Filter
Magistro laipsniai
Belgija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Švietimo lyderystės studijos Belgijoje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Švietimo lyderystės remiasi lyderių atsakomybę mokyklos aplinkoje. Šie administratoriai gali pritraukti ir samdyti pedagogams, tinkamai pateikti specialistams, kur savo gabumus galėtų būti geriausiam naudojimui. Šie vadovai dažnai dirba sukurti bendradarbiavimo santykius su mokytojais, tėvais ir mokiniais. 

 

Belgija siūlo į rinką orientuotą aukštesnio lygio išsilavinimą, kuris remiasi įgūdžių ir naujoves. Šalies 's aukštojo mokslo institucijos siūlo tuo pačiu metu tyrimų, orientuotų universitetinį išsilavinimą interaktyvus Prieš prisijungdamas į darbo rinką.

Geriausios magistro studijos - Švietimo lyderystės studijos Belgijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos, Belgija

Center for Creative Leadership

Centro nestandartinių sprendimų yra apie formuotis ateityje. Mes adresas individualiai lyderis plėtros poreikius, kartu nustatant sistemingai ir kompleksiškai lyderystės ... [+]

Be lūkesčių eros aukštos mietai atskaitomybė ir auga, KKM mokomieji (ES) grupė draugėn vadovybės plėtros išteklius šiuolaikinės švietimo padėtų joms sunku, bet kritiškai darbo reformų ir restruktūrizavimo mokyklas ir rajonų. Stiprinimas vadovavimo gebėjimus asmenims, atsakingiems už K-12 valstybinių ir privačių mokyklų, kolegijų ir universitetų, kad švietimo reformos kompetencijos gali kilti taip unikalus ir svarbią misiją.

Gamybos Proveržis rezultatai Švietimas

Vienas iš pavyzdžių laimėjimų rezultatus mūsų programas produkcija rasti Pietų Karolina departamento švietimo patirtimi. Personalo statistiniai duomenys rodo, beveik pusė valstybės principai turėtų teisę išeiti į pensiją per penkerius metus sukurti precedento paklausa naujiems mokyklų vadovams. ... [-]

Belgija Brussels
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba