Filter
Magistro laipsniai
Saudo Arabija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Švietimo lyderystės studijos Saudo Arabijoje - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Švietimo lyderystė yra profesinės rengimo sritis, kuri yra atvira administratoriams, mokytojams ir kitiems specialistams švietimo sektoriuose. Vienas iš pagrindinių tikslų šioje srityje gali būti sukurti tokius santykius, būtinus sėkmingam švietimo kuriai nors nustatytai bendruomenei.

Saudo Arabija yra viena iš dviejų išvardintų šalių, jų karališkųjų šeimų, kartu su Jordanijos Hašimitų Karalyste. Yra nemažai darbo vietų emigrantams Saudo Arabija. It 's rekomenduojama išmokti skaityti arabų, pagrindinė tajweed ir kai kuriuos pagrindinius kalbėjimo įgūdžius prieš jums ateiti.

Geriausios magistro studijos - Švietimo lyderystės studijos Saudo Arabijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos, Saudo Arabija

Dar Al-Hekma University

Dar Al-Hikma universitetas pradėjo keletą bakalauro ir magistro studijų programų, pagrįstų švietimo planu, pagrįstu šių programų darbo rinkos poreikių tyrimu, įskaitant Š ... [+]

Dar Al-Hikma universitetas pradėjo keletą bakalauro ir magistro studijų programų, pagrįstų švietimo planu, pagrįstu šių programų darbo rinkos poreikių tyrimu, įskaitant Švietimo lyderystės magistro programą, pirmąjį arabų meistrą Dar Al-Hekmoje.

Programą akreditavo Saudo Arabijos švietimo ministerija, o absolventai įgyja daug galimybių įsidarbinti darbo rinkoje keliose srityse, įskaitant: švietimo įstaigų vadovavimą ir valdymą, mokymo programų vertinimą, konsultacijas švietimo klausimais, mokslinių tyrimų pozicijas švietimo srityje ir mokytojų rengimą pagal naujausius mokymo metodus.

Programos pranešimas

Lyderių ugdytojų, galinčių padaryti veiksmingą ir išskirtinį poveikį švietimo įstaigoms ir vietos bendruomenėms, plėtra.... [-]

Saudo Arabija Jeddah
Rugsėjis 2019
Arabiškas
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba