Magistras tiekimo grandinės valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tiekimo grandinės valdymas

Programa siekiama ugdyti ir mokyti rytojaus lyderius spręsti sudėtingas problemas naudojant valdymo ir inžinerinius įgūdžius. Joje gali dalyvauti visi labai besidomintys tema studentai, norintys mokytis ir sunkiai dirbti. Žinios susijusiose srityse yra naudingos, tačiau nėra būtina sąlyga. Dažnai studentai iš kitų disciplinų nei inžinerijos ar verslo administravimo yra priimami ir gauna labai gerą VPS. Jacobs University pramonės inžinerijos ir vadybos bakalauro programoje daugiausia dėmesio skiriama gamybos procesams, o tiekimo grandinės valdymo magistrantūros studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama logistikos sistemų, taigi ir tiekimo grandinių, aprašymui, analizei ir projektavimui. Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams įrankius ir įžvalgas apie tai, kaip galima pasiekti ir tvariai palaikyti pasaulinių logistikos sistemų ir tiekimo grandinių našumą ir tvirtumą. Ši programa buvo sukurta ir įgyvendinta glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės ir tarptautiniais universitetais partneriais. Taigi studentams bus naudinga plačiai susidurti su „realaus pasaulio“ iššūkiais ir akademine kompetencija.

Struktūra

Unikalus šios magistrantūros studijų programos bruožas yra išskirtinis inžinerinės perspektyvos ir valdymo perspektyvos vienodas pagrindas. Inžineriniai aspektai bus sujungti ir susieti su valdymo įgūdžiais, siekiant suteikti studentams tvarų ir visapusišką kompetencijų portfelį. Tai reiškia, kad akivaizdu, kad produktas turi būti sukurtas ir pagamintas prieš jį galima parduoti ir galiausiai pristatyti.

Kitas unikalus šios studijų programos bruožas yra mišrus mokymasis. Derinamos skirtingos mokymosi „technologijų“ formos ir rūšys. Paskaitos suteikia studentams pagrindinių žinių ir sukuria motyvaciją. Atvejų analizė gilina supratimą ir praktinę patirtį savarankiškai ir atsižvelgdama į individualius poreikius ir interesus. Seminarai skatina studentus savarankiškai dirbti su klausimais, naudojant literatūrą ir mokant pristatymo įgūdžių. Projektų dirbtuvės moko studentus spręsti užduotis komandose ir pasiruošti galiausiai dirbti prie magistro darbo projekto.

Šioje programoje siūlomi kursai, be kita ko, apima strateginį ir inovacijų valdymą logistikos srityje , tiekimo grandinės valdymą , gamybos sistemų projektavimą , logistikos paslaugų teikėjų valdymą , verslo tęstinumo valdymą , projektų valdymą , etiką ir tvarų verslą . Kituose kursuose daugiausia dėmesio skiriama modeliavimui ir modeliavimui , teisiniams aspektams, komunikacijos ir pristatymo įgūdžiams , vadovaujančioms komandoms ir grupėms arba tarpkultūrinei kompetencijai ir vadybai verslo lyderiams . Didelis dėmesys skiriamas praktinės praktinės patirties integravimui į kursus ( Vadovaujamas pramonės projektas) ir už jos ribų (rekomenduojama praktika vasaros atostogų metu).

Karjeros galimybės

Programa rengia studentus arba karjerai, vykdomai logistikos pramonėje ir už jos ribų, arba mokslinei karjerai universitete ar mokslinių tyrimų institute. Pagrindinis tikslas - suteikti studentams galimybę sėkmingai perduoti savo gilias žinias į profesinę darbo aplinką. Kalbant apie mokslinę perspektyvą, programa siūlo mokymus įvairiuose logistikos sričių aspektuose.

Studentai, turintys magistro laipsnį Tiekimo grandinės valdyme rasite daugybę patrauklių karjeros galimybių dinamiškoje ir įdomioje logistikos srityje ir už jos ribų. Iki šiol programos pirmtako užimtumo lygis per pirmuosius 12 mėnesių po studijų yra beveik 100%. Dažnai studentai darbo pasiūlymus gauna jau per paskutinius metus Jacobs University . Be kitų, kol kas absolventai įstojo į tokias pramonės šakas kaip automobilių gamintojų logistikos skyriai, maisto pramonė ar aviacijos pramonė. Jie dirba tarptautinėse geležinkelio transporto įmonėse ar verslo konsultacijose.

Lygiai taip pat naujos programos „ Tiekimo grandinės valdymas“ absolventai yra kvalifikuoti pasirinkti karjerą akademinėje aplinkoje, vyriausybinėse institucijose, tarptautinėse organizacijose, verslo asociacijose, žiniasklaidoje ir ne pelno organizacijose. Dėl savo darbo ir gyvenimo su studentais iš maždaug 100 šalių Jacobs University tarptautiniame miestelyje patirties absolventai yra gerai pasirengę prisiimti atsakomybę daugiakultūrėje darbo aplinkoje.

Jie turi konkretų pranašumą konkuruodami dėl darbo, kuriam reikalingi ne tik pagrindiniai įgūdžiai ir kvalifikacija logistikos srityje, bet ir tarpkultūriniai įgūdžiai, taip pat praktiniai problemų sprendimo įgūdžiai ir metodai, skirti spręsti globalizuoto pasaulio iššūkius. Tokie darbai vis dažniau siūlomi visose aukščiau paminėtose institucijose, bet būtent tarptautinėse organizacijose, tarptautinėse korporacijose ir vyriausybinėse institucijose.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Skaityti daugiau

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Skaityti mažiau