MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Schaffhausen Šveicarija 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

Palyginti magistro programų jungtinėse Amerikos Schaffhausen Šveicarijoje 2021

Rezultatai Filter

Kompiuterijos ir programinės įrangos inžinerijos magistras

Schaffhausen Institute of Technology
Magistras
13 Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestrai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

SIT programa yra lanksti ir pritaikyta daugeliui skirtingų individualių situacijų. Jį galima įsigyti tiek „Schaffhausen“ vietoje, tiek internete, taip pat bet kokį „online-sit ...

Skaityti daugiau