Magistras duomenų inžinerijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Didieji duomenys ir duomenų inžinerija

Paaiškėjo, kad didieji duomenys turi milžinišką potencialą, tačiau kartu kelia didelių iššūkių. Viena vertus, dideli duomenys lemia kitą technologinių naujovių ir mokslinių atradimų etapą. Atitinkamai didieji duomenys buvo vadinami skaitmeninės revoliucijos ir informacijos amžiaus „auksu“. Kita vertus, pasaulinė duomenų apimtis auga tokiu tempu, kurį, atrodo, sunku kontroliuoti. Atsižvelgiant į tai, buvo pažymėta, kad mes „skęstame duomenų jūroje“. Susidūręs su šiomis perspektyvomis ir rizika, pasaulis reikalauja naujos kartos duomenų specialistų. Duomenų inžinerija yra atsirandanti profesija, besirūpinanti didžiųjų duomenų metodais renkant duomenis, tvarkant duomenis ir analizuojant duomenis. Pateikdamas jums naujausių žinių ir pažangiausių skaičiavimo įrankių, duomenų inžinerija turi viską, ko reikia norint įvaldyti didžiųjų duomenų erą.

Programos ypatybės

Duomenų inžinerijos programa yra Jacobs University , privačioje ir tarptautinėje anglų kalbos akademinėje įstaigoje Brėmene, Vokietijoje. Dvejų metų programa siūlo įspūdingą ir išsamią įžvalgą apie didžiųjų duomenų pagrindus, metodus ir technologijas. Studentai imasi specialiai pritaikytos mokymo programos, kurią sudaro paskaitos, pamokos, laboratoriniai mokymai ir praktiniai projektai. Įtraukta į energingą akademinį kontekstą, programą dėsto žinomi ekspertai. Unikalioje aplinkoje studentai taip pat bendradarbiauja su pramonės profesionalais pasirinktuose kursuose. Pagrindiniai programos komponentai ir specializacijos sritys yra:

 • „Big Data Challenge“
 • Duomenų analizė
 • Didžiųjų duomenų bazės ir debesų paslaugos
 • Statistinio modeliavimo principai
 • Duomenų gavimo technologijos
 • Didelis duomenų valdymas
 • Mašininis mokymasis
 • Daiktų internetas
 • Duomenų vizualizavimas ir vaizdo apdorojimas
 • Dokumentų analizė
 • Saugumas internete ir privatumas
 • Teisiniai duomenų inžinerijos ir duomenų etikos aspektai

Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų inžinerijos mokymo programą, naudokite kontaktinę formą.

Karjeros galimybės

Duomenų inžinierių paklausa yra didžiulė - pramonėje, komercijoje ir viešajame sektoriuje. Nuo IT iki finansų, nuo automobilių iki naftos ir dujų, nuo sveikatos iki mažmeninės prekybos: beveik kiekvienos srities įmonėms ir institucijoms reikia duomenų rinkimo, duomenų valdymo ir duomenų analizės ekspertų. Su magistru laipsnį duomenų inžinerijos srityje, jūs pasižymėsite šioje įdomiausioje ir naudingiausioje srityje su labai patraukliais atlyginimais. Taip pat magistras duomenų inžinerijos laipsnis leidžia pereiti prie daktaro laipsnio. ir karjerą mokslo ir tyrimų srityje.

Paraiška ir priėmimas

Duomenų inžinerijos programa prasideda kiekvienų metų rugsėjo pirmąją savaitę. Norėdami gauti išsamią informaciją apie tai, kaip kreiptis, naudokite susisiekimo formą. Mes laukiame jūsų užklausos.

Stipendijos ir finansavimo galimybės

Visi pretendentai automatiškai svarstomi gauti nuopelnais pagrįstas stipendijas iki 12 000 EUR per metus. Atsižvelgiant į galimybes, gabiems studentams siūlomos papildomos stipendijos, kurias remia išoriniai partneriai. Be to, kiekvienas priimtas kandidatas gali paprašyti individualaus finansinio paketo pasiūlymo su patraukliomis finansavimo galimybėmis.

Miestelio gyvenimas ir apgyvendinimas

Žalias ir medžių pavėsyje esantis Jacobs University miestelis yra daug daugiau nei pastatai, skirti mokymui ir tyrimams. Čia gyvena tarpkultūrinė bendruomenė, kurios Europoje dar nebuvo. Studentų veiklos centras, įvairios sporto patalpos, muzikos studija, studentų valdoma kavinė / baras, koncertų vietos ir mūsų tarpreliginiai namai užtikrina, kad visada turėsite ką nors įdomaus. Be to, Jacobs University siūlo apgyvendinimą magistrantams studentams miestelyje ar už jo ribų.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Skaityti daugiau

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Skaityti mažiau