo ar jam prilyginto (Honouro, vyresniojo ir kt.) Kopijos arba 15 puslapių originalo akademinio darbo originalo pateikimas.
 5. Universiteto / kolegijos studijų stenogramos pateikimas, kuriame turi būti:
  • Datos, kuriose lankėtės įstaigoje.
  • Jūsų baigtų kursų ir egzaminų pavadinimai bei gauti balai.
 6. Pateikdami vieną iš šių pažymėjimų (paraiškos pateikimo metu - ne daugiau kaip vienerių metų), demonstruokite anglų kalbos įgūdžius pagal C1 bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą.
  • IELTS akademinis (minimalus priimtinas balas: 7,5)
  • Kembridžo kalbos mokėjimo pažymėjimas anglų kalba su A arba B ženklu
  • TOEFL iBT balas 102 ar didesnis
  • Angliškai kalbančiose šalyse (pvz., Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir angliškai kalbančiose Karibų, Afrikos ir Azijos šalyse) koledžų ar universitetų absolventai neturi pateikti testų rezultatų.

Priėmimas studijuoti anglų kalbą ir literatūrą bus siūlomas tiems stojantiesiems, kuriuos pasirinks departamento stojamojo egzamino komitetas, remdamasis sudėtiniu pareiškėjo kalbos įgūdžių, akademinių įrašų, rekomendacijų ir motyvacijos įvertinimu.

Stojimo egzaminas

Paraiškos bus vertinamos dviem etapais:

 1. Pateiktų dokumentų įvertinimas.
 2. Žodinis pokalbis (per „Skype“ paprašius, jei 1 žingsnis praeinamas).

Be to, visi studentai, turintys užsienio laipsnius (išskyrus toliau nurodytus atvejus), turi pateikti savo bakalauro laipsnį, kad jį oficialiai pripažintų Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo ir sporto ministerija. Kadangi šis procesas („nostrifikacija“) gali užtrukti keletą mėnesių, pareiškėjams rekomenduojama pateikti šiuos dokumentus kartu su paraiška. Kandidatams be šio oficialaus pripažinimo neleidžiama stoti į universitetą. Išsamias instrukcijas galite rasti čia .

 • Šalių, su kuriomis Čekijos Respublika yra pasirašiusi dvišalį akademinių laipsnių ir pavadinimų pripažinimą (šiuo metu Vokietijoje, Vengrijoje, Lenkijoje ir Slovėnijoje), universitetų laipsnių turėtojai spustelėkite čia .
 • Slovakijos universitetų mokslo laipsnių turėtojai turėtų laikytis čia pateiktų instrukcijų.

Perėjimas prie studijų programos, akredituotos čekų kalba

Studentai, įstoję į anglų kalba akredituotą studijų programą, norintys pereiti į čekų kalba akredituotą studijų programą (ty nuo mokesčio mokėjimo iki nemokamos programos), turi sėkmingai išlaikyti tai studijų programai nustatytą stojamojo egzamino procesą. Šie studentai taip pat privalo įrodyti čekų kalbos žinias Bendrosios Europos kalbų metmenų sistemos C1 lygiu.

Kaip taikyti

Paraiška teikiama elektroniniu būdu. Tai leidžia stebėti programos būseną viso proceso metu. Mokesčiai, susiję su priėmimo procedūromis į menų fakultetą, yra 1000 CZK ir negrąžinami.

Paraiškų pateikimo terminai

Sausio 1 d. – balandžio 30 d., Jei norite įstoti į rudens semestrą.
Liepos 1 d. – spalio 31 d., Jei norite įstoti į pavasario semestrą.

Anksčiau priėmimo sąlygose išdėstytus dokumentus reikia pateikti skaitmenine forma ir pridėti prie internetinės paraiškos iki balandžio 30 d . Arba spalio 31 d .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is one of the four founding Masaryk University faculties. From the very beginning, the faculty has focused on developing both traditional humanities-oriented disciplines (i.e. hist ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is one of the four founding Masaryk University faculties. From the very beginning, the faculty has focused on developing both traditional humanities-oriented disciplines (i.e. history, philosophy, classical philology and Slavonic, Germanic and Romance philologies) as well as areas comprising new directions in university instruction and research, e.g. sociology, psychology, art history, and musicology. Skaityti mažiau