Filter
Magistro laipsniai
Bulgarija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Švietimo lyderystės studijos Bulgarijoje - 2019

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Ugdomojo vadovavimo atsakomybė paprastai patenka į vietinių administratorių, tokių kaip superintendents ir vadovų, ir gali apimti dekanai ar skyrių vadovai. Šie specialistai dažnai dirba su mokytojais, mokinių ir tėvų, ir dažnai atsako kurti politiką, tobulinti esamus švietimo sistemas.

Bulgarija gyvuoja daugiau nei 13 amžių Europoje, jungiantis Rytus ir Vakarus. Tarptautiniai studentai lengvai tilptų į Bulgarijos kultūros visuomenėje ir mėgautis gyvenimas pilnas įspūdžių, įdomus ir kūrybiškumą.

Geriausios magistro studijos - Švietimo lyderystės studijos Bulgarijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos, Bulgarija

European Polytechnical University

Magistro programos švietimo vadybos rengia vadovams ir lyderiams už švietimo įstaigų ir veiklos valdymo formaliojo ir neformaliojo švietimo. ... [+]

Magistras švietimo vadybos

Bilieto kaina: dokumentais;

REIKALAVIMAI: pareiškėjai įgytų bakalauro laipsnį ekonomikos arba panašias programas; vidurinį išsilavinimą, pripažįstamą ES; Vidutinis įvertinimas diplomo - geras; dokumentas anglų kalbos žinias.

Trukmė: 1,5 akademinių metų (3 semestrai).

DIPLOMAS: Magistras švietimo vadybos

Magistro programos švietimo vadybos rengia vadovams ir lyderiams už švietimo įstaigų ir veiklos valdymo formaliojo ir neformaliojo švietimo.

Programa baigiama valstybiniu egzaminu ar disertacija. Mokymo formos - reguliariai ir ne visą darbo laiką.

Dėl įtraukimo bus priimtas kandidatus laikančius bakalauro ar magistro laipsnį profesinės veiklos sričių švietimo mokslo, vadovų viešųjų ir privačių švietimo įstaigų, mokytojų, vadovų ir specialistų žmogiškųjų išteklių valdymo, psichologinės ir pedagoginės specialistai. Absolventai gali tęsti studijas doktorantūroje programų "teorija ir švietimo vadybos."... [-]

Bulgarija Pernik
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba