MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Chur Šveicarija 2021

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

Chur yra žinomas dėl taikomųjų mokslų HTW universiteto (Hochschule fur Technik und Wirtschaft) Chur, siūlanti bakalauro, magistro ir tęstinio mokymo programas. Jis padalintas į šešias atskiras fakultetų - Civilinės inžinerijos ir architektūros, informacijos mokslų, Vadyba, Žiniasklaida ir komunikacija, technologijos ir turizmas.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Chur Šveicarijoje 2021

Rezultatai Filter

MSC Verslo Administravimo Turizmo Ir Pokyčių

University of Applied Sciences of the Grisons FHGR
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;8 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Turizmas yra neatsparus pokyčiams, tačiau prie to prisideda ir pats. Jūs išanalizuosite įvairius pokyčių variklius, įvertinsite pokyčių pasekmes ir nuspręsite, kaip suvaldyti, ...

Skaityti daugiau