MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Kiruna Švedija 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Įsikūręs Laplandijos provincijoje, Kiruna miestas turi beveik 20.000 gyventojų. Tai administracinis centras Kiruna savivaldybės Švedijoje. Jis gyvena Švedijos instituto kosmoso fizikos.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Kiruna Švedijoje 2021

Rezultatai Filter

Bendra kosmoso mokslo ir technologijų magistrantūros programa - „SpaceMaster“

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
Magistras
31 Rgp. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Jungtinė kosmoso mokslo ir technologijos magistro programa „SpaceMaster“ remiasi „Erasmus Mundus“ jungtinių magistro studijų programa ir yra teikiama glaudžiai bendradarbiauja ...

Skaityti daugiau

Kosminių laivų projektavimo magistrantūros programa

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
Magistras
31 Rgp. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši dvejų metų programa orientuota į jaudinančią ir prestižinę sritį - erdvėlaivio dizainą. Tai apima sudėtingų techninių sistemų, kurios turi veikti ekstremalioje aplinkoje - ...

Skaityti daugiau