Filter
Magistro laipsniai
Brazilija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Švietimo lyderystės studijos Brazilijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Ugdomojo vadovavimo atsakomybė paprastai patenka į vietinių administratorių, tokių kaip superintendents ir vadovų, ir gali apimti dekanai ar skyrių vadovai. Šie specialistai dažnai dirba su mokytojais, mokinių ir tėvų, ir dažnai atsako kurti politiką, tobulinti esamus švietimo sistemas.

Brazilija siūlo aukštąjį išsilavinimą, kuris yra iš dalies finansuojamas tiems studentams, kurie norėtų tęsti aukštesnįjį išsilavinimą. Jie turi būti nuo 18 iki 35 metų. Ši aukštojo mokslo sistema leidžia studentams mokytis praktinių įgūdžių, kurie padėtų spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius.

Geriausios magistro studijos - Švietimo lyderystės studijos Brazilijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos, Brazilija

Kitos šios studijų srities programos:
Grupo Tiradentes

Kursas atitinka specialistų švietimo ir susijusiose srityse, siekiant sudaryti galimybę specialistams rengti švietimo intervencijas, ir į humanizavimo mokykloje ir ne mok ... [+]

skirtumai kursai

Kursas atitinka specialistų švietimo ir susijusiose srityse, siekiant sudaryti galimybę specialistams rengti švietimo intervencijas, ir į humanizavimo mokykloje ir ne mokykloje, pavyzdžiui, įmonių, mokyklų ir ligoninių procesą siekiant skleisti švietimo ir socialinės Įprotį remiantis žmogaus faktoriaus priedui. Be to, naujasis rodsteris verslo pedagogo žinias, metodus ir praktiką, kad bus skatinamos į žmogiškąjį veiksnį mokykloje ir ne mokykloje stiprinimą. Be leidžia specialistams teikti vidaus patarimus, susijusius su švietimo ir žmogaus vystymosi organizacijose, rengiant verslo pedagogas koordinuoti daugelio specialistų grupės kuriant projektus, išryškinant švietimo būdų generuoti kultūrinius pokyčius darbo vietoje.... [-]

Brazilija Aracaju
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba