Filter
Magistro laipsniai
Kenija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Švietimo lyderystės studijos Kenijoje - 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Švietimo lyderystės remiasi lyderių atsakomybę mokyklos aplinkoje. Šie administratoriai gali pritraukti ir samdyti pedagogams, tinkamai pateikti specialistams, kur savo gabumus galėtų būti geriausiam naudojimui. Šie vadovai dažnai dirba sukurti bendradarbiavimo santykius su mokytojais, tėvais ir mokiniais. 

 

Kenija, oficialiai Kenijos Respublikos, yra suvereni valstybė Rytų Afrikoje. Sostinė ir didžiausias miestas yra Nairobyje.

Geriausios magistro studijos - Švietimo lyderystės studijos Kenijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos, Kenija

Laikipia University

Švietimo mokykla Laikipia universitetas siekia pasiūlyti kokybiškas mokytojų švietimo programas, gaminti aukštos erudicijos mokytojams, instruktoriams ir dėstytojams. ... [+]

Švietimo mokykla Laikipia universitetas siekia pasiūlyti kokybiškas mokytojų švietimo programas, gaminti aukštos erudicijos mokytojams, instruktoriams ir dėstytojams. Mokykla vadovauja dekanas, kuris yra administracinis ir akademinis vadovas mokykla. Mokykla yra susideda iš dviejų akademinių padalinių vadovauja pirmininkai kaip akademinio ir administracinio vadovų.

Akademiniai departamentai mokykloje yra:

- Gyvenimo ir švietimo vadybos. - Psichologija, konsultavimas ir švietimo fondas.

Mokyklos turi šiuos centrus:

- Švietimo Bendravimas ir technologijų centras - Lytis išteklių centras

Mokymo programos

PROGRAMOS siūloma įtraukti: - Master Švietimo švietimo vadybos Visi mokyklos mokiniai į mokymo programą ir ugdymo katedros, nes tai yra, kai jie gauna savo profesinius įgūdžius, mokytojams ir pedagogams, švietimo pramonė. Departamentas taip pat siūlo švietimo administravimo ir planavimo eigą. Taigi tai daro programos ir išsilavinimo didžiausia departamento mokykla.... [-]

Kenija Nyahururu
Sausis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba